2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Geçmiş olsun,evet normal ben de opudan sonra sadece progestan kullandım bir de folik asit o zaten malum ilaç değik

Muayene ücreti aldıklarını bilmiyor dum ben verilen paraya dahil diyordum eşimin isini sıkıntı vardiyalı çalışan olunca sürekli değişiklik yapamıyor vardiya da ne kadar yardımcı olsalar da bi yere kadar imtiyaz önce bi görüşme yapayım ona göre karar vericem artık laboratuvar la ilgili de öğrenemiyorsun ki bişey internet te yazmıyor hiç birşey onunla ilgili

Ön görüşme ücretsiz ama istersen git görüş fikir al ona göre devam edersin sana ayrıntılı bir doküman veriyor asistanlar ,önce doktorla hikayeni paylaşıyorsun ,muayene ücreti bir kere veriyorsun gebelik olursa eğer bi de kalp atışında veriyorsun yani bir kereye mahsus muayene ücreti ,eski tahlillerini vs alıp gidebilirsin .Aslnda tek gitme olayını çözsen eşin 2 kere gelse yeterli ben genelde takiplere yalnız gittim geldim ama zor olur diyorsun

Yarın için konağa randevu aldım oradaki tutuma göre karar vericem doktor içime sinerse ilk orda denerim ama doktor içime sinmezse artık mecbur başka yere bakarım saat 11 e randevu mu aldım adetim de sökülmeye başlıyor zaten sanki artık akıntım da değil ufaktan gelmeye de başladı ilaçlardan kaynaklı sökülemiyor işte biliyorum ben kendimi

İnşallah içine siner doktor.herşey dilediğin gibi olsun inşallah sokulememe nedeni aşılama öncesinde kullandigin yumurta büyütme iğneleri kiste çevirmiş olabilir onları ultrasonla doktorun görmesi çok iyi olur gittiğinde. Allah gonlune göre versin su gibi aksın islerin

Zaten oraya devam etmesem bile en azından bi muayene oluyim diye istiyorum dediğin gibi kisten korkuyorum bende 15 tane yumurta sonuçta hepsi çatlamadıki inşallah kist falan olmamıştır herşeye rağmen yine heyecan başladı bende inşallah bu sefer herşey yolunda gider ya

Canım sana 15 yumurta varken aşılama mı yaptı doktor? Benim de bir aşılama geçmişim var 7-8 yumurta oluşmuştu aşılamayı oldum tutmadı tabi sonra tüp bebek için bahçeciye gttiğimde bunu ebru hanıma söylediğimde bu yasal değil hem hepsi tutsa ne olucaktı? Bir daha o gittiğin doktora gitme demişti

Eğer doktor bir ay falan doğum kontrol hapı derse belki kist vs varsa temizlensin diye moralini bozma acele etme hiç hemen bu ay olsun diye geç olsun ama garanti olsun , ben bu zamana kadar o kadar yavaş geldim ki her şey aşama aşama şimdiye on kere yaptırırdım tüp bebek yani fırsat vardı ama hep böyle zaman tanıdım şimdi de sanki bi şeyler eksik geliyor orası ayrı her sene önce tatile gideyim sonra bakarız oldu bi sene covid oldu zaten kendim istemedim derken kaç sene geçmiş

15 yumurtadan 4 ü çatladı yaptı öyle ama ona rağmen tutmadı baksana ne bileyim ilaçlar boşa gitmesin en azından dedi bizde bi ihtimal hadi belki bunda hayır vardır böyle olucaktır diye yaptık gitti

Evet normal şartlarda iptal etmesi gerekirdi o zaman biz de çok şaşırmıştık

İnşallah doğum kontrol hapı vermez ya sevmiyorum ben onu içmeyi bizde tatile gidip gelelim diye düşündük ama artık 5 yıl olucak evleneli çocuk daha önemli ben çocuğumla da giderim tatile yeterki olsun belli bi zamanı geçince herkes beklenti içinde oluyor çok şükür öyle yüzüme karşı kötü bişey diyen yok ama kendi annem bile bekliyor benden daha çok üzüldü negatif olmasına ben ağlasam oda ağlayacaktı nerdeyse

15 yumurtadan 4 ü çatladı yaptı öyle ama ona rağmen tutmadı baksana ne bileyim ilaçlar boşa gitmesin en azından dedi bizde bi ihtimal hadi belki bunda hayır vardır böyle olucaktır diye yaptık gitti
Evet doktor ne derse onu yapıyoruz doğal olarak devlet miydi özel miydi bu

Sadece transfer mi 15.5, yoksa opu ve transfer olarak mı?

Hadi hayırlısı canım
Listeye baktım kim ne durumda diye de sende ikitane gördüm dedim keseyi mi gördün diye yazdım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…