2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Evet her seferinde yeni tecrübeler ediniyoruz :) benim şükür güzel gidiyor evett pozitif 8 mart kese randevum var onu bekliyorum 😬
Ya çok sevindim 🥰 Allahım tamamına erdirsin kucağınıza alacağınız günleri nasip etsin inşallah🤲

Bayanstress Bayanstress yaş 29 sebepsiz infertilite Dr şerife dikayak tavmergen hastanesi ilk deneme 4. Gün emriyosu kan testi pozitif 🤭🤰
S Sntr yaş 31 sebepsiz infertilite Dr şerife dikayak tavmergen hastanesi 18 Şubat'ta 2 adet transfer oldu 😇
O okuryazar yaş 32 sebepsiz infertilite ilk deneme Okan üniversitesi Eray Çalışkan 2 âdet 5. Gün emriyosu 5 Mart'ta test 😇
@ozmutyaş 31 ilk deneme eş kaynaklı sorun medamerikan hastanesi İstanbul 3 Mart test 😇
L LadyMaya_ yaş 35 eş varikosel bursa bahçeci Aral hoca 2. Deneme 6. Gün emriyosu 2 adet transfer 3 Mart test günü 😇
@amberirisyaş 37 sebepsiz infertilite Medical Park Göztepe Dr Aynur Erşahin ilk deneme 2 adet 5. Gün emriyosu 14 Şubat'ta transfer 😇 28 Şubat'ta 328 beta hcg 🤰
M mabel63 yaş 27 çikolata kisti Diyarbakır bahçeci 3. Deneme 17 Şubat'ta 2 âdet 5. Gün emriyosu transferi 😇 26 Şubat'ta 760 çıktı bata hcg 🤰🤰
eras0201 eras0201 yaş 40 amh azlığı 2. Deneme 2 adet 3. Gün emriyosu 9 Mart'ta test 😇
@Mrym44yaş 32 eş kaynaklı sorun Trabzon Medical 3. Deneme 7. Gün test sonucu 100.62 pozitif 😇🤰
bsra61 bsra61 yaş 29 Trabzon Medical polistik over ve çikolata kisti 2. Deneme 19 Şubat transfer 😇8. Gün 267 beta 🤰

@Delidolu30yaş 31 çikolata kisti daha önce 2 başarısız deneme Bursa bahçeci de ilk 3. Denemesi 2 adet 5 gün emriyo transfer i 9 Mart'ta test 😇
@melisa2022yaş 28, 16 Şubat'ta 2 tane 5. Gün transfer i 9. Günde 178 😇🤰
AdrianaJely AdrianaJely yaş 29 sebepsiz infertilite bahçeci umut 2. Transfer 😇
@newlywedyaş 31 sperm kalitesi düşük ilk deneme koç hastanesi Gürkan Bozdağ 😇
@mucizemibeklerken111yaş 24 erkek infertilitesi Ankara anatolia Dr mehtap Polat 3 Mart transfer 😇
@Cisocumyaş 29 daha önce 2 başarısız deneme İstinye üniversitesi hastanesi ziya kalemde ilk deneme pozitif 14 Şubat'ta transfer 19 Şubat'ta hcg 45, 22 Şubat'ta hcg 230 , 24 Şubat'ta hcg 570 , 26 Şubat'ta 1160 😇🤰
@orkide0101yaş 30 sebepsiz infertilite Ataşehir Memorial 28 Şubat'ta 5. Gün emriyo transfer i 😇

@elifff1809yaş 28 erkek infertilitesi 2. Deneme Ercan nesta kliniği işlemler acıbadem fulya da transfer in 8. Günü hcg 98, 10. Günü 350 😇🤰
Ryamm Ryamm yaş 27 sebepsiz infertilite konak hastanesi tüp Bebek merkezi tedaviye başlayacak

S Sdbhry Yaş 29
Bursa Uludağ Fakültesinde tedavi gördüm
Azospermi ve ilk deneme 8.gün 62.2 😇🤰
@gumyYaş 31 pkos İstanbul Dr Emre Turgut ilk deneme 4 mart opu günü 😇

@Punk3Yaş 34 elden kaynaklı sorun İzmir Tavmergen Dr Erol Tavmergen. İlk deneme 😇
Hep ayni hikaye Hep ayni hikaye yaş 30 sebepsiz infertilite bahçeci umut 3. Deneme pozitif 2 adet 5. Gün emriyosu 😇🤰

@Beklenmedikcevapyaş 23 puko ve yumurta zarı kalınlığı yumurtalığın Teki az çalışıyor Dr Muhammed Rıza alimoğlu ilk tüp bebek denemesi 😇
@ayguldiyebiriyaş 43 Bahçeci umut amh düşüklüğü 3 başarısız deneme bu 4. 😇

@MatMagyaş 29 sebepsiz İnfertilite Hatay'da tedavi görüyor 4. Demesi 4 Mart'ta transfer 😇

@ezgi0071yaş 31 amh düşüklüğü Memorial hastanesi ilk deneme transferi bekliyor 😇
@deryanintupbebekgunluguyaş 30 çift rahimli Erzurum Buhara da 26 Şubat'ta transfer iki rahmine de birer emriyo konulmuş 😇

