2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Kızlar bel ağrım vardı ya akşam artık fitil olarak değil ağızdan alıyorum progestanı ama akıntımın rengi koyulaşmış normalde fitil olmayınca çok akıntı da olmuyordu asistanı aradım dr zaten yok bir şey olmaz kanama olursa başka hastaneye yönlendiririz falan diyor bel ağrısı bizlik değil diyor sanki ben bilmiyorum normal şartlarda ortopedi olduğunu yani saçmalıyorlar bazen devlet hastanesine gidiyorum sanki 🤦🏼‍♀️
Benimde dün aşırı sırtım ağrıdı kuyruk sokumu tarafıydı aşırı ağrım vardı biraz masaj yaptı eşim sonra bugün daha iyiyim ama doktorlar sağolsun hiç birşey demiyorlar

Kızlar bel ağrım vardı ya akşam artık fitil olarak değil ağızdan alıyorum progestanı ama akıntımın rengi koyulaşmış normalde fitil olmayınca çok akıntı da olmuyordu asistanı aradım dr zaten yok bir şey olmaz kanama olursa başka hastaneye yönlendiririz falan diyor bel ağrısı bizlik değil diyor sanki ben bilmiyorum normal şartlarda ortopedi olduğunu yani saçmalıyorlar bazen devlet hastanesine gidiyorum sanki 🤦🏼‍♀️
Ağızdan alış fitil kadar etkili olmuyormuş o yüzden akıntı başlamıştır bence risk alma alttan almaya devam et eşin koysun koyamayacak durumdaysan canım.

Yaa ben de 2-3 gündür kahvaltıdan sonra değişik bir his var kötü oluyorum. Bulantı desem değil ama böyle boğazıma kadar tokum aşırı fazla yemiş gibi 🥺 Oysa yediğim 1 yumurta, yarım avokado, bi parça peynir ve 2 ceviz. Ama dünyaları yemişim gibi

Yaa ben de 2-3 gündür kahvaltıdan sonra değişik bir his var kötü oluyorum. Bulantı desem değil ama böyle boğazıma kadar tokum aşırı fazla yemiş gibi 🥺 Oysa yediğim 1 yumurta, yarım avokado, bi parça peynir ve 2 ceviz. Ama dünyaları yemişim gibi
O his bende de var sonra bulantı gibi değişik yanma desem yanma değil Farklı bir şey anlayamadım gitti
Sormayı unuttum ya soda madensuyu tüketimini

4AA kalitesi nasıl kızlar bılenınız warmı 7 hucrelı yazıyor kağıtta ama
Canım bence emriyoların gayet güzel kaliteli İnşaAllah Rabbim bu transferinde ikizlerini nasip etsin. İstemsiz strese sokma kendini gönlünü ferah tut 2.gün emriyosu bile nasip olunca tutuyor. Biliosun 5AA kaliteli çift emriyom tutmadı sebepsiz. Ne kadar Ne kalite de olsa olmayınca yazılmayınca olmuyor. Sen Allaha bırak sağlıklı beslen transfere kadar duanı et araştırdıkça insanın kafası dahada karışıyor korkusu tedirginliği arttıor.

Ağızdan alış fitil kadar etkili olmuyormuş o yüzden akıntı başlamıştır bence risk alma alttan almaya devam et eşin koysun koyamayacak durumdaysan canım.
Sabahları fitil olarak alıyorum gün içinde iki tane de ağızdan alıyorum enfeksiyon da olabilir dedi anlamadım tam akıntı gibi de değil çok hafif kahvemsi pembemsi gibi yerleşme kanaması dedikleri mi acaba

Bol bol su iç uzan dinlen hatta uyumaya calıs, hormonlarda sürekli değiştği için akıntı rengide değişmiltşr belkiii takipte kal.
Takip ediyorum bakalım zaten azıcık bir şey yani akıntının rengi değilmiş hafif yanma gibi de var sanki bilemiyorum enfeksiyon mu gerçekten acaba fark etmeden üşütmüş de olabilirim dikkat edeceğim bugün bakalım

Sabahları fitil olarak alıyorum gün içinde iki tane de ağızdan alıyorum enfeksiyon da olabilir dedi anlamadım tam akıntı gibi de değil çok hafif kahvemsi pembemsi gibi yerleşme kanaması dedikleri mi acaba
Sarı gibiyse enfeksiyon da olabilir. Kendini takip et dinlenmeye çalış biraz

Günaydın kızlarrr aradılar bugün de 1 tane daha dondurmuşlar kabuğundan sıyrılmak üzere demiştim ya o sıyrılmış ve dondurulmuş 😊 kalan 2 maalesef gitmiş ama olsun elimizde 2 tane kaliteli emriyo var biri 5. Gün emriyosu diğeri 6. Gün emriyosu olmuş oldu şimdi sıra adetin gelmesinde sadece 🥰
Hadi gözün aydın canım inşallah tutunur evladın sana🙏🥰🥰

Kendim için araştırırken buldum 4aa ya gayet kaliteli olarak yazmışlar içini ferah tut 😊@Ales67
Screenshot_2022-03-18-13-50-00-374_com.android.chrome.jpg

Sarı gibiyse enfeksiyon da olabilir. Kendini takip et dinlenmeye çalış biraz
Bugün kar tatili oldu şansıma dinleniyorum bakalım şimdilik bir şey yok yani tam tespit de edemiyorum sarı gibi çok hafif kahvemsi gibi şeyler de var değişik ama şu am fitilden sonra pek gelmedi su içiyorum bol bol bakalım

X