2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

İlaç çeşitleri o kadar çokki o yüzden hepimizin farklı farklı buradaki herkes nerdeyse estrofem kullandı biz kullanmıcaz vardır bi sebebi inanıyorum ikimizin de ikizi olucak bu ayın sonuna 😍😍 bi kaç yıl öncesine bi Rüya görmüştüm bizim tandığımız bi hoca kadın var kalp gözü açık birisi onu rüyamda görmüştüm bi kere ben ona gözükmeden kaçma derdindeydim ama beni buldu ve bana 2 tane erkek bebek yeleği vermişti al bunları lazım olur sana demişti dün uyumaya çalışırken aklıma geldi tekrar o yüzden benve benim ikiside erkek olucak 🤭🤭😄😄😄
evet canım gerçekten öyle herkesin tedavisi farklı varsın öyle olsun bize bebişlerimiz gelsinde yeter kii:)) yaaa sana inanamıyorum bana da fal baktı arkadaşım daha ilk transferimi olmamıştım sen bunda değil 9 hafta sonra biraz daha para harcayacaksın o zaman olacak erkek dedi sonra ama 2 erkek olacak dedi biliyor musun eğer ki bu burda kayıtlı kalsın sende bende 2 erkek bebek olursa o zaman sen partiye bak😍

Ben artık bildiklerimden de emin değilim.
Ne bağışıklık serumu bir işe yaradı nede genetikten sağlıklı gelmesi.
Kimyasalla sonuçlandı.

Benim öncekiler 9.haftaya doğru kalbi durdu. Kan pıhtılaşmasına bakılmamıştı o zaman. Birşey kullanmıyordum.
Diğeri de 6. Haftada kalmış gelişmemiş. Bunda da corasprin kullandım. Bu laboratuvarda da hücrelere yavaş bölünüyormuş. Belliymiş yani.

Ben tüp bebek olayından tamamen soğudum. Olacağı varsa doğal yolla olsun. Olmayacaksa da canımız sağolsun.
Benim hiç tutunma olmadı..
Genetikte pıhtılaşma çıktı.. İlaç aldım. Tutmadı.
Ama şimdi romatoloji testlerini yaptırdım detaylı ve ANA pozitif çıktı..
Muhtemelen ya romatolojik hastalığım var veya transfer sonrası oluşuyor..
Cd56-cd19 da baktırdım temiz.
3. İçin elimde sadece ana pozitif kaldı..
Prednol veya prograf tedaviye eklenmesi gerekiyor..
Bence sizde detaylı irdeleyin muhakak bir sebebi vardır..

evet canım gerçekten öyle herkesin tedavisi farklı varsın öyle olsun bize bebişlerimiz gelsinde yeter kii:)) yaaa sana inanamıyorum bana da fal baktı arkadaşım daha ilk transferimi olmamıştım sen bunda değil 9 hafta sonra biraz daha para harcayacaksın o zaman olacak erkek dedi sonra ama 2 erkek olacak dedi biliyor musun eğer ki bu burda kayıtlı kalsın sende bende 2 erkek bebek olursa o zaman sen partiye bak😍
Ayy inanmıyorum yaa olurda tutarsa cinsiyet gününe kadar beklemek zor olucak gerçekten inşallahhhhh doğru çıkar bunlar zaten bizimkilerin cinsiyet öğrenmesi de aynı zamana gelir çok heyecanlı biran önce Nisan sonu olsun artık 😄🤭😍😍😍😍😍😍😍

canım 11:30 daydı randevu daha yeni eve geldim
baktı işte dedim dün geldi ama bugün azaldı diye tamam bakalım dedi iyi incelmiş dedi sorun yok hocam di mi dedim yok başlayabiliriz dedi güzel dedi. ama bana estoferm vermedi climafort bant verdi ve bilin bakalım ne oldu bu da yok 3 eczane gezdim 1 kutu bulabildim çok şükür 2 kutu daha bulmam lazım 3 günde bi,r değiştir karnına yapıştır dedi 11 nisanda randevum var bakalım ne olacak:)
Canım benim bende estrofem kullanmadım bana da climara Forte flaster verdi 2. Kan testinden sonra da artışı beğenince kesti. Elimde bir çift flaster var sana kargolayabilirim hemen

Eklentiler

• 16488132071805375561102446462793.jpg
    16488132071805375561102446462793.jpg
    96,1 KB · Görüntüleme: 30
Hep böyle şanslı olun insallah 😍😍🧿🧿 sağlıkla doğsunlar insallah acaba cinsiyetleri ne olcak O okuryazar :))
Hee O okuryazar cinsiyetlere de el at 😆 Amiiin canım inşallah. Bir oğlum var hayatım boyunca bir kızım olsun istedim. Oğlum ve eşim de erkek istiyordu. Biri kız diğeri erkek olursa evdeki herkesin gönlü olacak🥰😬

