2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

İnş toparlar büyük ihtimalle dediyse doktor kesin toparlar onlar için olumlu konuşmaz kesine yakın. Kese var yolk sac var ama kalp atışını göremiyoruz ve ölçüsü 6+3 gibi şu anda hoca olumsuz konuştu heralde sonlandıracaklar son kez bakılacak salı günü, benim anladığım biryere kadar büyüdü ve durdu ya da çok yavaş büyüyor eğer öyleyse de ne anlama geliyor onu da bilmiyorum

Ay inşallah inşallah dualarımız seninle hiç arada derede bırakmasın her şeyi güzel güzel gümbür gümbür gelsin yürüyüş ve adet söktürme masajı yapabilirsin

Evet ben de onu düşünüyordum acaba başka doktora da gitsem mi diye çünkü salı duyulmazsa doktorum vakumla alacağız dedi, rahime zararı var diye duymuştum sanki

Başka bir doktor görüşü alın bence. Bazı bebekler 7 haftada dahi göstermiyor kendini geç gelişiyor olabilir.

Başka bir doktor görüşü alın bence. Bazı bebekler 7 haftada dahi göstermiyor kendini geç gelişiyor olabilir.
Ya düşünüyorum ama gideceksem salıya kadar gitmem lazım, pazartesi gitsem mi acaba, tüp bebekte de bu durum olabiliyor mu normal döllenmelerde geç döllenme sebebiyle geç olabiliyor ama bizde durum biraz daha net değil mi sonuçta, hoca tamam diyor tutunmuş ama belki de embriyoda genetik bir sorun var, zaten sonlanırsa genetik patalojiye yollayacaklarmış. Çok normaldi herşey zaten bir gariplik vardı

Takip mi edecekler nasıl ilerleyecekmiş bilgi verdi mi doktor? Biz daha kalp atışı duyamadık maalesef, bugün gittim 6+3 görünüyor dedi , bir hafta daha bekleyeceğiz olmazsa sonlandıracaklar
İnşallah önümüzdeki hafta duyarsın canım 8. 9. Hafta da bile duyanlar var

Yaa dur bakalım inşallah bir anda toparlar bebeğin ben çok fazla gördüm ama kalp atışını sonra duyanları hatta bebek yok denilip 7-8 haftadan sonra olanları yolk sac falan da varmış inşallah hayırlısıyla güzel bir şekilde devam eder olumsuz bir şey duymak çok zor bu süreçte Allah gerçekten oluyor gibi yapıp olmamazlık yaptırmasın hiçbirimize hayırlısıyla gönlümüzdekini hayırlı kılsın

Bugün biraz yoruldum kasıklarım ağrıyor böyle yorulunca oluyor mu sizin de ve ister istemez üşütüyorum da havalardan dolayı ama yorgunluk üzerine ağrı olunca insan korkuyor evde de gelince dinlenemedim

Bugün biraz yoruldum kasıklarım ağrıyor böyle yorulunca oluyor mu sizin de ve ister istemez üşütüyorum da havalardan dolayı ama yorgunluk üzerine ağrı olunca insan korkuyor evde de gelince dinlenemedim
Evet benim de ağrıyor yatmadığım sürece otururken bile yük biniyor sanki

Yarın gidin hiç beklemeyin pazartesi salı. Muhakkak başka bir doktor görüşü alın. Tüp bebekte evet döllenmiş yumurta oluyor ama geç gelişebiliyor. Doktorunuz çok kesin konuşmuş fakat dediğim gibi bazı durumlarda 7 haftalık cenin bile kimi cihazlarda görüntülenemiyor. Hem farklı doktor hem farklı ultrason cihazında görün içiniz rahat etsin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…