2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Ilkı olmadı bakalım 2.ne olacak adetın.2.günü gel rahım kalınlastırmaya ılac verıcem dedı ne verıyolar acaba kaç gun sürüyor
Burda dördüklerim kadarı ile ilk estrofem veriyorlar transfer e yakında progestan ekliyorlar sanırım tabi transfer olan arkadaşlar daha iyi bilir

İnşallah canım ama ben su genetık testle kan pıhtılaşması ıcın olanları yaptırıcam ne olursa olsun vala ılkı gıbı olmuyor canım ıcımdekı heves hersey gıttı bıanda evet olumlu konuştu ama işte gene hersey alt üst olabılır
Yaptır tabi aklında kalmasın ama bunlara rağmen de olabilr her an her şey..o yüzden iyiye de kötüye de hazırlıklı olmak lazım sonuçta garantisi yok biraz teslimiyetçi oldum ben bu konuda.

Şimdi listeye biraz baktım sebepsiz infertilite olanlar genel olarak hamile çok sevindim Bnde aynı dertten muzdaribim opu öncesi neler tükettiniz yumurta kalitesi için acaba
Prowomen adında bir şase vitamin vermişti doktor onu kullanıyordum bi de unutmadığım zamanlar polenli bal yiyordum

Eklentiler

• image.jpg
    image.jpg
    101,9 KB · Görüntüleme: 62
Kızlar bel ağrım vardı ya akşam artık fitil olarak değil ağızdan alıyorum progestanı ama akıntımın rengi koyulaşmış normalde fitil olmayınca çok akıntı da olmuyordu asistanı aradım dr zaten yok bir şey olmaz kanama olursa başka hastaneye yönlendiririz falan diyor bel ağrısı bizlik değil diyor sanki ben bilmiyorum normal şartlarda ortopedi olduğunu yani saçmalıyorlar bazen devlet hastanesine gidiyorum sanki 🤦🏼‍♀️

Burda dördüklerim kadarı ile ilk estrofem veriyorlar transfer e yakında progestan ekliyorlar sanırım tabi transfer olan arkadaşlar daha iyi bilir
Oda bahsettı öyle progestan falan dedı önlem amaçlı bı kaç tane bısey daha yazdı notlarına ben kan pıhtılaşmasını soyleyınce

Kızlar bel ağrım vardı ya akşam artık fitil olarak değil ağızdan alıyorum progestanı ama akıntımın rengi koyulaşmış normalde fitil olmayınca çok akıntı da olmuyordu asistanı aradım dr zaten yok bir şey olmaz kanama olursa başka hastaneye yönlendiririz falan diyor bel ağrısı bizlik değil diyor sanki ben bilmiyorum normal şartlarda ortopedi olduğunu yani saçmalıyorlar bazen devlet hastanesine gidiyorum sanki 🤦🏼‍♀️
Hey allahım Allah korusun ne kanaması🤦🏻‍♀️ Senin bel ağrısı gebelikten bağımsız belki tutuldun belki ters bi hareket yaptın

X