Ayy inanmıyorum yaa olurda tutarsa cinsiyet gününe kadar beklemek zor olucak gerçekten inşallahhhhh doğru çıkar bunlar zaten bizimkilerin cinsiyet öğrenmesi de aynı zamana gelir çok heyecanlı biran önce Nisan sonu olsun artık 🤭😍😍😍😍😍😍
ayyy evet evet ya çatlarız valla bizz neyse sağlıkla gelsinler anacıklarına da artık bizde göbek tokuştururz😄 çok heyecan çookça heyecan yaaaa evet gerçekten gelsin nisan sonuu😍

Canım benim bende estrofem kullanmadım bana da climara Forte flaster verdi 2. Kan testinden sonra da artışı beğenince kesti. Elimde bir çift flaster var sana kargolayabilirim hemen
aaa gerçekten mi yaa canım çok teşekkür ederim valla allah razı olsun olur alırım valla ne kadar kullanıcam belli değil özelden sana yazarım birazdan allah razı olsun valla🥰🥰

aaa gerçekten mi yaa canım çok teşekkür ederim valla allah razı olsun olur alırım valla ne kadar kullanıcam belli değil özelden sana yazarım birazdan allah razı olsun valla🥰🥰
Amin cümlemizden inşallah, bence birbirimizi hiç görmemişti olsak kader ortaklığı yapıyoruz burada elimden gelebilecek bir şey varsa sadece mutlu olurum. Sen yaz bana adresini falan özelden😘😘

yaaa evet bende dedim iyi ki gitmişim diye çok sağol canım inşallah rabbim hayırlısını nasip etsin güzel haberler alalım allahın izni ile🤲evet zor gerçekten bakalım bi tane buldum 2 kutu daha bulmam lazım estoferm aldım 2 kutu bakalım ona başla dicek mi demezse eğer onları da ihtiyacı olan arkadaşlara veririm. bu bant hiç aklıma bile gelmedi bilsem bunu da araştırırdım:) ay inşallah ramazan bereketi ile uğrasın bizlere😍🤲
Amin canım benim insallah vücudundan kafein at bol su iç soda iş çok meyve ye bu süreçte vücudun hafiflesin kahveyi küçük bir bardak fincan iç günde olur mu☺️ Dualarım sizinle insallah rabbim isteyen herkese nasip etsin 🤲🤲♥️♥️♥️

ayyy evet evet ya çatlarız valla bizz neyse sağlıkla gelsinler anacıklarına da artık bizde göbek tokuştururz😄 çok heyecan çookça heyecan yaaaa evet gerçekten gelsin nisan sonuu😍
Bu heyecan ve azme inanıyorum ben olucak 😍🧿🧿🤰🤰

Amin cümlemizden inşallah, bence birbirimizi hiç görmemişti olsak kader ortaklığı yapıyoruz burada elimden gelebilecek bir şey varsa sadece mutlu olurum. Sen yaz bana adresini falan özelden😘😘
ya gerçekten öyle burda kendimi mutlu hissediyorum ortak oluyoruz derdimize de mutluluğumuza çok güzel🥰

Amin canım benim insallah vücudundan kafein at bol su iç soda iş çok meyve ye bu süreçte vücudun hafiflesin kahveyi küçük bir bardak fincan iç günde olur mu☺️ Dualarım sizinle insallah rabbim isteyen herkese nasip etsin 🤲♥️♥️♥️
aynen öyle yapıcam kuzum su çok içiyorum biraz soda vs de içiyim dediğin gibi küçük fincan kahve yada en kötü sütlü kahve falan içerim:)) ay çok heyecanlıyım ya inşallah kuzum🤲

Ben artık bildiklerimden de emin değilim.
Ne bağışıklık serumu bir işe yaradı nede genetikten sağlıklı gelmesi.
Kimyasalla sonuçlandı.

Benim öncekiler 9.haftaya doğru kalbi durdu. Kan pıhtılaşmasına bakılmamıştı o zaman. Birşey kullanmıyordum.
Diğeri de 6. Haftada kalmış gelişmemiş. Bunda da corasprin kullandım. Bu laboratuvarda da hücrelere yavaş bölünüyormuş. Belliymiş yani.

Ben tüp bebek olayından tamamen soğudum. Olacağı varsa doğal yolla olsun. Olmayacaksa da canımız sağolsun.
öyle kuzum Allah ol desin yeter ki gerisi bahane işte
olmadı mı senin bi daha :KK43:

Çok teşekkür ederim canım, Allahım sana da nasip etsin inşallah🥰🤲

Cidden yaa o hep ikiz dedi. Bu eşimin şansı kesinlikle baştan beri ikiz çok istedi. Amiiin amiiin hepimiz sağlıkla kavuşalım🤲
Sağlıkla kucağına almayı nasip etsin rabbim bebişlerini 🤲🏼 Hepimiz için inşallah benim de bugün kahverengi akıntım oldu canım sıkıldı yatıyorum inşallah bir sorun yoktur 8+1 bugün 😔

X