2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Kızlar rahim duvarı doktorumun istediği kalınlığa gelmemiş malesef transfer iptal. Söktürücü verdi adeti bekleyecem
Hakkınızda hayırlısı olsun. Herkesin bünyesi farklı ve her ay farklı hormon seviyelerinde oluyoruz. Merak ettim de rahim kalınlaştırma için ne kullanıyordunuz acaba?

Hakkınızda hayırlısı olsun. Herkesin bünyesi farklı ve her ay farklı hormon seviyelerinde oluyoruz. Merak ettim de rahim kalınlaştırma için ne kullanıyordunuz acaba?
Estrofem kullandım sadece. Aslında doktorum ideal kalınlık ve ideal bi şekilde rahim duvarın ama önceki dönemlerde daha kalın halini gördüğüm için bu ay transfer yapmak istemiyorum titiz davranmak istiyorum dedi.

Hadi gözün aydın canım inşallah güzel ilerler en mükemmel olduğu anda transferin olur
İnşallah canım seninde bu ay iptal olmuş üzüldüm ama ramazan ı atlatmış olursun inşallah sonraki ayda da senden alıcaz güzel haberleri

Kizlar bugun benim belim cok agriyo normalmi bu
Zaman zaman benim de ağrıyordu hatta 3 gün tutulma gibi oldu eğilip kalkamıyordum ama geçti sonra gün içinde çok sabit kaldıysanız ya da soğuk alınca falan da ağrıyor normalmiş de ağrımadık hormonlardan vs içiniz rahat olsun

Arkadaslar bisey soracam ben yaptirdim merkezle telefonda kavga ettim bana doktor rapor yazacakti sekreter ve mudur hanim olmaz 15 tl ucret var deyip durdular ve yollayim diyorum anlamiyolar zaten sıkıntli bi durumdayim en ufak biseyde sinir oluyorum bunlarda iyice sinir ettiler. Haftaya kese gormeye gidecegim oraya mi gitmeliyim yoksa baska bi yere mi . Ne yapayim karar veremedim

8 gunum bugun belimle birlikte kasiklarimda cok agriyo adetime 8 gun var daha acaba diyorum tutundumu umutlanmalimiyim sizce

Doktorun la uyumun nasıl önemli olan benve bu randevu ya da git sonra zaten artık kadın doğumcuda devam edersin

Kızlar yumurta toplama yapıldı dün pazartesi bilgi verecekler Antalya Akdeniz tıp fakültesinde tedavi gören var mı aramızda

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…