2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Riskli gebelik uzmanı da aynı zamanda ondan mı acaba bu kadar detaya giriyor bilmiyorum ki gerçekten hiç duyma talebim de olmamıştı direkt söyledi işte eşim de diyor tarzı öyle onun onun büyük ihtimalle toparlar demesi bile çok olumlu bir şey 🤦🏼‍♀️Acilde bakarlar mı ki bütün gidecektim aslnda ama nöbetçiydim çok yoruldum gözümde büyüdü 😑
Bugün ben bi şansımı denicem acilde bakalım

Ben de hem Elika hem de happy mom indirmiştim her ikisini de takip ediyorum kitapları biraz daha ilerleyince okuyacağım okula falan götürüyorum okuduğum kitapları bu kadar erken aşamada dolaştırmak istemiyorum 😄 okulda ayrı evde ayrı kitap da sevmiyorum
Kitap konusunda aslında ben de hemen başlar mıyım emin değilim ama birkaç aya alınacaklar listesi oluşturayım dedim en azından😂 ben de iş yerinde sadece çok yakın bir iki arkadaşıma söyledim kitap götüremem şu an😂 elika yı indirdim biraz inceledim şimdi de happy mom a bakacağım çok teşekkür ederim💐 sizin bebişin kalp ritimi nasıl oldu inşallah her şey yolundadır🤲🏻

Kitap konusunda aslında ben de hemen başlar mıyım emin değilim ama birkaç aya alınacaklar listesi oluşturayım dedim en azından😂 ben de iş yerinde sadece çok yakın bir iki arkadaşıma söyledim kitap götüremem şu an😂 elika yı indirdim biraz inceledim şimdi de happy mom a bakacağım çok teşekkür ederim💐 sizin bebişin kalp ritimi nasıl oldu inşallah her şey yolundadır🤲🏻
Daha randevum gelmediği için aynı duruyor o konu bakalım inşallah düzelmiştir pzartesi günü randevum 🤲😇

Riskli gebelik uzmanı da aynı zamanda ondan mı acaba bu kadar detaya giriyor bilmiyorum ki gerçekten hiç duyma talebim de olmamıştı direkt söyledi işte eşim de diyor tarzı öyle onun onun büyük ihtimalle toparlar demesi bile çok olumlu bir şey 🤦🏼‍♀️Acilde bakarlar mı ki bütün gidecektim aslnda ama nöbetçiydim çok yoruldum gözümde büyüdü 😑
Bilmiyorum ama tarzını hiç sevmedim o doktorun daha tanımadan. Tamam Polianna olmasın ama erken bilgide vermesin yani insanı strese sokacak🤢
Acilde Tüp bebek ile gebe kaldığını ve ağrın olduğunu söylediğinde daha çok ilgileniyorlarmış ben daha gitmedim acile. Ama daha önceki yıllarda gitmiştim ultrason bakıp yolluyorlar. Zaten istediğimizde o🙂 Kendini iyi hissettiğinde git stresin azalsın biraz

Yaa cidden ben lekeyi gördüm kafayı yedim aradım hemen gel diyecekler sanıyorum. Hemşire sakın endişelenmeyin, korkmayın dedi🙄 İğnemizi tam doz vurdurup dinlenelim stres yapmayalım diyo. Tabii hiç stres yapmam 🤦🏻‍♀️😆
Evet ve insan gıcık oluyor o tavra🤣 Bende ilk pembeydi kanama görmen lazım evin içindeki halimi ben arayamadım bile stresten korkudan eşim aradı o benden beter tabi, işte demişler panik yapmayın gün içinde doktorla görüşüp size dönüş yapıcaz, eşimde bağırmış çağırmış ne demek gün içinde diye hemşireye🤢 hiç hoşlanmadım bu durumdan ama kadının tavrı değişti daha bir samimi içten ilgili oldu🤣

Mümkün oldukça sağlıklı beslen, kendini dinleme özellikle belirti arayarak ve test gününden en fazla 1-2 gün önce test yap evde illa yapacaksan. İnşallah güzel sonuçlar alırsın🍀
Kan testini bekliycem , bazen unutuyorum bile. Ama illa bi belirti hissedince acaba oluyorum. Çok saol inşallah hayırlısı olur. Sağlıklı beslenmeye özen gösteriyorum. Ananas ve narı çok duydum ama yemedim

Kan testini bekliycem , bazen unutuyorum bile. Ama illa bi belirti hissedince acaba oluyorum. Çok saol inşallah hayırlısı olur. Sağlıklı beslenmeye özen gösteriyorum. Ananas ve narı çok duydum ama yemedim
Yarım avokado ye bak yazmamışım ben hala devam ediyorum hatta❤️

Bilmiyorum ama tarzını hiç sevmedim o doktorun daha tanımadan. Tamam Polianna olmasın ama erken bilgide vermesin yani insanı strese sokacak🤢
Acilde Tüp bebek ile gebe kaldığını ve ağrın olduğunu söylediğinde daha çok ilgileniyorlarmış ben daha gitmedim acile. Ama daha önceki yıllarda gitmiştim ultrason bakıp yolluyorlar. Zaten istediğimizde o🙂 Kendini iyi hissettiğinde git stresin azalsın biraz
Ya sen bir de doktoru görüp muayene olsan koşarak kaçarsın😅 keşke zahide küçükle olan yayınına girseydiniz anlardınız tavrını ve tarzını yani hiç tüp bebek doktoru tabiriyle özdeşleşmiyor yani stressiz bir insanı bile stres yapar ben sürecimin bu kadar stresli olmasını bile ona bağlıyorum çünkü ona gidip olumsuz şeyleri sıralayana kadar gayet rahattım 😂el mahkum bir süre daha gideceğim bakalım ilaç olayları falan bi düzene girsin sonra beni kabul edecek doktor ve hastane bulursam bir de öyle bir sorun var 😑bi tane medicalparkta riskli gebelik dr.u var ona bakacağım

Az önce iğnemi vurdurmaya acile gittim, gitmişken baktırayım dedim. ultrasonumuz yok dedi koca hastane😲 Kadın doğum olan bi hastaneye gidin dedi

Yok ya inan öyle olmuyor bak git randevuyu bir sonraki randevuyu kadar anlayacaksın beni 😂😂
Bi süre geçince siliniyor değil mi doktordan ilk gelince bi rahatlama birkaç gün geçiyor ve hissizlik başlıyor 😂 ya niye midem bulanmıyor acaba duruyor mu hiçbir belirtim yok vs 🤣 yalnız bu akşam dehşet baş ağrım var ilaç almamaya çalışıyordum ama parol zararsız içeceğim sanırım günlerdir kahvesizim zaten kalp olayından sonra ağzıma sürmüyorum bi düzelsin de bakacağım duruma göre 😇

Az önce iğnemi vurdurmaya acile gittim, gitmişken baktırayım dedim. ultrasonumuz yok dedi koca hastane😲 Kadın doğum olan bi hastaneye gidin dedi
Kadın doğum acilinde yaptırsaydın keşke gerçi ultrason olmaması da çok saçma birçok şeye ultrasonla bakılıyor sonuçta sadece bebek için kullanılan bir alet değil

Kadın doğum acilinde yaptırsaydın keşke gerçi ultrason olmaması da çok saçma birçok şeye ultrasonla bakılıyor sonuçta sadece bebek için kullanılan bir alet değil
Yaa özel olarak gitmedim iğnemi vurdurmaya gidince sorayım dedim. Bir dokun bin ah işit oldu, kadın tomografimiz bile bozuk sen düşün diyo🤦🏻‍♀️

X