2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Bugün opunun 14. Günü olsun artık pazartesi ye kadar yani ben olmasını istedikçe olmadım hala âdet 3 gün var normal günüme öyle olursa ben belki salıya adet olurum 😁🤭 ama transfer lerimiz üst üste olur o heyecanlı bekleyişi birlikte atlatıcaz inşallah yazın da doyasıya gezicez Allah ın izniyle
aynen olsun dedikçe gelmiyor gerçekten bende bekliyorum gelmiyor ama bende 27 sinde olmuştum o yüzden 25-26 sı olurum d,ye düşünüyorum sarkma olmazsa inşallah pazar pazartesi olurum da doktora ona göre randevu alırım 2. günü için sıkıntıya girmem:)evet üst üste olacak ay inşallah pozitif pozitif dönelim bizde buralara hayırlısı ile o heyecanlı bekleyişimiz güzel geçsin😍yaaaa valla çok heyecanlanıyorum düşündükçeee🤰

aynen olsun dedikçe gelmiyor gerçekten bende bekliyorum gelmiyor ama bende 27 sinde olmuştum o yüzden 25-26 sı olurum d,ye düşünüyorum sarkma olmazsa inşallah pazar pazartesi olurum da doktora ona göre randevu alırım 2. günü için sıkıntıya girmem:)evet üst üste olacak ay inşallah pozitif pozitif dönelim bizde buralara hayırlısı ile o heyecanlı bekleyişimiz güzel geçsin😍yaaaa valla çok heyecanlanıyorum düşündükçeee🤰
Geç olsun güç olmasın oluruz bu hafta illaki 😁😁 rabbim bu sefer yüzümüzü güldürsün diyorum inşallahhhhhh 😍😍😍😍🤲🤲🤲🤲🧿🧿🧿🧿🧿🧿

Geç olsun güç olmasın oluruz bu hafta illaki 😁 rabbim bu sefer yüzümüzü güldürsün diyorum inşallahhhhhh 😍😍😍🤲🤲🤲🧿🧿🧿🧿🧿
Aynen aynen bende öyle diyorum kendi gelmek istediği zaman da gelsin gitsin😁ayyyy aminn aminn aminn inşallah canısı🤲😍🧿

yok canım deneyeceğim ben eşimle de konuştuk bunda karar verdik zaten tutarsa tatil vs fazla umrumda olacağını sanmıyorum bana 6. senemşn ve 32. yaşımın en güzel hediyesi olur🥰olmazsa zaten gider kafa dağıtırım rahatça, hem de sıkıştırmam biraz daha uzun giderim
Öyle de olur tabii gönlünce olsun 💜İnşallah tutacak bizim de 5.5 sene oldu ve 32 yaşındayım 😇

Kızlar rahim duvarı doktorumun istediği kalınlığa gelmemiş malesef transfer iptal. Söktürücü verdi adeti bekleyecem

benimde dondurulmuş ama biz daha henüz vize vs işine girişmedik zaten çıkar mı çıkmaz mı belli, değil birde çok kısa bir zaman kaldı mayıs 1 diyoruz yetişir yetişmez stresine de girmek istemedim en azından denerim olmazsa temmuz da kafam rahat giderim diyorum:) birde ben de rahat edemem olurda pozitif olursa çok yeni olacak riskli yani onu göze alamam:) sen nereye gidiyorsun ?
Aynen için rahat olsun hem gezinin tadını çıkar hem de gebeliğin inşallah :) ispanya ya gidicez. Siz? ☺️

Ben de öyleydim 4 gün sonra tekrar kan vermiştim toplamda 3 kere falan vermiştim kan sonucu öğrendikten sonra 🥲 insallah sağ salim kucağımıza alalım 🤲
İnşallah🙏 acaba başka bir doktora gitsem muane mi olsam diorum ama eşim istemiyor bekleyelim kese gozukmezse daha çok sitres olursun diyor. Erkekler çok sabırlı

Kızlar rahim duvarı doktorumun istediği kalınlığa gelmemiş malesef transfer iptal. Söktürücü verdi adeti bekleyecem
Hayırlısı olsun şimdi doğru zaman değilmiş demek önemsemeyip koysaydı daha kötü olurdu inşallah bir dahaki ay güzelce ilerler süreciniz

İnşallah canım şu on gün sonraki randevumda inşallah yolunda olur o kadar arada bırakıyor ki hayırlısı demekten başka şey gelmiyor elden kalbi falan güçlenmiştir inşallah 🤲
inşallah canım evet böyle beklemek en zoru gerçekten Rabbim hayırlısını versin ama ben hiç kötü hissetmiyorum allahın izni ile de kötü bir şey olmayacak 🤲 sen dua et bol bol en güzeli tek elimizden gelen o zaten ama bence çok güçlü bir bebiş olacak inan ona annesi☺️

ay inşallah inşallah:) bizde italya planladık ama bakalım daha vize işlemleri var çıkarsa :) yaa ispanya da çok güzel burdan sonra da inşallah orası nasip olur☺️
Çıkar ya vize sorun olmaz bence. İtalyayı gezdik biz harikaaa 🥰🥰

İnşallah🙏 acaba başka bir doktora gitsem muane mi olsam diorum ama eşim istemiyor bekleyelim kese gozukmezse daha çok sitres olursun diyor. Erkekler çok sabırlı
Evet daha çok erken o yüzden gitmeyin 5 haftalık olsun doktorunuza gidersiniz bakıyor keseye benim öyle oldu☺️ Ben de kan veriyordum o yüzden içim rahatlasın diye 🙂

inşallah canım evet böyle beklemek en zoru gerçekten Rabbim hayırlısını versin ama ben hiç kötü hissetmiyorum allahın izni ile de kötü bir şey olmayacak 🤲 sen dua et bol bol en güzeli tek elimizden gelen o zaten ama bence çok güçlü bir bebiş olacak inan ona annesi☺️
Ay inşallah ya birileri böyle iyi şeyler hissedince çok güzel bir güven geliyor inşallah hayırlısıyla sağlıkla devam eder hepimiz en kısa zamanda ve tabi zamanında alırız kucaklarımıza bebeklerimizi

X