2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Ahhh inşallah o sevinç çığlığını atıcaksın yarın sabah 😍🧿ben inanıyorum gerçekten ❤️
Bende çok konuşuyorum dünden beri 😂 Allahtan eşim de benim gibi , habire göbeğimle konuşuyor da yalnız delirmiyorum 😂😂
ahhhhh inşallah inşallah canım benim hayırlısı ilee inşallah ben ayağımı sürüyeyim sizde arkamdan gelin😍😍 çok heyecanlanıyorum düşündükçe rabbim inşallah bu mutluluğu yaşamayı hepimize nasip eder❤️ ahahahaha zaten anne babalık en başından beri delilik çok normal devam edin mutlu anne baba mutlu bebeklerr😍😍

Günaydın kızlar 💕💐
Bugün 8. günümmm😍
Kalktığımdan beri sürekli bel ağrısı,karın kasık ağrısı,bacak ağrısı var regl belirtilerim yani tamamen.birde vajina da yanma var ne zaman adet olacak olsam öncesinde gelir bu yanmada🥺 normal adetime de 2 gün var belki onun belirtileri..Biraz canım sıkıldı bunların olmasına ama bakalım nasip kısmet. yarın sabah test yapacağım bugün gelmezse eğer kırmızılar.
Hiç olumsuz düşünme ve çağırma canım 🧿 adet sancısı gibi sancı yaşanması normal olarak okuyorum hep burda .gelmeyecek o kırmızılar! ❤️🤲🧿

Hiç olumsuz düşünme ve çağırma canım 🧿 adet sancısı gibi sancı yaşanması normal olarak okuyorum hep burda .gelmeyecek o kırmızılar! ❤️🤲🧿
çağırmıyorum her şey güzel olacak bunlar bebek belirtisi zaten bebeklerim benimlee güzel güzel büyüyorlar❤️❤️ayy evet gelmeyecek sana bana isteyen herkese o kırmızılar yasak🤲

Kızlar ben dün gece idrara sıkışmış bir şekikde uyandığımda karnımın sancısından ağlamak üzereydim , çok özür dilerim biraz gaz çıkartınca ve idrarımı yapınca çokaz rahatladım ama geçmedi bir süre kıvrandırdı.Yaşadınız mı böyle şeyler? Dün transfer oldum daha

Kızlar ben dün gece idrara sıkışmış bir şekikde uyandığımda karnımın sancısından ağlamak üzereydim , çok özür dilerim biraz gaz çıkartınca ve idrarımı yapınca çokaz rahatladım ama geçmedi bir süre kıvrandırdı.Yaşadınız mı böyle şeyler? Dün transfer oldum daha
ben yaşamadım canım transferde ama normal hayatımda yaşadım. normal bence gaz vs olabiliyor orda işlem yapıldı vs birde gündüz gaz çıkartmadıysan birikmiş olabilir.birde idrara sıkışık olunca daha çok oluyor o sancı

Kızlar son günlerde oksapar beni fena morartıyor yaa böyle değildi. Niye böyle oldu ki🥺 Bi de ben doğuma kadar kullanıcam karın şişince nasıl vurulcak onlar? Başka yerlerden mi vuruluyor ki
Canım doktoruna veya hemsıreye sor ıstersen, koldan ve bacaktan da yaptırabılırsın ama doktorada sor yıne

ben yaşamadım canım transferde ama normal hayatımda yaşadım. normal bence gaz vs olabiliyor orda işlem yapıldı vs birde gündüz gaz çıkartmadıysan birikmiş olabilir.birde idrara sıkışık olunca daha çok oluyor o sancı
Sabah uyandığımda geçmişti ama gece korktum gerçekten umarım normaldir🤲 Rabbim büze mükafatını göstersin inşallah bu kez 🤲❤️🧿

Gaz canım o, özellikle transferden sonraki ilk 20-25 gün bende çektim aynı şeyleri. Gaz yapmayacak şeyler tüketmeye çalış mümkün oldukça zaten vücudumuz bir gaz balonu oluyor üstüne yediklerin de eklenmesin🍀

Çoğu hastane alıyor babaları artık ya, doğum paketi de 10 muyane kan tahlilleri nst ler tarama testleri doğum fotoğrafları bebeğin ilk muaneleri işitme testleri falan komple fiyat alıp ödüyorsun daha uyguna geliyor çünkü tabi paketlerin de çeşitleri var daha lükks olanı vardır daha sade paket olanı vardır bizimkiler yıl sonu ve yıl başına olacağı için paket yaptırmazsak doğuma o anki fiyatla alıyorlar o yüzden mantıklı olan paket almak 😄😄😄
canım gebelık temınatlı özel saglık sıgortası arastırdın mı

Kuzum bende de inanılmaz gaz var 😳 oda ağrı yapıyor tabi

Günaydın kızlar 💕💐
Bugün 8. günümmm😍
Kalktığımdan beri sürekli bel ağrısı,karın kasık ağrısı,bacak ağrısı var regl belirtilerim yani tamamen.birde vajina da yanma var ne zaman adet olacak olsam öncesinde gelir bu yanmada🥺 normal adetime de 2 gün var belki onun belirtileri..Biraz canım sıkıldı bunların olmasına ama bakalım nasip kısmet. yarın sabah test yapacağım bugün gelmezse eğer kırmızılar.
Ilaçları kesmedikce adet olunmuyor bildiğim kadarıyla

X