2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Doktorum yumurta kalitesini arttırmak için biaesteron ve omegaQ10 verdi kullanıyorum aslinda ben onun yanında etki edecek bitkisel birşey kullanıp fayda olan varsa denemek için sordum hepinize teşekkür ederim bilgiler için kızlar
Buralarda arı sütü bal propolis karışımı okumuştum. Ben sürece başlarken baya tecrübesizdim hiç öyle şeyler yememiştim keşke yeseymişim belki daha kaliteli olurdu embriyolar

Evet ama kan verdim 5 çıktı yani silik olması bile mucize sonra katlanarak arttı ama 9. Gün yapsam testte daha net görürmüşüm beni biraz yıpratmıştı erken yapmak 🙄
Tekrar test yaptınız mı en son kaçıncı gün yaptınız ve değer kaçtı ?

Ben geçen yıl yüzde yüz kararımı Bahçeciden yana vermiştim ama Sabri beydi doktorum her şeyi görüşüp planlamıştık böyle oldu bakalım hala olmazsa aklımda orası doktordan da çok memnun kalmıştım ki doktordan çok embriyolog ve laboratuvar önemli zaten Cem beyle aynıdır bunlar da genelde hep beraberler onu da düşünebilirsiniz çok ilgiliydi o da çok da başarılı
Zaten onlar beraber toplantı yapıp hastalar hakkında görüşme yapıyormuş öyle izledim bahçeci video larında her doktor fikrini veriyormuş hasta için havuz sistemi gibi

Zaten onlar beraber toplantı yapıp hastalar hakkında görüşme yapıyormuş öyle izledim bahçeci video larında her doktor fikrini veriyormuş hasta için havuz sistemi gibi
Hep bir aradalar zaten kongreler ameliyatlar falan takip ediyorum da Cem Bey de gayet sempatik görünüyor ama Sabri Bey belki bir tık daha az yoğun ona göre ama gayet iyi temkinli sakin açıklayıcı bir doktor ,düşünülebilir ,benim bir tane embriyom var dondurulmuş ama bi yandan da diyorum keike dondurmasaydım iki kaliteliyi koysaydık sıfırdan başka yerde başlardım 🤔hep seçenekler

Benide ekler misiniz bahçeci Cem hocada 23subat transferim oldu ilk denemem 5.gün embriyosu koyuldu cok heyecanlıyım hiç bir belirtim yok inşallah bebeklerimiz bizlerledir
Canım peki ne kadar tuttu acaba bende hep bahçeci olarak istemiştim ama o kadar kötü yorumlar görüyorum ki burda yok ticarethane kalabalık ilgisiz parayı alana kadar herşey falan

Hep bir aradalar zaten kongreler ameliyatlar falan takip ediyorum da Cem Bey de gayet sempatik görünüyor ama Sabri Bey belki bir tık daha az yoğun ona göre ama gayet iyi temkinli sakin açıklayıcı bir doktor ,düşünülebilir ,benim bir tane embriyom var dondurulmuş ama bi yandan da diyorum keike dondurmasaydım iki kaliteliyi koysaydık sıfırdan başka yerde başlardım 🤔hep seçenekler
Canım ne yaparsak yapalım acabalarımız hep olucak maalesef benimde kafam karışık şimdi merkez konusunda uzağa gitmek istemiyorum ama 12 bin burada vereceğime 14 bin orada mı versem diyorum napsam bilmiyorum yani sen de yumurtanı dondurmasaydın bu sefer keşke dondursamıydık dicektin 🤭

Kızlar opudan çıktım az önce. Sadece progestan fitil verdiler günde 2 defa normal mi? G gariphamsi senin opun vardı bugün umarım çok yolunda gider herşey🙏 Opusu ve transferi olan başka arkadaşlarım varsa bugün, onlara da şans diliyorum 🍀

Canım ne yaparsak yapalım acabalarımız hep olucak maalesef benimde kafam karışık şimdi merkez konusunda uzağa gitmek istemiyorum ama 12 bin burada vereceğime 14 bin orada mı versem diyorum napsam bilmiyorum yani sen de yumurtanı dondurmasaydın bu sefer keşke dondursamıydık dicektin 🤭
Bahçecide sadece transfer 15.5 ,ilaçlar olacak ,yumurta dondurma ücreti ve genelde onlar rahim dinlendirme de yapıyorlar o da ücretli,doktor muayenesi de Sabri bey 950 Cem Bey 1100 idi en son ben görüştüğümde 2022 fiyatları bu şekilde olacaktı ama gerçekten bu işlerde eğer içine sinmiyorsa düzgün bş yerde yaptırmak daha mantıklı doktordan ziyade laboratuvar embriyolog vs önemli o açıdan kurum da önemli oluyor

X