2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Aynen dediğin gibi 5. Gün başladım ben
Kahveye alışık ya bünye bende de yaptı ilk başlarda

Allahım herşeyin hayırlısını versin inşallah bundan sonraki sürecin stressiz geçer Gönlüne göre bir doktor bulursun

Yaa aslında lekelenme olması da bir sebep rapor için bu haftayı kapatıp bi deneyebilirsin

Aynen dediğin gibi 5. Gün başladım ben
Kahveye alışık ya bünye bende de yaptı ilk başlarda
Bana doktor herhangi bir şey demediği için gayet normal devam ediyordum yaşamıma ama burada kesin bir dille kahveyi içme diyen doktorları duyunca kalbi de yavaş olunca içmeme kararı aldım bakalım gidince soracağım

Ben de bugün çıkışta doktora gideceğim iyice kafayı yiyeceğim yoksa bebek duruyor mu kalbi atıyor mu diye 7+5 oldu sata göre karından görünür herhalde bakalım bana da dua edin çok stres oldum inşallah boş yere olmuşumdur

İnşallah güzel haberlerle gelirsiniz gönlünüzü ferah tutun

Bence boş yere stres oluyorsunuz göreceksiniz herşey yolunda olcak sizin doktorunuz çok değişil şekilde ayrıntı geçmiş ben 6+1de karından baktı doktor sizinki şuan %100 karından duyulur içinizi ferah tutun

Oh be en güzeli, git bize güzel haberler getir. Dualarımız seninle

Merhabalar 9+1 haftalık hamileyim hiç kanamam filan olmamıştı kese ve 2 kez kalp atışı dinledik sorun yok demişti doktor sabah çamaşırımda çok az koyu kahve rengi leke gördüm korktum biraz randevum haftaya acaba başka bi doktora mı gitsem ? Varmı böyle bir durum yaşayan

İnşallahhhh herşey güzel gözüküyor de sonunda için feraha erer canım benim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…