2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Doktor a bunu sordum hemde her gittiğim e zayıflığınla hiçbir alakası yok dedi hepsi kilo almaya çalışıyor um yine de aldım da biraz şükür, nasipse gelir Çin'den Yemen den nasip değilse ne gelir elden derler o şekilim şuan ben yapmam gereken herşeyi yaptım bunu biliyorum 😊
Aynem öyle canım 🥰 birebir aynı düşüncedeyim 🌺

Ben içiyordum. Bugün bıraktım. Yarın da transferim olacak. İlk gün olduğu için bayağı zorladı ama gün geçtikçe kolaylaşacaktır diye düşünüyorum.
Of bende de var sigara belası ya 🥺 transfer günü bırakırım herhalde ne bliim

Ben içiyordum. Bugün bıraktım. Yarın da transferim olacak. İlk gün olduğu için bayağı zorladı ama gün geçtikçe kolaylaşacaktır diye düşünüyorum.
9.5 aydır içmiyorum bu tedaviye başladığımdan beri yumurta takibi,klomen tüp bebeğe karar verme sürecinde vs ilk 3 hafta zorlar ama sonrasında yavaş yavaş geçiyo o yoksunluk.

İşte ben de bir gün önce bıraktım 😂 öncekilerde yapamamıştım ama geldi işte bana. Motivasyonum miniğim ❤️
Nikotin bandı yapıştırdım biraz yardımcı oldu gibi ama yarın bant yapıştırmıcam.
Bana onlarda fayda etmez bakalm ne yapcam 🥺sigara ama hemen etki etcek diye bişi yok aslında zaten etmiş edicegi kadar ama bakalm

9.5 aydır içmiyorum bu tedaviye başladığımdan beri yumurta takibi,klomen tüp bebeğe karar verme sürecinde vs ilk 3 hafta zorlar ama sonrasında yavaş yavaş geçiyo o yoksunluk.
9,5 ay çok iyi bir zaman, kendin için en iyisini yapmışsın. Evet ilk zamanlar zorlayacak gibi. Ben esasında daha önce de bıraktım. 3 ay içmedim sonra şu kahveyle içeyim nasılsa bıraktım bir şey olmaz dedim. Bir hafta sonra tekrar başladım. İşte bu sefer bu hataya düşmeyeceğim inşallah 🙏

Yapmaya şimdilik hiç niyetim yok 🤭 cesaret edebileceğimi sanmıyorum 1 sene sonra olmazsa o şekilde tekrar bismillah diyebiliriz
Sen ne zaman hazır olursan o zaman başlarsınız. Kendine biraz zaman tanı, akışına bırak gitsin. Sonraki ayı da iyi değerlendirin 😊 tüp bebek ilaçları vücutta kalıyor. Tedaviden negati sonuç alıp sonraki ay doğal yolla olan birkaç kişi duydum.

Sen ne zaman hazır olursan o zaman başlarsınız. Kendine biraz zaman tanı, akışına bırak gitsin. Sonraki ayı da iyi değerlendirin 😊 tüp bebek ilaçları vücutta kalıyor. Tedaviden negati sonuç alıp sonraki ay doğal yolla olan birkaç kişi duydum.
İnşallah böyle bir mucize olur 😊❤️

Ben birakamiyorum ve bu beni cok uzuyo 🥺 Transferden sonra 3 gun icmedim ama ondan sonra iciyorim Tek tuk insallah tiksinirim ama birakamiyorim kac kez denedim 🥺 ictijten sonra hemen dua ediyorum allahim nolur bisi olmasin diye 😞 insallah birakirim dua edin kizlar

X