2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Delidolu30 Delidolu30 @Hep ayni hikaye kızlar sakin olun zaten Zor süreç bir birinizi strese sokmayın insan merak ediyor umut ediyor birinden duyacağı güzel söz sonuç negatif bile olsa insanı sakinleştiriyor destek oluyor o kadar çabalayınca insan dayanamıyor meraktan normal tedavi görmeyip adetine 10 gün kala test yapanları bende anlamıyorum ama bizlerin durumu farklı 5. Gün silik çizgiyi görüp pozitif olanda var insanı rahatlatıyor işte bi şekilde bizler burada başkaları ile asla konuşamayacağımız anlatamayacağımız şeyler yaşıyoruz bir birimizle de ayrılığa düşmeyelim lütfen 😊
yok sorun yok sadece küçük tatlı bir atışma oldu diyelim :)

maalesef kalp atışını duyamadık.
boş gebelikmiş. düşük yaptım daha sonra.
ama siz beni dikkate almayın :)
ben o serumun çok işe yaradığını düşünüyorum.
Umarım hersey gönlünüzce olur herseyin hayırlısı dıye dua edıyorum ömrü varsa Cem beyde serumda bahanesi olacak rabbim kimsenin kucağını boş koymasın☺️🤲🏻🤲🏻

:KK11: böyle oluyorsun yanı :KK45: haha cok iyi ya
Ellerim titriyor hemen sinirden başka bi platform da covit li olduğum için sürecim yarım kaldı diyince biri bana insanları öldürmek mi istiyorsun bunun vebalini nasıl alırsın falan baya şeyler dedi tartıştım ama elim ayağım titreye titreye yazıyorum sinirden görmen lazım p an tam attığın emoji yı yapmak istedim 🤣🤣

Kızlar yarın iki hafta aradan sonra işe başlıyorum ,transferimin de 8.günü normalde ben 12.güne kadar test yapmayı düşünmüyordum elimde de erken gebelik testleri var yarın yapsam mı sabahtan diye düşünüyorum 🤨 varsa çıkar heralde bir yandan da uzun aradan sonra ilk iş günü negatif çıkarsa biri geçmiş olsun dese ağlamak falan gibi bi şey olabilir mi 😂 normalde çünkü neşeli ve çok pozitif bi insanım çalışma ortamında öyle bi durumda kalmak istemem 😑Bi türlü karar veremiyorum adet öncesi leke gelmeden olan yanma var ama lekelenmem yok hala çok kararsız kaldım ama ben de bayağı merak etmeye başladım artık bu forum çok etkiliyor insanı ☺️☺️
Direk fikrimi belirtiyorum 😬 SAKIN YAPMA cidden pozitifte olsa negatifte olsa insana ekstra stresten başka bir faydası olmuyor. Gününü bekle yada 10. Gün ver benim gibi küçük bir değer alıp kafama takarsın ilk iş günün mahvolur. Ne kadar olgun yada mantıklı insanlar olsakta konu bu denli hassas olunca bambaşka insanlar olup çıkıyoruz. Sabrettin bu kadar iki gün daha sabret bence🥰🌹

Kızlar yarın iki hafta aradan sonra işe başlıyorum ,transferimin de 8.günü normalde ben 12.güne kadar test yapmayı düşünmüyordum elimde de erken gebelik testleri var yarın yapsam mı sabahtan diye düşünüyorum 🤨 varsa çıkar heralde bir yandan da uzun aradan sonra ilk iş günü negatif çıkarsa biri geçmiş olsun dese ağlamak falan gibi bi şey olabilir mi 😂 normalde çünkü neşeli ve çok pozitif bi insanım çalışma ortamında öyle bi durumda kalmak istemem 😑Bi türlü karar veremiyorum adet öncesi leke gelmeden olan yanma var ama lekelenmem yok hala çok kararsız kaldım ama ben de bayağı merak etmeye başladım artık bu forum çok etkiliyor insanı ☺️☺️
Bence yapabilirsin artık 5. gün embriyosu çıkar. İşyerinde biliniyor mu sürecin?

Bence yapabilirsin artık 5. gün embriyosu çıkar. İşyerinde biliniyor mu sürecin?
Açıkça konuşulmasa da biliniyor doktor sağ olsun raporlara öyle şeyler yazmış ki bi tane raporumda düşük tehlikesi yazıyor ya eve gelince fark ettim 😡😡😡 hayır yani olmayan şey şu an okulun yarısı hamile sanıyor demek oluyo,kız arkadaşlarımdan bilenler var müdür biliyor falan derken az çok biliniyor bu süreçte olduğum 😑aileden kimse bilmiyor ama çalışınca böyle olabiliyor

Kızlar göğüs hassasiyetiniz çok mu? İlk transferimde de vardı ama bu kadar şiş ve ağrımıyordu. Dokununca canım yanıyor. Estrofem mi progestan mı yapıyor bunu😑

Direk fikrimi belirtiyorum 😬 SAKIN YAPMA cidden pozitifte olsa negatifte olsa insana ekstra stresten başka bir faydası olmuyor. Gününü bekle yada 10. Gün ver benim gibi küçük bir değer alıp kafama takarsın ilk iş günün mahvolur. Ne kadar olgun yada mantıklı insanlar olsakta konu bu denli hassas olunca bambaşka insanlar olup çıkıyoruz. Sabrettin bu kadar iki gün daha sabret bence🥰🌹
Ya gün geçtikçe umutlanıyorum yoksa eğer umutlanmam diye düşünüyorum bilmiyorum offf çok kararsızım neyse yarın da yapmayayım ,beşinci gün embriyosu bu arada varsa çıkar kesin

10. Günü bekle bekleyebilirsen 🙈

Kızlar göğüs hassasiyetiniz çok mu? İlk transferimde de vardı ama bu kadar şiş ve ağrımıyordu. Dokununca canım yanıyor. Estrofem mi progestan mı yapıyor bunu😑
kız benım ılk transferde vardı sımdıkı transferde dokununca acıyo sadece ama progestandan dıye bılıyorum bende ama tabı ılk transferdede tutunmustu ılerlememıstı kafamda delı sorular :halay:

Açıkça konuşulmasa da biliniyor doktor sağ olsun raporlara öyle şeyler yazmış ki bi tane raporumda düşük tehlikesi yazıyor ya eve gelince fark ettim 😡😡😡 hayır yani olmayan şey şu an okulun yarısı hamile sanıyor demek oluyo,kız arkadaşlarımdan bilenler var müdür biliyor falan derken az çok biliniyor bu süreçte olduğum 😑aileden kimse bilmiyor ama çalışınca böyle olabiliyor
Sırf o yüzden yıllık izin kullandım bu süreçte. Rapor alsam merkezin adı vs yazıyor. Sağolsun raporu verceğim idari işlerdeki abla meraklı, o bilse tüm kurum öğrenir diye olan izinlerime oldu🤣

Sırf o yüzden yıllık izin kullandım bu süreçte. Rapor alsam merkezin adı vs yazıyor. Sağolsun raporu verceğim idari işlerdeki abla meraklı, o bilse tüm kurum öğrenir diye olan izinlerime oldu🤣
Benim izin gibi bi şansım yok bi de şehir dışı rapor geçmiyor aslnda hep sağlık ocağından aldım ama işte olan oldu 😬

X