2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

😬😬 öyle miymiş bu ünlüler nasıl çocuk yapıyor sapasağlam profesyonel makyajlarla 😂 arada bir sürüyorum ya bir şey olmaz 🙅‍♀️ 😃 benim doktora güneş kremi sordum marka falan diyor ki 40 faktör üzeri herhangi bir şey olabilir böyle çok takılınca da diyorlar zaten elinizdeki telefonlar daha çok zarar veriyor onları bırakın 🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️
Ben de hep onu düşünüyorum full makyajlı saçları hep boyalı. Biz abartıyoruz bence de🙄 Doğru telefon her şeyden zararlı

Ben de hep onu düşünüyorum full makyajlı saçları hep boyalı. Biz abartıyoruz bence de🙄 Doğru telefon her şeyden zararlı
Hele şimdiki doktorlar saç boyatın falan diyor asıl en kimyasal onlar ne kadar doğal olsa da ama yine de ilk işim rujumu silmek olacak ahaha zehri aldım bir kere 😂 arada bi sürerim kısacık kısacık ay bizim okulda hamileler var normal yıldan objeleri de var zor olunca böyle mi oluyor acaba 🙄 geçen birine soruyordun siz temizlik ürünü evde ne kullanmıştınız hamileyken doğal diye o da şey dedi hamile değilken ne yapıyorsak hamileyken de aynen devam ediyorduk 😂

Çok geçmiş olsun canım 😢 inşallah hemen uyum sağlarsın
Çok sağol canım inşallah iyi gelsinde artık her şeye razıyız.normalmiş bu durum şimdi aynı doktora gittiğim tanıdık var ona da bunu vermiş kafamı kaldıramıyorum diyormuş birde o kusuyormuş demek ki yapıyor böyle.

Geçen gün YouTube’dan bir doktor videosu izliyordum hamileliğin ilk üç ayı diye dr diyor annelere çok yükleniyoruz hakikaten öyle biz bile sürekli stres yapma stres çok zararlı hani biz zarar veriyormuşuz gibi çocuğa sanki isteyerek yapıyoruz herkes diyor stres yapma en zararlısı o olası bir şeyden anneyi sorumlu tutuyoruz diyordu halbuki ilk aylarda bizim yapacağımız hiçbir şey yok çocuğu tutmak için işte diyor annenin canı hamburger istemiş kola istemiş taşlıyoruz anneyi diyor ne olacak diyor bir kere kola içse hamburger yese hiçbir şey olmaz sürekli olmadığı sürece vs böyle şeyler anlatıyordu çok mantıklı geldi bana da tabi kola içmedim yine de ama çok canım isterse ilk üç ayı geçince bir bardak içerim 😂😃

Geçen gün YouTube’dan bir doktor videosu izliyordum hamileliğin ilk üç ayı diye dr diyor annelere çok yükleniyoruz hakikaten öyle biz bile sürekli stres yapma stres çok zararlı hani biz zarar veriyormuşuz gibi çocuğa sanki isteyerek yapıyoruz herkes diyor stres yapma en zararlısı o olası bir şeyden anneyi sorumlu tutuyoruz diyordu halbuki ilk aylarda bizim yapacağımız hiçbir şey yok çocuğu tutmak için işte diyor annenin canı hamburger istemiş kola istemiş taşlıyoruz anneyi diyor ne olacak diyor bir kere kola içse hamburger yese hiçbir şey olmaz sürekli olmadığı sürece vs böyle şeyler anlatıyordu çok mantıklı geldi bana da tabi kola içmedim yine de ama çok canım isterse ilk üç ayı geçince bir bardak içerim
Kesinlikle çok çok şartlanmamak yok onu yapma bunu yapma vs insan kendini baskı altında hissetiğinde daha çok strese giriyor. yasak olan şeyler tatlı gelir ya:)hamburger yerim iyi pişmiş en kötü evde kendim yaparım yerim o kadar da değil ama kola falan hiç aramam da zaten hayatım boyunca sadece 1 kere tadına baktım kolanın, fantanın tadını bilmem genelde asitli bir şeyin tadını bilmem bu mide bulantısı yüzünden kahveden bile soğudum onu da içemiyorum sanırım allah yardım ediyor 😃

ya çok kötü gerçekten anlamadım ben 3 gündür mahvetti beni bugün artık etkisi azaldı heralde bir tık daha iyi gibiyim ama o halsizlik ve baş ağrısı mide bulantısı çalışırken zor gerçekten😄
Kontrol ün ne zamanaydı tekrar 🤭

Kesinlikle çok çok şartlanmamak yok onu yapma bunu yapma vs insan kendini baskı altında hissetiğinde daha çok strese giriyor. yasak olan şeyler tatlı gelir ya:)hamburger yerim iyi pişmiş en kötü evde kendim yaparım yerim o kadar da değil ama kola falan hiç aramam da zaten hayatım boyunca sadece 1 kere tadına baktım kolanın, fantanın tadını bilmem genelde asitli bir şeyin tadını bilmem bu mide bulantısı yüzünden kahveden bile soğudum onu da içemiyorum sanırım allah yardım ediyor 😃
Asitli şeyleri severim hem de çok 🥲kahveye benim doktorum günde bir tane içebilirsin dedi çok ayrıntıcı bir doktor ama bu tarz şeylerde kasmıyor anladığım kadarıyla rahat bu konuda evet ya gerçekten bana da arkadaş çevrem fakan bebek iyiyse bile stresin daha çok etkiliyor falan dedikçe sanki bir şey olsa benim yüzümden olmuş gibi halbuki bunu demek de daha çok strese sokuyor keike elimizde olsa rahat olmak ama olamıyoruz ki 🥲

