2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Buse banada pazartesi ver dedi ama ben yarin vericem cunku pazartesi-sali-carsamba full toplantimiz var aksam 9a kadar nasil dayanacam bilmiyorum.ama testte veremeyecem..yarinda 10.gunum oluyor hem merak da ediyorum benim gebelik testleride ucuza aldim ama acayip dandik bisey deger kac olursa olsu ayni cikiyor😂 koyulasma deger artisi takip edemiyorum..
Aman o testlere guvenme bende 12 gunde cikmadi. Gittim kan testi verdim. Daha cok strese giriyor insan bu idrar testlerinde

O kadar yani😅😅😅 ben en son 13. Haftadaki ultrasona bakıyorum ama belli olmuyor kapatmış ya bu seferde kapatırsa deliririm gerçekten 👀👀 bekliyorum çikolata da yiyemiyorum ki girmeden yiyeyim ama fındık ezmesi yiyecem 😅😅😅 oda tatlı
Ben kahvaltı bile yapmamıştım çıkarken bi çay kaşığı pekmez yedim ama bi saat geçmiştir görünüyor ya 😃 görünür senin de

İnşallah canım yaa ben de öyle hissediyorum ya da istiyorum🙈 1 haziranda benim daha çok var off niye bu kadar uzun süre verdi kontrol arasını😞 Erkeğe birkaç bişey almaya başladım kesin dedi diye, ama kıza alamıyorum. Alışveriş yapmak istiyorum 😍🥰
Canım bence de senin bir kız bir erkek 🥰🥰 inşallah da öyle olur hayırlısıyla kendime de olsa öyle isterdim 😇

Kızlar sonuç 14 çıktı kimyasal gebelik yani, olsun demekki hayırlı olan böyleymiş 😊
Canım geçmiş olsun öncelikle, demek ki bu denemede hayırlısı buymuş sizin için. Ben ilk denemede kimyasalı bile görememiştim. Kimin kısmetinde kaçıncı deneme var bilemiyoruz. Yeter ki umudumuzu hiç kaybetmeyelim ve Allah maddi açıdan da bu tedavinin altından kalkabilme gücü versin🙏 Gerisi zaten gelir. Umarım en kısa zamanda doğal yoldan mucizen gelir seni bulur

İnşallah burda bahçecide tedavi olan varmı acaba iyi yorum kadar kötü de var açıkcası korkuyorum ilaç hariç 38 bin tl geliyor bize maliyetş bu kadar paraya bari işe yarasın istiyoruz artık. Eşimde Bahçelievler memorial araştır doktorları iyidir oranın diyor
Merhaba ben de bahcecıyle gorustüm birkac gun once ilaçlar hariç 17.500 dedıler

😔😔 Hayırlısı olsun canım Allah sana çok daha kolay yoldan kolaylıkla hamile kalıp kucağına almayı nasip etsin 🤲 sebepsiz zaten senin de ve yaş avantajın da var ilaçların etkisiyle en doğru zamanda olur inşallah 🙏
İnşallah canım bende öyle düşünüyorum illaki olur birgün sonuçta 😊

Canım geçmiş olsun öncelikle, demek ki bu denemede hayırlısı buymuş sizin için. Ben ilk denemede kimyasalı bile görememiştim. Kimin kısmetinde kaçıncı deneme var bilemiyoruz. Yeter ki umudumuzu hiç kaybetmeyelim ve Allah maddi açıdan da bu tedavinin altından kalkabilme gücü versin🙏 Gerisi zaten gelir. Umarım en kısa zamanda doğal yoldan mucizen gelir seni bulur
İnşallah bu yola tekrar düşürmesin rabbim çok zor ne kadar güçlü durmaya çalışsak da en kısa zamanda rabbim yüzümü güldürür inşallah 😊

X