@S_lidyayaş 31 hidrosalpenks ve kapalı tüp nedeniyle tüplerim alındı Medical Park İzmir de tedavi görüyor 😇
@Pamela28yaş 42 amh düşüklüğü iki opu Mart'ta tekrardan tedavi başlangıcı😇
@Aytoss35yaş 29 istanbul tüp bebek merkezi dr aret kamar ilk deneme 😇

@funda92yaş 30 amh düşüklüğü bahçeci Cem hoca 23subat transfer ilk deneme 5.gün embriyosu😇
Beni de ekler misiniz. İlk deneme eşimin sperm sayısı az morfoloji bozuk. Erol Tavmergen

Kizlar ben henüz transfer aşamasına geçemedim tüp bebek tedavisine başladığımdan bu yana 60 bine yakin para harcadım ama malesef emriyo oluşumu bile olmadi umudumu yitirmedim biraz daha deneyim kaliteli bir emriyo bulunana kadar gücümün yettiği kadar devam edeceğim burda sizin güzel haberlerinizi okumak bile bana bi umut oluyor sizler kadar heyecanlaniyorum pozitif haberlerinizi duyunca allah herkesin dualarini kabul etsin bebislerinizi sağlıcakla kucaklarınıza alırsınız inşallah.
Sorun ne tam olarak, Allah emeklerinizi boşa çıkarmaz inşallah. ♥️🙏🏻

Biri vardı covid olan tutunmuşmuydu bebeği hatırlıyomusunuz :KK43:
Koronanın ilk başlarında eltim hamile olduğunu çok erken öğrenmişti doğal yolla hamile kalmış olmasına rağmen. Ve hamilelikle beraber covid testide pozitif çıkmıştı çok ağır bir şekilde geçirdi karantinasını hastanelik olacak derecede. Yalnız maşallah ki şuan 8 aylık dünya tatlısı bir yakışıklımız var. Yani kendini hiç üzme rabbim bir şeyi nasip ettiyse önünde dağ olsa duramaz. Kendine iyi bak iyi beslen bol bol dinlen. İnşallah Allah'ın izniyle birşeycik olmaz.🤲

Koronanın ilk başlarında eltim hamile olduğunu çok erken öğrenmişti doğal yolla hamile kalmış olmasına rağmen. Ve hamilelikle beraber covid testide pozitif çıkmıştı çok ağır bir şekilde geçirdi karantinasını hastanelik olacak derecede. Yalnız maşallah ki şuan 8 aylık dünya tatlısı bir yakışıklımız var. Yani kendini hiç üzme rabbim bir şeyi nasip ettiyse önünde dağ olsa duramaz. Kendine iyi bak iyi beslen bol bol dinlen. İnşallah Allah'ın izniyle birşeycik olmaz.🤲
Bugün pozitif olduğumu bilmeden kocaman bi bardak nar suyu sıktırıp içmiştim, daha da dikkat ederim inşallah 😢

Hiç üzülme stres yapma ben transferimin 3 günü covid testim pozitif geldi 10 günüde gebelik testim pozitif geldi 😀 beslenmene dikkat et zaten vitamin kullanıyorsundur
Ahh çok sevindim, inşallah etkilemez ztn sadece nezle gibiyim halsizliğim fln hiç yok. Ama pozitif çıkınca şok oldum

Ahh çok sevindim, inşallah etkilemez ztn sadece nezle gibiyim halsizliğim fln hiç yok. Ama pozitif çıkınca şok oldum
Ne güzel hafif geçiriyorsunuz benim öksürüğüm çok fazlaydı gerçi hala tam geçmiş değil ama o dönem hiç durmadan öksürdüm durdum o yüzden sen kalbini bozma sürekli iyiyi düşün onu çağır 🥰

Ne güzel hafif geçiriyorsunuz benim öksürüğüm çok fazlaydı gerçi hala tam geçmiş değil ama o dönem hiç durmadan öksürdüm durdum o yüzden sen kalbini bozma sürekli iyiyi düşün onu çağır 🥰
Senin kaçıncı denemeydi ve kaçıncı gün embriyosuydu ? Bir de adet belirtilerin veya başka belirtiler olmuş muydu

Her fitilin yaptığı akıntıda ya da her lavaboya girdiğimde psikopat gibi leke gelmiş mi diye bakıyorum 😬😬 inşallah gelmez diyorum ama olmayacaksa da bir an önce gelsin umutlandırmasın diyorum
Her lavaboya gitmek değil bakmak için sürekli gitmek ve peçeteyle kontrol edip çıkmaktı benimki 🤭 o fitil paranoyak yapıyor maalesef. Ama aynı adet sancısı gibi karin ağrısı ve bel ağrısı yaşadım. Pozitifi öğreneli 10 gün oldu hala aynı. O yüzde rahat olun, adet olmayacaksınız inşallah 🤗😊😊

Sadece ateslennemeye çalış.Ben geçtiğimiz hafta evde dinlenirken eşimin pozitif olduğunu öğrendik şuan ağzım burnum her yerim sıkıntıdan yara..Ateşim 38 i geçmis bir ara uyuya kaldığımda aşırı korktum.Birsey olmaz dedi doktorum moralini yüksek tut dedi ama onca emek sonrasında insan böyle bir durumun içinde bulunca kendini ne yapacağını şaşırıyor.Yarin sonucumu ogrenecegim.insallah pozitiftir

X