2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Her ay bakıyorlar mı kızlar ya bana da bakacak mı acaba yoksa kendim mi baktıracağım
Ben kendim aylık baktırıyorum canım sağlık ocağında kan değerlerime. Bu sonuncu testlerimi ama heyet raporu alırken hastanede baktılar. 8 tüp kan alıp her şeye bakmışlar

Ayyy test gunu gelmis sayilir artik test yapsaniz cikar sanirim.. soyledikleriniz ne kasar gebelik belirtisi guzel haberler bekliyoruz

Aslında evde test yok sadece ovulasyon testi vardı dün ovulasyon testi yaptım silik çizgi gözüktü yani normalde diyolarya hamileysen ovu testide koyu kırmızı çıkıyor diye
Reglin gectiginde koyu cikiyor canim gebelik testi yapsan da cok silik cikar belki cunku 8.gun.. 2 embriyo mu transfer edildi..

Ayyy test gunu gelmis sayilir artik test yapsaniz cikar sanirim.. soyledikleriniz ne kasar gebelik belirtisi guzel haberler bekliyoruz
Ne güzel şeyler söyledin çok teşekkür ederim ama işte azaldı artık ağrılarım sanki göğüslerim ağrıyor sadece şiş inşallah ama niyeyse ümitsizliğe kapıldım

Beni dahiliye endokrin e sevk etmiyor yarın başka dahiliyeye gidecem

Hcg de yüksek ilerliyor aslında ama tsh de neyse bakalım yarın ne diyecek dahiliye usg isteyecem

Canım kendin mi baktırdın dr mı baktı ben en son 8.haftada gitmiştim hiçbir test istemedi zaten ama ben yaptırmıştım yine de gitmeden o zaman normaldi şimdi de haftaya randevum var ama bakarlar mı ki
Ben kendim baktırdım ama kalp atışı duyulduğu gün doktorum da kan ve idrar istemişti oda bakmıştı şimdi pazartesi gidince tekrar bakacak
Sen kendin baktır değerine kontrol et

Ayni zamanda transfer olacagiz sanirim...beraber bekleriz insallahmayisin 2.haftasi reglinin3. Haftasi mi olacak..

Kızlar ya bişey soracam pozitif haberi sonrası estrofem devam ediyor mu hicbir yerde bulunmuyor devam edecekse yandım
Bazı doktorlar kalp atışında kesiyormuş bazıları 10. 12. Haftaya kadar devam ediyormuş ama muadili var ilacın onunla devam ettirebilir bulamazsan erkenden iletişime geç doktorunla

Bazı doktorlar kalp atışında kesiyormuş bazıları 10. 12. Haftaya kadar devam ediyormuş ama muadili var ilacın onunla devam ettirebilir bulamazsan erkenden iletişime geç doktorunla
Ben şimdi bile sordum muadili varsa diye yok illa o olacakmış. E bulamıyoruz arkadaş napalım anlamiyorlar ki

Canim herkesin farkli oluyor dollenen de varmis duydugum kadariyla benim 5 yumurtadan 1 tanesi 5.gun dondu digerleri yarida kalakaldilar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…