2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Aynen öyle kontrol edildim herşey normal herşey yolunda. Başlayabiliriz yeniden dedi. İnşallah bu sefer olumlu olur, olmazsa ne yaparım bilmiyorum🥺
İnşallah hayırlısıyla olur bu sefer olumsuz ihtimali düşünerek başlama. Ama ne yaparım da deme o hayal kırıklığıyla önce bidaha bunları yaşayamam bitti diyorsun iki ay sonra umudun yeniden yeşeriyor ve daha istekli bi şekilde geri dönüyorsun. Ben başladıysam herkes o tramvayı atlatınca başlar heralde. Ben çocuk istemediğime karar vermiştim en son olumsuz olduğunda. Eğer biri çocuk sorarsa onu en büyük düşmanım ilan ediyordum 😅 Allah isteyen herkese nasip etsin inşallah 🙏🏻

İnşallah hayırlısıyla olur bu sefer olumsuz ihtimali düşünerek başlama. Ama ne yaparım da deme o hayal kırıklığıyla önce bidaha bunları yaşayamam bitti diyorsun iki ay sonra umudun yeniden yeşeriyor ve daha istekli bi şekilde geri dönüyorsun. Ben başladıysam herkes o tramvayı atlatınca başlar heralde. Ben çocuk istemediğime karar vermiştim en son olumsuz olduğunda. Eğer biri çocuk sorarsa onu en büyük düşmanım ilan ediyordum 😅 Allah isteyen herkese nasip etsin inşallah 🙏🏻

Yaa doğru diyosun 2. Deneme içinde aynı şeyi düşünmüştüm nasıl yaparım diye ama hazır oluyo insan bi şekilde. İnşallah bu sefer gelir miniğim🌸 çok teşekkür ederim ❤️

8.9.gün salgılanmaya başlar. 12-14 günlerde 100değerlere yaklaşır yazmış bir yerde.. bizim daha yeni salgılanıyordur bence 🤗 peki 1 hazirandan önce hiç test yapacak mısın? Ben pazartesi kesin yaparım diye düşünüyorum 😅
Ahaahhaha 🤭🤭 idrar mı kan mı yapacaksın?

İnşallah burda bahçecide tedavi olan varmı acaba iyi yorum kadar kötü de var açıkcası korkuyorum ilaç hariç 38 bin tl geliyor bize maliyetş bu kadar paraya bari işe yarasın istiyoruz artık. Eşimde Bahçelievler memorial araştır doktorları iyidir oranın diyor
ben bahçecide tedavi gördüm sormak istediğiniz bişey varsa seve seve cevaplarım :)

Ayy bilmiyorum 😁 pazar idrar, pozitifse de ptesi kan veririm diyorum.. sence kötü mü olur?
12. Gün yapıp pozitifi görsen yine de tam içine sinmeyecek korku panik yine her şekilde olacak öyle değil mi🙄 açıkçası %90 %95 i 8.9. Günlerde net bilgiye ulaşıyor idrar olsun kan olsun yani bu sayfalarda öyle gördüm bu benim tahminim. Birlikte yaparız zaten ben umutlu değilim hazırladım kendimi ☺️☺️

Çok teşekkür ederim canım bitki çaylarından da korkuyorum ihlamuru bir okuyayım sizi de bilgilendiririm

Çok geçmiş olsun normalde zencefil, bal, tarçın iyi geliyor ama hamilelikte kullanım nasıl bilmiyorum. Öksürük için bana göre ballı turp efsane, alerjik gibi bir öksürük kalır bende soğuk algınlığından sonra o zaman çok iyi geliyor.

12. Gün yapıp pozitifi görsen yine de tam içine sinmeyecek korku panik yine her şekilde olacak öyle değil mi🙄 açıkçası %90 %95 i 8.9. Günlerde net bilgiye ulaşıyor idrar olsun kan olsun yani bu sayfalarda öyle gördüm bu benim tahminim. Birlikte yaparız zaten ben umutlu değilim hazırladım kendimi ☺️☺️
Doğru söylüyorsun canım.. pozitifse zaten asla kesin olmuyor hep bi korkuyla beklemeye devam.. negatifse en azından baştan öğrenmiş olurum. 10.gün gayet makul bence.

8.9.gün salgılanmaya başlar. 12-14 günlerde 100değerlere yaklaşır yazmış bir yerde.. bizim daha yeni salgılanıyordur bence 🤗 peki 1 hazirandan önce hiç test yapacak mısın? Ben pazartesi kesin yaparım diye düşünüyorum 😅
Bnm 7. Gün idrarda çıktı kişiden kişiye değişebilir

X