2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Siz de yeşil kalbinizi ya da yoncanizi alırsınız umarım

olumlu cümle kurmak dıyorsun ama baska cümlende kadınlar kendılerıne eziyet ediyor diyorsun ben dogru bulmadım bu cümleni sadece güzel düşünceler adına cümle kursaydın evet cok güzel moral verıyorsun dıyebılırdım fakat baska cumlende kadınlar üzerinden bu sekılde eleştri yapman hosuma gıtmedı

Evet hanımlar yeni bi liste oluşturmaya çalıştık katılmak isteyeni de ekleriz yanlış yazdıklarım varsa düzeltelim söyleyin yeni topiğimiz hayırlı olsun umarım hepiniz pozitif olun
AMİN canım Rabbim umutlarımızı boşa çıkarmasın ...

Olabilir, aynı fikirde olmadığımız için fikrimi dile getirdim. Bana göre yanlış olduğunu düşündüğüm şeyi gösterdiğim için moral veriyorum, yorumlar kişiye göre değişir. Olumsuz cümle de olumlu sonuçlar doğurabilir, yaptığının yanlış olduğunu fark edebilir. Ben cevap almak için düşüncelerimi dile getirmedim, belki birilerinin bakış açısı değişir diye yazdım. Katılmasaniz da olur

Ben de yorumda bulunayım. Rasyonel düşünebilen, mantıklı insanlarız. Ama burda apayrı bir duygu yaşanıyor. Kimse kendine eziyet etmek istemiyor sadece bir stres faktörü var ve bunu çeşitli şekillerde yaşıyor herkes. Saçma bi şeyden ya da bir cümleden umut edeceksem de o an ona da ihtiyacı vardır ruhumun demektir. İnsanız robot değiliz neticede. Ben herkesin heyecanını üzüntüsünü yaşama şekline saygı duyuyorum. Normal yaşayıp stres yapmadan gidip 12. Günde kan testi verebilen de varsa büyük tebrik ediyorum

tesekkur ederım ilk mesajınızda uzunca yazmıssınız ne yapıp yapmamam gerektiğini ama dediğim gibi tanımadıgınız için biraz fazla yorumunuzu katmıssınız bu beni rahatsız etti çünkü emin olun burda cok kişi ne yapıp yapmayacağını okadar iyi biliyorki bu süreçler insanı cok fazla olgunlaştırıyor

Kızlar yarın iki hafta aradan sonra işe başlıyorum ,transferimin de 8.günü normalde ben 12.güne kadar test yapmayı düşünmüyordum elimde de erken gebelik testleri var yarın yapsam mı sabahtan diye düşünüyorum varsa çıkar heralde bir yandan da uzun aradan sonra ilk iş günü negatif çıkarsa biri geçmiş olsun dese ağlamak falan gibi bi şey olabilir mi normalde çünkü neşeli ve çok pozitif bi insanım çalışma ortamında öyle bi durumda kalmak istemem Bi türlü karar veremiyorum adet öncesi leke gelmeden olan yanma var ama lekelenmem yok hala çok kararsız kaldım ama ben de bayağı merak etmeye başladım artık bu forum çok etkiliyor insanı

Delidolu30 Hep ayni hikaye kızlar sakin olun zaten Zor süreç bir birinizi strese sokmayın insan merak ediyor umut ediyor birinden duyacağı güzel söz sonuç negatif bile olsa insanı sakinleştiriyor destek oluyor o kadar çabalayınca insan dayanamıyor meraktan normal tedavi görmeyip adetine 10 gün kala test yapanları bende anlamıyorum ama bizlerin durumu farklı 5. Gün silik çizgiyi görüp pozitif olanda var insanı rahatlatıyor işte bi şekilde bizler burada başkaları ile asla konuşamayacağımız anlatamayacağımız şeyler yaşıyoruz bir birimizle de ayrılığa düşmeyelim lütfen

10. Günü yap bence

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…