2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Kızlar bu fitilden midir bilmiyorum da sizlerin de idrarı çok ağır kokuyor mu benim ki çok fena enfeksiyon falan almadım inşallah

çok üzüldüm.. ben hiç bakmiyim o zaman 10.güne hani kimyasal da olsa görmemiş olurum.. zaten pek umudum yok..

Umudunuzu kaybetmeyin benim değerim 4.95 çıktığında bile umudum vardı 3 yıldır hiç hamile kalamayan biri için kimyasal gebelik bile bir dal oluyo en azından hamile kaldım en azından tutunmaya çalıştı diyebiliyorum 2. Transferimde asla erken test yapıp kendimi strese sokmam ama o yüzden en güzeli beklemek, test günümü bekleyeceğim kesinlikle ikincide

Gebelikte her şeyi kullanırken yüz kere düşünüyoruz insan korkuyor normal zamanda bu karışımların hepsini biliyorum aslında çok teşekkür ederim tavsiyelerin için

Tabiki kimyasal gebelik çok önemli bir adım.. vucut gebe kalmayı öğreniyor, sonrası çok daha umut dolu inşallah 2.de sağlıklı devam edecek

Yok canım benim normal ama aşırı su içiyorum ağzım kuru sürekli o yüzden wcye çok çıkıyorum, sıfır renk
Benim de öyle sürekli wc wc ama aşırı ağır kokuyor yani resmen ilaç ilaç bi koku var kendimi tuvaletten nasıl attığımı bilemiyorum

arkadaşlar, özellikle ilk denemesi olmayan arkadaşlar,
ilk transferinizle sonraki transferiniz arasında benzerlik ya da farklılıklar var mı
belirti ya da yaşadığınız herhangi bir durum???

Kızlar 3 gebelik geçirmiş biri olarak tecrübelerime dayanarak tutmadığını düşünüyorum ve bu ilaçları boşuna kullanıyomuşum hissine kapıldım bile çoktan

Kendi bedenini en iyi kendin tanırsın. Ben kendi adıma transfer sonrası olanları biliyorum. Ama bu transferden iki gün önce sanki transfer olmuşum da tutunmaya çalışan bir şey içimde kazı çalışması yapıyor gibi ağrılarım vardı. Oysa daha transfer olmamıştım. O zaman anladım ki, kendi adıma tutunma diye bildiğim transfer sonrası olan şeyler ilaçlardan transfer olmadan da oldu. Sen de böyle bir şey yaşıyor olabilirsin diğer hamileliklerinden farkı ama yine de bebeğin içinde bildiğin hiç bir hissi yaratmadan büyüyor olabilir.

Ahhh keşke keşke bebeğim içimde bildiğim hiç bir hissi yaratmadan büyüyor olsa... Teşekkür ederim

Ahh keşke öyle olsa ama değil yani çok bariz çok fena umarım enfeksiyon falan değildir ya eşim gelsin koklatacam ahahahahah
Susuz kalınca daha koyu ve kokulu gelebilir. Bugün az su içmiş olabilirsin. Bol su içmek tutunmayı da kolaylaştırır :)

Susuz kalınca daha koyu ve kokulu gelebilir. Bugün az su içmiş olabilirsin. Bol su içmek tutunmayı da kolaylaştırır :)
Normalde gelir gider su içerim aslında zaten sırf şu ilaçlarımız için bile en az 1 lt su içiyoruz bakalım biraz daha takip edeyim enfeksiyon olmasın da ondan korktum ben.

En içimi rahatlatan yorum olmuş olabilir çok teşekkür ederim
Ne demek birbirimize destek için burdayız kusura bakma bu arada canım bir yandan calısıyodum geçmiş olsun yazmamışım şimdi nasılsın? Çok geçmiş olsun bol su iç uyumaya çalış vücudunu dinlendir bide ayran iç istersen iyi geliyo

Bu grup bana çok iyi geliyor teşekkür ederim canım dinleniyorum daha iyi gibiyim en azından öksürüğüm kesildi. Ben de çalışıyorum bu süreçte kendimizi çok yormamız lazım dikkat edelim

Canım benim için nasıl rahat edecekse öyle yap tabi ama bakalım inş yarın güzel haberler gelir

Çok teşekkürler inşallah bende pozitif görürüm rabbim herkese nasip etsin sanki günler hiç geçmiyor gibi geliyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…