2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Ryamm canım hayırlısı, üzüldüm ama en azından kimyasalda olsa hamile kalabiliyorsun, bu da birşeydir diye bakalım, bu süreç maddi manevi sarsıyor, yaşlar genç olunca kendiliğinden olabilme potansiyeli var biraz rahminde dinlesin, takviye almanı tavsiye ederim kuzum, cukulatam sen neler kullandın canım, ben şu an dinlenmedeyim ya ama takviye kullanıyorum, benim çok bekleme lüksüm yok malesef yaş ötürü, 2 ayda kendilğinden olmazsa bir şans daha tüp bebek için, hepimizin hakkında hayırlısı olsun

Ryamm hakkinda her seyin hayirlisi olsun canim rabbimin vardir bi bildigi cok gecmis olsun
Nasipte ne varsa onu yaşıyor uz yakın zamanda güzel haberlerle inşallah

Kızlar sonuç 14 çıktı kimyasal gebelik yani, olsun demekki hayırlı olan böyleymiş
Canim inanki şok oldum.. seni kandaki crp cok etkiledi bence.. yaaa.... hayirlisi olsun canim.. guzelce beslen şimdi yemek yememezlik yap.a canin istemese bile corba iç sevdigin ne varsa simdi ye birde sabahlari keciboynuzu pekmezi ye kiloda aldirir insallah.. kalbinin guzelligi bulsun seni insallah en kisa zamanda❤❤burda cok guzel arkadasliklar edindik iyiki varsiniz...

Buse ilaçlar ına devam et pazartesi tekrar kan ver dedi yüksek ihtimalle kimyasal ama 0 lanana kadar kontrol etmeliyiz dedi içmeyeceğim ilaçlar ı pazartesi günü görüşmeye gidicem hem kan verip hemde bi yol belirleriz, inşallah sizlerin kiler güzelce devam eder canım benim bu yolda herşey olabilir işte başa gelen çekilir

Kızlar sonuç 14 çıktı kimyasal gebelik yani, olsun demekki hayırlı olan böyleymiş
Geçmiş olsun. Allahım ruhuna ferahlık versin. Benim de 1 sene önce hcg 1000 lere çıktı yine de kimyasal dediler.tüp bebeğe kadar da olmadı. Sevinç kursakta kalıyor anlıyorum ama vazgeçme. Toparlan güzel bir yaz geçir inşallah tekrar mücadele et

İnşallah tatil planlarımızı yaptık bile temmuz 25 merhaba Akdeniz

Canım seni takip ediyorum hakkında hayırlısı buymuş evet o tevekkül eden kalbin hurmetine sağlıklı bebisler olsun
Bu süreç kumar gibi işte ne olcagi belli olmuyor nedeni çok zayıf olmanmiymis canım

Buse banada pazartesi ver dedi ama ben yarin vericem cunku pazartesi-sali-carsamba full toplantimiz var aksam 9a kadar nasil dayanacam bilmiyorum.ama testte veremeyecem..yarinda 10.gunum oluyor hem merak da ediyorum benim gebelik testleride ucuza aldim ama acayip dandik bisey deger kac olursa olsu ayni cikiyor koyulasma deger artisi takip edemiyorum..

Canım seni takip ediyorum hakkında hayırlısı buymuş evet o tevekkül eden kalbin hurmetine sağlıklı bebisler olsun
Bu süreç kumar gibi işte ne olcagi belli olmuyor nedeni çok zayıf olmanmiymis canım
Doktor a bunu sordum hemde her gittiğim e zayıflığınla hiçbir alakası yok dedi hepsi kilo almaya çalışıyor um yine de aldım da biraz şükür, nasipse gelir Çin'den Yemen den nasip değilse ne gelir elden derler o şekilim şuan ben yapmam gereken herşeyi yaptım bunu biliyorum

Boşuna para verdin onlara ya artacak güzelce seninki biliyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…