2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Hayırlı uğurlu olsunsımsıkı tutunsunlar annelerine İnşallah :)
Bana da dua edin kızlar nolur Pazartesi transfer dedi doktor , sağlıklı embriyolarım oluşsun Pazartesine kadar da transferimi olabileyim İnşallah
İnşallah canım amin🙏🏻🙏🏻 Senin de işlerin su gibi aksın gitsin inşallah pazartesi kavuş bebislerine🥰❤️

Aminn canım İnşallah , valla bu yumurta büyütme iğneleri beni allak bullak ediyor ağlıyorum sürekli olur olmaz herşeye :) kendimi tutabilsem kontrol edebilsem bu aşamada harika olacak ta :) Eşim de nasibini alıyo tabi çoğunlukla , çünkü kimse bilmiyor sürecimi , ona çatıyorum sürekli :) Allah bin kere razı olsun iyi idare ediyor.
Evet canım bende öyleydim sürekli sinirli ağlama modu vs geliyordu bana da ama hepsi geçiyor zamanla şimdi diğer iğnlerim var bu sefer de onların bıraktığı izlere bakıyırum ağlamaklı oluyorum hepsi bizim için sınav işte inşallah başarılı bir şekilde verebilriz. evet eşlerimiz de en büyük destekçilerimiz bu süreçte zaten onlarda idare edemese zaten yürütemeyiz bu süreci.

Sağlıkla tutunsunlar sana hayırlı evlat olsunlar canim 🤲🏻🙏 bu arada foto nasıl aliyorsunuz ya 😅
Amin canım inşallah 🙏🏻 Ben doktora soyledim hocam foto almam mümkün mu diye. Zaten hemen yanımda ultrason görüntü makinesi vardı ben de izliyordum. Bebisleri yollayinca hemsireye dedi foto verin diye rahim görüntüsünü dondurup fotograf verdiler 🥰🥰

Benimde ara ara tsh da yükselmeler olduğu için geçen ay transfer diye başlamıştık ya doktorum troit ilacımı da başlatmıştı yükselmesin gebelikte diye levotiron kullanıyorum ilaç kullanınca düşüyor o hemen, strese girme 😊
Bende aynısını kullanıyorum ama iki aydır yükseliyor her gidişimde de ilaç dozunu artırıyor anlamadım gitti

Ben de şimdi aldım sonuçları TSH 0.6348 çıkmış fakat benimde sanırım idrar yolunda enfeksiyon var. Yarın doktor bey amca baksın bakalım, kendimi bu kadar dinlediğim hiçbir dönem olmamıştı hayatımda😶
1. Altında seni çok sarsması lazım hiç değişiklik yok mu yani dahiliye bana öyle demişti

O bende de oluyor bir anda su gibi geliyor ped de koymak istemiyorum sürekli peçete koyuyorum. İlacın etkisi işte 🤷🏻‍♀️

Evet 8. Hafta içindeyim canım ilk transferimde tuttu çok şükür 🤲🏻 Siz hangi aşamadasınız?
İlk transferim oldu canım bütün trnsferden sonraki 9. Günüm test yapmadım :) inşallah benimde tutar ama tutmamış gibi hissediyorum :KK43:

İlk transferim oldu canım bütün trnsferden sonraki 9. Günüm test yapmadım :) inşallah benimde tutar ama tutmamış gibi hissediyorum :KK43:
Hiç öyle hissetme benim transfer olduğum gün aynı zamanda korona olduğumu öğrendim ama tutundu çok şükür. Zaten adet belirtileri ile aynı ben evde test yapmadım senin de yapmaman naçizane tavsiyem olur🙏🏻 Hayırlısıyla annesine tutunmuştur inşallah minik🧿

Hiç öyle hissetme benim transfer olduğum gün aynı zamanda korona olduğumu öğrendim ama tutundu çok şükür. Zaten adet belirtileri ile aynı ben evde test yapmadım senin de yapmaman naçizane tavsiyem olur🙏🏻 Hayırlısıyla annesine tutunmuştur inşallah minik🧿
Amin canım inşallah . Yok yapmiycam pazartesi kan vericem . Çok çok geçmiş olsun çok zorlu bir süreç gecirmissin ❤️🥰

Aynı şeyi benim doktorum da yaptı. Pazartesi kalp atışını duyduk o günden beri Estrofemi kesti kullanmıyorum ama diğer iğne ilaçlar aynen devam,
Aynen benimki de öyle progestan iğne ve fitilr devam bir de coraspirine kan sulandirici iğneyle estrofemi kesti. Bende herkeste daha ileriki haftalara kadar kullanılıyor sanıyordum demekki kestikleri durumlarda varmış hayırlısı olsun diyelim:)

Bende aynısını kullanıyorum ama iki aydır yükseliyor her gidişimde de ilaç dozunu artırıyor anlamadım gitti
Benim ilk yükseldiğinde 3-,4 ay hep yüksekti endokrin doktorum ilacı nasıl içiyorsun diye sordu kahvaltı dan hemen önce dedim tam 45 dk önce iç dedi o süreye dikkat ederek kullanınca hemen düşmüştü ama tabi gebelikte zaten yükseldiği için süreç nasıl ilerler bilmiyorum benimkinin de yükselme riski var çünkü 😬😬

Kızlar son günlerde oksapar beni fena morartıyor yaa böyle değildi. Niye böyle oldu ki🥺 Bi de ben doğuma kadar kullanıcam karın şişince nasıl vurulcak onlar? Başka yerlerden mi vuruluyor ki

X