2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Ya o değilde 8 bin TL istiyorlar dondurulmuş embriyo ları yeniden transfer için tüp bebeğin kendisine 8150 vericem zaten 😅 olurda kalan yumurtalar orta kalite yada bi yumurta falan kalırsa dondurmaya değer mi ya 😅
Bende dondur ne olur ne olmaz
Ama aradaki fark neden o kadar az ki

Ya o değilde 8 bin TL istiyorlar dondurulmuş embriyo ları yeniden transfer için tüp bebeğin kendisine 8150 vericem zaten 😅 olurda kalan yumurtalar orta kalite yada bi yumurta falan kalırsa dondurmaya değer mi ya 😅
Sorma ya benim de aynı ben bi taneyi dondurdum ama bi ufaktan da saçma gelmeye başladı aslnda keşke iki kaliteliyi koydursaydım diyorum zaten aynı ücret ödenecek bi yumurta için değmedi sanki benim ağrım olunca opudan sonra o anki psikolojiyle öyle apar topar oldu ☺️ Eğer sayıları fazla ve kaliteli olursa değer bence bi daha iğne ağrı sızı uğraşmamış olursun tabi ilk seferde olur inşallah

Sorma ya benim de aynı ben bi taneyi dondurdum ama bi ufaktan da saçma gelmeye başladı aslnda keşke iki kaliteliyi koydursaydım diyorum zaten aynı ücret ödenecek bi yumurta için değmedi sanki benim ağrım olunca opudan sonra o anki psikolojiyle öyle apar topar oldu ☺️ Eğer sayıları fazla ve kaliteli olursa değer bence bi daha iğne ağrı sızı uğraşmamış olursun tabi ilk seferde olur inşallah
Dondurmak için ayrı ücret alıyor mu peki

İnşallah tabi ama ihtimalleri de düşüneyim yşne de 🤭

Bende dondur ne olur ne olmaz
Ama aradaki fark neden o kadar az ki
Bilmiyorum vallahi verdikleri kağıtta öyle yazıyor bide 3 den gazla yumurta için 400 TL artısı varmış ne kadar çok yumurta dondurursam fiyat artıcak 😁

Ankara memorial da 2 yumurta dondurma pakete dahil ama daha fazla varsa onlar için yıllık 2400 gibi bi rakam ödedik

2 bin TL eğer 3 den gasla olursa 400 ekstra ama her o koydukları şeyin adeti kadar 400 fark vericem diyelim 5 tane emriyom kaldı 2800 falan olucak yani
Bizde geriye kalan 10 da olsa 15 de olsa rakam sabit hatta 1 sene sonra sadece koruma parası verecekmişiz 500-600 gibi bişey olur dediler.ilk 1 sene ilk dondurma ücreti yüksek ama zaten ilki tutmazsa kalanı da kullanacağım için bi sene sonraki düşük tutar beni çok ilgilendirmiyor 😀 10 yumurta falan olsa neyse

Kız kızlar benimki yeni mi tutunuyor noluyor 🤣 belim kasıklarım ağrıyo böyle kasığım uyuşuyo gibi oluyo ilginç sanki içerde inşaat çalışması var 🤣
Ya benim de değişik hafif bel ağrım var yanağımda sivilce çıktı adet mi hamilelik mi her şey birbirine girdi açıkçası gün geçtikçe insan umutlanıyormuş benim hiç umudum yoktu nedense ama 8.gün bitiyor az önce bi akıntıyla koştum lavaboya ama şükürler olsun ki bembeyaz bir sayfa 😀 yarın bilmiyorum sabahtan bi erken gebeliği yapsam mı diyorum bi yandan en azından çıkmazsa umutlanmam çıkarsa da günüme az kalıyor

Bilmiyorum vallahi verdikleri kağıtta öyle yazıyor bide 3 den gazla yumurta için 400 TL artısı varmış ne kadar çok yumurta dondurursam fiyat artıcak 😁
Yanlış hatırlamıyorsam bir taneden sonrasına 500 mü verdim her 2 den sonrasına mı 500 verdim bende de öyle bir şey olmuştu

Yaa fiyatları görünce inanamadım😳 Bizim merkez 1 yıl için ekim ayında benden 7 yumurta için 500₺ aldı. Şuan geriye 2 yumurtam kaldı☹️

Bizde geriye kalan 10 da olsa 15 de olsa rakam sabit hatta 1 sene sonra sadece koruma parası verecekmişiz 500-600 gibi bişey olur dediler.ilk 1 sene ilk dondurma ücreti yüksek ama zaten ilki tutmazsa kalanı da kullanacağım için bi sene sonraki düşük tutar beni çok ilgilendirmiyor 😀 10 yumurta falan olsa neyse
Bakalım ne kadar olacak bilmiyorum 15 yumurta olmuştu geçen ayda ama toplanamadı bu sefer ne olacak bakalım 🤭🤷 hangi hastane imiş ya o gayet iyi 😅

X