2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

🤭🤭 bak şimdi öyle dedin heyecanlandırdın beni 😁 ama ya çıkmazsa.. bende negatif olursa mesela bir kaç güne pozitif olma ihtimali var mı? Yoksa, test yapar öğrenirim kafam rahat eder..
Tabi 7. Gün negatif çıkarsa sonra kanda pozitife dönme ihtimali olur. İdrara daha geç geçiyor çünkü. Ben test gününü beklerim demiştim ama 7. Gün için içimi yedi duramadım. 😂

🤭🤭 bak şimdi öyle dedin heyecanlandırdın beni 😁 ama ya çıkmazsa.. bende negatif olursa mesela bir kaç güne pozitif olma ihtimali var mı? Yoksa, test yapar öğrenirim kafam rahat eder..

Ben 8. Gün kan verdiğim için, 7. Gün de çıkar diye yaptım. Tabii çok silikti. Bu kadar silik başlayınca da ertesi günler hemen koyulaşmıyor. Strese girmemek lazım.. ama 9. Gün netti.

Benim de 6. Gün gayet belliydi😅 transfer gününü saymadan tabii.
7-8 silikleşmeye başladı kan değeri düştü falan filan 9. Gün iyice silikleşmişti hiç yok bile denebilirdi

Kızlar 3 gebelik geçirmiş biri olarak tecrübelerime dayanarak tutmadığını düşünüyorum ve bu ilaçları boşuna kullanıyomuşum hissine kapıldım bile çoktan 🤷
siz niye böyle düşünüyorsunuz? ben ilk transferimle tabi hatırladığım kadarıyla kıyaslamaya çalışıyorum ilk transferim tutmuştu kimyasal oldu, bu sefer hiçbir şey yok sıfır her şey. siz bir de kasık ağrısı diyordunuz bence olumsuz düşünmeyin sanki sizin söylediklerinize göre sizde var bende yok gibi :) göğüslerim şiş değil, kasık ağrısı yok dün biraz karnım ağrıdı gibi bugün o da yok. ama ben düşünmemeye çalışıyorum :)

siz niye böyle düşünüyorsunuz? ben ilk transferimle tabi hatırladığım kadarıyla kıyaslamaya çalışıyorum ilk transferim tutmuştu kimyasal oldu, bu sefer hiçbir şey yok sıfır her şey. siz bir de kasık ağrısı diyordunuz bence olumsuz düşünmeyin sanki sizin söylediklerinize göre sizde var bende yok gibi :) göğüslerim şiş değil, kasık ağrısı yok dün biraz karnım ağrıdı gibi bugün o da yok. ama ben düşünmemeye çalışıyorum :)
Kasık ağrım vs kalmadı. Göğüs hassasiyetim de hiç yok. O yüzden biraz umutsuzum çünkü tüm gebeliklerimde ciddi göğüs ağrısı yaşadım 🙄

Benim de 6. Gün gayet belliydi😅 transfer gününü saymadan tabii.
7-8 silikleşmeye başladı kan değeri düştü falan filan 9. Gün iyice silikleşmişti hiç yok bile denebilirdi
😔😔 çok üzüldüm.. ben hiç bakmiyim o zaman 10.güne hani kimyasal da olsa görmemiş olurum.. zaten pek umudum yok..

Kasık ağrım vs kalmadı. Göğüs hassasiyetim de hiç yok. O yüzden biraz umutsuzum çünkü tüm gebeliklerimde ciddi göğüs ağrısı yaşadım 🙄
10 gunden sonra gogus agrisi basladi bende. Sonra 1 gun hicbisey yok 1 gun hafif agri insan pinpirikleniyor ama hic belirtisi olmayip pozitif olan cok. Test gununden once test tahlil yapma. Insan daha cok strese giriyor. Kaderimizde varsa bu ay yoksa gelecektebirgun çocuğumuzolacak. Rahat ol lutfen.

Bugun daha iyiyim canim. Yarin sabahi bekliyorum tahlil için. Insallah yuksek cikacak dua edin benim icin nolur. Sen nasilsin canim nasil geciyor ? Ben 1 hafta sonra ise basladim orda hata yaptim. Eger sonuc olumsuzolursa bir dahakine 1 ay izin alip evde dinlenicem.
Çok şükür iyiyim günler geçiyo bi şekilde daha test günüme var bakalım🤲❤️ İnşallah kat kat artmıştır canım inşallah sağlıklı bir gebelik sağlıklı bir bebeğin olur 🤲🤲🤲💞😘

Günaydın kızlar bişey soracağım bugün transferin 2.gunu ama sanki karnımin içi boş gibi geliyor hiç bişey hissetmiyorum arada bı adet sancısı gibi gelip geçiyor sonrasında hiç biseyim yok gibi acaba diyorum bı korku giriyor yine mi negatif olacakki diye umutsuzluga kapılmak istemiyorum ama bilmiyorum
Hiç bir şey hissetmemen çok normal. Adet ağrısı gibi ağrıları ben de hissettim hep hatta son günler artık iyice artmıştı adet olacağım sandım ama çok şükür pozitif 😊 kendini üzme lütfen

10 gunden sonra gogus agrisi basladi bende. Sonra 1 gun hicbisey yok 1 gun hafif agri insan pinpirikleniyor ama hic belirtisi olmayip pozitif olan cok. Test gununden once test tahlil yapma. Insan daha cok strese giriyor. Kaderimizde varsa bu ay yoksa gelecektebirgun çocuğumuzolacak. Rahat ol lutfen.
İnşallah en kısa zamanda sorunsuz korkmadan kolay bi şekilde çocuk sahibi oluruz bizlerde 🤲🤲❤️

Aaaa bende 5 mayısta transfer oldum o zaman aynı gündeyiz. Ben sabah kan verdim çok yüksek çıktı normalde 9800 olması lazım benim 27200 çıktı 🤪
Merhaba hayırlı olsun bebeğiniz. Benim de sizin gibi değerlerim yüksek 12. Gün 620, 14.gün 1287 çıktı. Çift embriyo. İkiz olabilir dendi mi size

X