2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Kızlarr selam yeniden, kan sonucum çıktı. 5. Gün tek embriyo 8. Gün sonuc 153 10. Gün sonuc 440 3 katı artmıs nerdeyse neler oluyor anlamadım ben nolur bir bilen fikri olan yazsın normal ve iyi di mi?
Çok güzel maşallah 🧿 benim de ilk sonucum 154 bir gün sonraki olan yani 48 saat geçince 443 falandı iki kattan fazla artmıştı ilk başlarda öyle fazla artıyor sanırım gayet normal görünüyor inşallah devamı da güzel gelir 😇

Ben de bugün Aret Kamar ile görüştüm. Başka bir kişi referansım yoktu, televizyonda görüp gittim. Ama hem klinikte çalışanlar hem de Aret Bey'in üslubu çok hoşuma gitti. Kliniğin çok hastane havasında olmaması ve butik olması iyi geldi. Çok geriliyordum çünkü. Aret Bey'de umutsuz konuşmadı (düşük amh) ama başka doktorlar gibi gereksiz gaz da vermedi. Gerçek doktor gibi konuştu. Benimle kreşte çocukmuşum gibi konuşup sevimli olmaya çalışanlardan sonra iyi geldi sanırım :KK70: Umarım tedavi de iyi sonuçlanır.
bende orada tedaviye başlayacağımda bende ilk öngörüşmede çok memnun kaldım umarım olumlu sonuçlanır 🙏🏻

Sorma gitsin 😅😅 muayene çok şükür bizim 415 miş kalp atışını dinlemeye gittiğimiz zaman muayene ücreti doktor bana artık hamilesin dedi 😂😂 her 3 ayda yapılması gereken kan tahlilleri varmış bende tsh de sıkıntı olduğu ekstra birleylet daha istemiş 500 de ona verdik eczaneye geçtik 1000 de iğnelere verdik daha pruloton almadım ona ne verece belli değil 😁😁 her hastaneye gidişim 1.500 2000 ile kapanacak bana sanıyorum
😑😑neler bekliyor bizleri neler testler vs çıkacaktır illa ben de sadece muayene ücretini biliyorum şimdilik okulda hamile arkadaşlar var detaylı bi test varmış ay çok pahalı ya devlette yaptırdık falan diyorlar ne kadar dedim 1300 diyor bi kere verecekler normal hamilelere ne çok geliyor bize çerez parası 😃bana bi iui geldi yani tüp bebekte öyle fiyatlar görünce 😂

Merhaba canim b3nde akdeniz unideyim bugun transferim gerceklesti safak hocadayim ben ve cok memnunum.
2 adet 3. Gun embriyosu tranafwr edildi
Hayırlı olsun cnm Bnde Şafak hocadayım çok memnunum 2 adet nasıl oluyo tek adet transfer oluyomuş Bnde 2 istedim ama gelen herkese sordum olmaz dediler hep

Hayırlı olsun cnm Bnde Şafak hocadayım çok memnunum 2 adet nasıl oluyo tek adet transfer oluyomuş Bnde 2 istedim ama gelen herkese sordum olmaz dediler hep
Banada hep 2 koymaz dediler ama hocaya sordum tamam dedi.
Aslinda soyle ilk toplamada bir tane 3. Gun orta kalite embriyom olustu hoca biz kaliteliyi arayalim dedi amh dusuk yasta gidiyo tren durmuyo dedi tekrar yumurta topladik bu sefer kaliteli 3. Gun embriyom oldu transfer icin gittigimde ben tekrar bu orta kalite icin transfer dusunmem dedim onorda kalmasin dedim cift koyalim dedim tamam dedi

Banada hep 2 koymaz dediler ama hocaya sordum tamam dedi.
Aslinda soyle ilk toplamada bir tane 3. Gun orta kalite embriyom olustu hoca biz kaliteliyi arayalim dedi amh dusuk yasta gidiyo tren durmuyo dedi tekrar yumurta topladik bu sefer kaliteli 3. Gun embriyom oldu transfer icin gittigimde ben tekrar bu orta kalite icin transfer dusunmem dedim onorda kalmasin dedim cift koyalim dedim tamam dedi
Bnde konuşayım o zamn eğer fazla embriyo oluşursa tabi

Kızlar bugün kontrole gittim adet döngümün 10.günü bugün rahim duvarı 7 mm olmuş. Salı tekrar gel bakalım transfer gününü de belirleyelim dedi 🥰 estrofem içmeye devam dedi. 🙏🙏 Başka da bi ilaç kullanmıyorum.
Transfer gününüze karar verildiğinde ek ilaçlara başlayacaksınızdır. Ben o dönemde estrofem, prednol ve ecopirin kullanıyordum. Transfer günü belli olunca oksapar ve progestan eklendi

Lutinus fitil kullanmaya basladim 3 gun once estrofem zaten var birde transferden 1 gun once pruloton ignem vardi 1 tane
Muhtemelen bana da fitil iğne bi şey verebilir. Heyecanım dorukta 🥰🥰 sizin son durumunuz nedir acaba? Kaçırdıysam kusura bakmayın 😇

Muhtemelen bana da fitil iğne bi şey verebilir. Heyecanım dorukta 🥰🥰 sizin son durumunuz nedir acaba? Kaçırdıysam kusura bakmayın 😇
Ben dun transfer oldum ama psikolojik olarak iyi deilim hicbirsey hissetmiyorum his derken belirti falan filan deil duygusal olarak hissetmiyorum transferden once azda olsa heyecan vardi ama suan yok kendimi sorguluyorum niye boyleyim diye acaba diyorum 39 yasindayim hic anne olabilecegim ihtimalini dusunmedigim icinmi boyleyim yada kebdimi kaptirmamak icin kasıyormuyum

X