2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Selam,
10 Nisan transfer günüm
18 nisanda ; 53
20 nisanda ; 90
22 nisanda : 155
25 nisan - bugün : 310 çıktı
Kafam karışık? Düşüncelerinizi öğrenebilirmiyim?
Güzel bir şekilde artmış gözüküyor 2 katına yakın hepsi önemli olan değerin kaç olduğu değil artışı

İnşallah bu sefer gelmeyecek o kırmızılar canım benim yarını iple çekiyorum senin için

Asla moralimizi bozmuyoruz kırmızı gelse bile beni hatırla
Yarın büyük gün direk kan vereceksin dimi

ayyyy ayyy ayyyy çok çok sevindim canım hadi hayırlı uğurlu olsun inşallah çok güzel yaaaa

Asla moralimizi bozmuyoruz kırmızı gelse bile beni hatırla
Yarın büyük gün direk kan vereceksin dimi
Ay evet yaaa gelse direk kan veririm zaten yine emin olmak için.

Yarın önce idrar yapıcam eğer ki pozitif olursa 10.gün kan vericem sonra birde 12.gün asıl günümde veririm diye düşündüm garanti olur nasip tabi:)

Supeerr hayırlı olsun şimdiden canım hızlıca gecsin zaman

Kizlaar çok dertliyim. Bugün transferin 5. Günü ve ben idrar yolu enfeksiyonu oldum. Sürekli tuvaletim varmış gibi 15 dakikada bir gidiyorum yapamıyorum ama çok sanci veriyor mesaneye de. Size de oldu mu ne yaptiniz? Doktor monurol sase verdi onu da 2 saat tutabildim icimde ise yaramadı o yüzden

Supeerr hayırlı olsun şimdiden canım hızlıca gecsin zaman
Benim için zaman geçirmek kolay ya ille bir uğraş buluyorum kendime o konuda sıkıntım yok sonucu güzel olsunda yeterki zaman su gibi akar gider

Kötü olmuş ya ilaçlar vajina florasını bozduğu için oluyor geçen ay 5 gün kullanmama rağmen benimde kaşıntı ve kuruluk olmuştu

Gece yatarken yapmayı denesen kuzum . Öncesinde de Su içme bir kaç saat sonra bunu yarım bardakla karıştır iç uyu. Ben opuda olmuştum öyle yaptım. Çok rahatladım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…