Hele şimdiki doktorlar saç boyatın falan diyor asıl en kimyasal onlar ne kadar doğal olsa da ama yine de ilk işim rujumu silmek olacak ahaha zehri aldım bir kere 😂 arada bi sürerim kısacık kısacık ay bizim okulda hamileler var normal yıldan objeleri de var zor olunca böyle mi oluyor acaba 🙄 geçen birine soruyordun siz temizlik ürünü evde ne kullanmıştınız hamileyken doğal diye o da şey dedi hamile değilken ne yapıyorsak hamileyken de aynen devam ediyorduk 😂
Ben beyazlarımdan dolayı 4 ay geçsin mecbur organik boyayla boyatıcam 1-2 kez gebelik boyunca. Oje de ilkinde de ben 3 aydan sonra açık havada sürüp yine açık havada asetonla siliyordum solumamak için. Zor kavuşunca tabii daha dikkatli oluyor insan😊 Temizlik ürünlerim aynı valla zaten acil bişey varsa eşim yapıyor yoksa haftada bir temizlikçi ablayla anlaştık yarım gün gelcek. Elimi eteğimi çektim o işlerden 🤣

Kontrol ün ne zamanaydı tekrar 🤭
11 nisanda canım az kaldı o gün transfer zamanı da belli olur heralde herhangi bir aksilik çıkmazsa inşallah.. raim kalınlığı falan güzel olur da hayırlısı ile birde şimdi yine covid testi vs isterler:)

Geçen gün YouTube’dan bir doktor videosu izliyordum hamileliğin ilk üç ayı diye dr diyor annelere çok yükleniyoruz hakikaten öyle biz bile sürekli stres yapma stres çok zararlı hani biz zarar veriyormuşuz gibi çocuğa sanki isteyerek yapıyoruz herkes diyor stres yapma en zararlısı o olası bir şeyden anneyi sorumlu tutuyoruz diyordu halbuki ilk aylarda bizim yapacağımız hiçbir şey yok çocuğu tutmak için işte diyor annenin canı hamburger istemiş kola istemiş taşlıyoruz anneyi diyor ne olacak diyor bir kere kola içse hamburger yese hiçbir şey olmaz sürekli olmadığı sürece vs böyle şeyler anlatıyordu çok mantıklı geldi bana da tabi kola içmedim yine de ama çok canım isterse ilk üç ayı geçince bir bardak içerim 😂😃
9 ay boyunca ben bir bardak kola içmişimdir. Canım istediğinde öyle bir bardak değil ama yudum yudum içtim hep. Bi kere de çok canım istemişti 7. ay civarı burger king yemiştim bol yağlı patatesiyle 😬 Sürekli olmadıktan sonra hiçbirinin önemi yoktur zaten. Tam bir filtre khave manyağıydım güne onsuz başlayamazdım. Doktorum içme dedi zaten canım da istemiyor şu sıra iyi oldu

Asitli şeyleri severim hem de çok 🥲kahveye benim doktorum günde bir tane içebilirsin dedi çok ayrıntıcı bir doktor ama bu tarz şeylerde kasmıyor anladığım kadarıyla rahat bu konuda evet ya gerçekten bana da arkadaş çevrem fakan bebek iyiyse bile stresin daha çok etkiliyor falan dedikçe sanki bir şey olsa benim yüzümden olmuş gibi halbuki bunu demek de daha çok strese sokuyor keike elimizde olsa rahat olmak ama olamıyoruz ki 🥲
yok benimki de içme vs hiç demedi ama ben abartıyordum tabi transfer zamanı abartmadım ama şimdi en azından biraz kendine gelir nasıl olsa içemiyorum da atsın vücut kafeini:)tabi ki etkilemez olur mu canım hiç yok yere stres olunca vücudun bile reaksiyon veriyor yani bi yerden patlıyor.. valla öyle ne kadar stres olma desende oluyorsun karşı taraf sana onu dedikçe daha çok oluyorsun akışına bıraktım ben:)

11 nisanda canım az kaldı o gün transfer zamanı da belli olur heralde herhangi bir aksilik çıkmazsa inşallah.. raim kalınlığı falan güzel olur da hayırlısı ile birde şimdi yine covid testi vs isterler:)
İnşallah inşallahhh pazartesi yı bende merak ediyorum seninle birlikte haberlerini 😍 transfer de de test yapıyorlar mı kii bende dün verdim işlem için negatif çıktı 🤭

İnşallah inşallahhh pazartesi yı bende merak ediyorum seninle birlikte haberlerini transfer de de test yapıyorlar mı kii bende dün verdim işlem için negatif çıktı 🤭
yaaaa cansın teşekkür ederim haber vericem mutlaka 😍 ya istemişlerdi en son arkadaşımdan da bilemiyorum ki inşallah çıkmam bir covid pozitif daha kaldıramam😂

Kızlar
Climara bant kullanan varsa yazabilir mi?
Aşırı mide bulantısı ve baş ağrısı var 2 gündür birde halsizlik sürekli uyku hali bu şekilde yan etki alan oldu mu?
Ben kullanmıştım ama hiç yan etki yapmamıştı bende sadece deri kabarcıkları oluyordu bandın altında doktorunla iletişime geçtin mi

X