2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Amin canım inşallah guzellikle devam eder. Değerlerinde zaten iki kat artmis maşallah ❤️
evet artması guzel çok guzel ama yıne korkuyorum bu 5tup bebek tedavımız genetık taramalı yaptık 4embrıodan 1tane kalıtelı kaldı 3tane hasta çıktı allahım ısteyen herkese versın ınşallah saglıklı bebışlerı:anne:

Canım valla progestan kan sulandırıcının yanında melek zaten kötü yapan o morardı baya birde dün acil yaptık dışardaydım saati geçmesin diye o yüzden baya bi morardı açıyor yapılan yerler progestan çok kolay ondan korkma ben sabah öğle akşam yapıyorum yer bulamıyorum artık😞 ay inşallah inşallah hayırlısı ile güzel haberler alalım 🥰
merhaba çok geçmış olsun ınşallah kucağımıza alınca butun acılarımız geçer ınşallah arnıca jel var çok ıyı gelıyor buzdolabında saklayın moraran yerlere uygulayın çok ıyı

evet artması guzel çok guzel ama yıne korkuyorum bu 5tup bebek tedavımız genetık taramalı yaptık 4embrıodan 1tane kalıtelı kaldı 3tane hasta çıktı allahım ısteyen herkese versın ınşallah saglıklı bebışlerı:anne:
Canim inşallah güzel ilerler. İçini ferah tut stres yapmamaya çalış. Çok zor verilen emekler ama herşeye değecek insallah 🥰

Nasıl çok çok yaa, aktif kanama şeklinde mi? Doktorum bana bir pedi doldurcak kadar kırmızı kan başlarsa hemen gel demişti. Başka bir doktor imkanın yok mu? Sakın kalkma hiç ayaklarını yükselt yat

Oksapar öncesi buz kasetini göbeğe koyarsan bikaç dk iğneyi çok hissetmeden vuruluyosun. Alıştım artık o şekilde devam ediyorum benim doğuma kadar devammış oksapar☹️
Allahım korusun seni de melekleri de 🤲 Hiçbirşey olmayacak İnşallah sen moralini yüksek tut 🤲🧿
Yaaa inşallah bişey olmaz canım dinlen bakalım kalkma hiç ayağı haberdar et
Kızlar dayanamadım geldim doktora sıra bekliyorum haber vericem

Düşük dozda ilaç vermesi daha iyi değilmi acaba ?150 ganol f vermesine rağmen ilaçlar bana ağır geldi ağrı yapıyor.şuan 5. Günündeyim umarım sizlerinde tedavileriniz olumlu sonuçlanır🙏🏻
O kadar haklısınız ki :) Ben o an sanırım aşırı yüksek östrojenin de etkisiyle paniğe kapılıp haksızlık ettim doktora. Yumurtalarım büyüdü ve embriyolarım donduruldu şu an çok şükür. Foruma da bunu yazayım ki yanlış fikre kapılmasın benim yüzümden insanlar diye girmiştim bu akşam. Birden yüklenip kaliteyi riske atmak yerine kaliteli yumurtalarım olmasını sağladı. İyi ki doktora saçma yorumlar yapmamışım, boş yere kıracaktım onu da. Şu an doktor ne derse onu yaparım, kendimden daha çok güveniyorum ona :)

Neden tekrar başladı acaba yordunuz mu kendinizi
Geçmiş olsun canım inşallah korkacak bişey yoktur kesilir hemen. Aktif mi devam ediyor kanama
Canım bu önceki kanamam gibi değil o kahverengi lekeydi ara ara geliyodu
Bu bildiğin su gibi akıp giden bişey üstüm başım heryerim kan öyle düşün hemsire baktı normal dedi doktoru bekliyorum

Canım bu önceki kanamam gibi değil o kahverengi lekeydi ara ara geliyodu
Bu bildiğin su gibi akıp giden bişey üstüm başım heryerim kan öyle düşün hemsire baktı normal dedi doktoru bekliyorum
Çok şükür canım kanama alanı vs varsa doktor söyler şimdi insallah önemli birşey değildir

merhaba çok geçmış olsun ınşallah kucağımıza alınca butun acılarımız geçer ınşallah arnıca jel var çok ıyı gelıyor buzdolabında saklayın moraran yerlere uygulayın çok ıyı
Çok teşekkür ederim amin inşallah hiç önemli değil valla sağlıkla gelsin de yeter ki dediğimiz gibi gerisi geçer gider tamamdır bakacağım ona çok sağolun 🥰

Kızlar ben doktordan çıktım bebişlerin üçüde iyi hatta üçüde hareket etti gördük rahimide kontrol etti ama hiçbişey yok
Kanama o kadar çoktuki söyle söylüyüm 3 bebek bezini doldurucak şekilde yani silerken bile elim ayagım kan oluyodu
Doktor dediki kadınların %50 sinde bu kanama görülür sen üçüzlere hamilesin ona göre hesapla dedi allaha şükür bişey yok yani bu kadar kanamadada bişey yoksa bidaha gitmem artık😂

Kızlar ben doktordan çıktım bebişlerin üçüde iyi hatta üçüde hareket etti gördük rahimide kontrol etti ama hiçbişey yok
Kanama o kadar çoktuki söyle söylüyüm 3 bebek bezini doldurucak şekilde yani silerken bile elim ayagım kan oluyodu
Doktor dediki kadınların %50 sinde bu kanama görülür sen üçüzlere hamilesin ona göre hesapla dedi allaha şükür bişey yok yani bu kadar kanamadada bişey yoksa bidaha gitmem artık😂
Ay şükürler olsun, bir daha olmasın inşallah sende gitme. Gece gece korku dolu saatler yaşadık burada hadi geçmiş gitmiş olsun. Yorma kendini birkaç gün❤️

X