2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Selam kızlar dün çok mutluydum üçüz haberini alınca
Ama bugün uyandım içimde birden bi korku belirdi ne yapcam nasıl bakıcam saglıklı olucaklarmı
Aslında ben fransada yasıyorum devletin bakıcı yardımı felan var
Ama ekstra kız kardeşimi türkiyeden getirmeyi düşünüyorum
Ne yesem ne içsem hiç bilmiyorum çok stres oldum gözümü korkutan insalar yüzündenmi böyle oldum hiç bilmiyorum

Canım ben de bulamadım bir haftadır arıyorum son hapımı pazartesi içtim. Tüp bebek merkeziyle iletişime geçtim bulamıyorum 10.haftalık oldum diye bırakabilirsiniz artık dedi iki gündür kullanmıyorum. Zaten muayeneye gittiğim doktor da tüp bebek uzmanı 9-10da bıraktırıyorum ben ama sen merkezinin dediği zamanda bırak 12.haftaya kadar onların sorumluluğunda sayılıyorsun demişti hiç gitmediğini bilmesine rağmen. Fakat benim kanamalarım devam ediyor ikinci gün olmadıysa üçüncü gün mutlaka kanamayla uyanıyorum malesef hep var. Şuanda senin yazdığını okuyunca telaşa düştüm kanamam var diye belirtmedim tüp bebek merkezine belirtsem bırakamazsın mı derlerdi ya

Ahh canım benim veren Allah'ım sabrını da kolaylığını da verir inşallah. Senin yapman gereken sadece güvenmen.once Allah'a sonra ailene en sonda mucizelerine. Tam anlamıyla mucize onlar. İki embriyodan üç bebek maşallah suphanallah bebeklerin şuan en çok sevgini ve mutluluğunu hakediyor.

Canım zaten çok çok mutluyum rabbime şükürlerler olsun
İnşallah çok teşekkür ederim içimi ferahlattın

Canım şimdi hemşire aradı doktorumla görüşmüş 10. haftanın içindesin artık bırakabilirsin dedi. En son bu sabah aldım ve bıraktım. Kötü bir durum olsa belirtirlerdi canım, her olasılığı düşünüp söylüyorlar. Sen içini ferah tut bişey olmayacak Allahın izniyle

Canım Allah yardımcın olur bebeklerin ona göre sakin olurlar uyumlu olurlar belki. Başlarda hiç birimiz desteksiz yapamayacağız muhtemelen ama Devletin öyle bir desteğinin olması çok güzel bir şansmış değerlendirirsin keşke Türkiyede de olsa. Kötü konuşan insanlara kulaklarını kapat hatta hamileliğin verdiği yetkiyle herkese cevabını da ver bence. İnşallah sağlıkla gelirler Bebişlerin sen bir isterken Allah üç nasip etmiş ne güzel bir hediye

Teşekkür ederim

Ben ikizleri duyduğum ilk günden beri çok kötü bir psikolojideydim. Yetebilir miyim, altından kalkabilir miyim? Hem anne hem bebek için riskleri vs okudukça hepten korktum, ki 4-5 gün rüyamda bile sadece bu mevzu vardı Sonra bunun çok mucizevi bişey olduğunu düşündüm, Allahtan bi tane istemiştim ve o 2 tane ile beni ödüllendirmişti. Şükretmem ve sağlıklı olmalarını dilemek dışında geri kalan şeyleri düşünmemeliyim dedim. Doktorum da bana hep pozitif düşüneceksin, kötü şeyleri düşünme onlar başımıza gelince düşünücez dedi. Beslenme vs için de iki bebek olduğundan kendim az kilo alıp bebekleri besleyecek bir diyet programına ihtiyacım olduğunu düşündüm. Gebelik diyetisyeni ile hemen bayram sonrası başlıyoruz bakalım Yani sen de içini ferah tutup çevreden gelenlere kulaklarını tıkayacaksın. Ne güzel imkanlarınız da varmış devlet desteği vs

Benimde 5. Gün dondurulmustu. 10. Gün değerim 376 çıktı . Tek embriyoydu. Sanırım ikiz olduğu sonraki bakılan değerde ortaya çıkıyor degilmi. Çünkü değerlerimiz çok yakın.
Benim 9.gün 767 11. Gün 1500civarıydı doktorum ikisi de tutmuş muhtemelen demişti duyduğunda. Ama alakası olmadığını söyleyen de çok doktor var sanırım.

İnşallah öyle olurlar canım
Annelik duygusu erkenden başladı galiba onları hastanede bırakıp eve dönme korkusunu bile suan yasıyorum rabbimin izniyle inşallah erken doğum yapmamda bebişlerimle hemen eve dönerim.

Çok teşekkür ederim canım gerçekten çok büyük bir mucize
Hamile oldugumu ögrendiğim andan düne kadar ikiz mutlulugunuz yasadım dünden itibarende üçüz mutlulugunu yasıyorum rabbim mutlulukları bol bol yaşatıyor maşallah inşallah hepimiz sağlıcakla kavusuruz bebeklerimize

Bugun kan verdim progestron degerim 5.5 cikti doktor dusuk dedi boyle olan var mi . Bide sizlerin progestron degerleri kacti. Kadin dogumcu kimyasal olabilir dedi . Cuma kendi doktorum bakti kese var kalp atimi var dedi

Progestan için bugün kan vermiştim 1.23 çıktı 1.50 altı olsun demişti şimdi bir tek pcr testi kaldı o da negatif çıkarsa allahın izniyle pazartesi yapabilirz:)
Yaaa covid mi kalmış ki pcr testi isteniyor hala Umarım negatiftir o da canım da sağlıkla bebişlerini alır gelirsin

Yaaa covid mi kalmış ki pcr testi isteniyor hala Umarım negatiftir o da canım da sağlıkla bebişlerini alır gelirsin
ya hiç sorma canım valla öyle korkulu rüyam oldu resmen saçmalık maske kalmadı bir şey kalmadı hala test derdin bunlar.. amin canım inşallah amin

Bugun kan verdim progestron degerim 5.5 cikti doktor dusuk dedi boyle olan var mi . Bide sizlerin progestron degerleri kacti. Kadin dogumcu kimyasal olabilir dedi . Cuma kendi doktorum bakti kese var kalp atimi var dedi
Canım kaç haftalık hamilesin ? Ben 6. Haftada tahlil verdim progestan galan bakılmadı. Kese var kalp atımı var nasıl düsük olsun ki anlamadım bişey

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…