2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Hadi hayırlısı canım
Listeye baktım kim ne durumda diye de sende ikitane gördüm dedim keseyi mi gördün diye yazdım
He yok değerim yüksek diye öyle yapmış sağlıklı olsun da bir olsun ikide gözüm yok ama tabi olursa da çok sevinir Allah’ın hediyesi derim Allah hepimizin gönlüne göre versin

Kist olsa da sorun yok bir ay yasmin veriyor düzelir, ya da 2-3 ay bekletir kendi kendine çatlar, önemli olan siz içinize sinen yeri bulun, sorunsuz başlasın ilerlesin tedaviniz

He yok değerim yüksek diye öyle yapmış sağlıklı olsun da bir olsun ikide gözüm yok ama tabi olursa da çok sevinir Allah’ın hediyesi derim Allah hepimizin gönlüne göre versin
Evet sağlıklı olsun tek olsun tek çift valla fark etmiyor benim içinde anne olabileyim de nasıl olursa olsun
Amin canm

Aşılama sonrası hamilelik olmuyorsa kist muhtemel ama merak etme sakın tedavinin ilk ayına söküyorr hepsini doktorlar Endişe edecek birşey olmuyor daha evvel benimde başıma gelmişti.Bir aya toplamisti vücut kendini önemli olan tüp bebek sürecinde doktor inşallah içine sinen doktor olur

Kızlar ben simdi bişey merak ediyorum
diyelimki benim transferim tutmadı tam günümdemi adet oluyorum acaba
(bu soruyu soranda sanki her ay düzenli adet oluyomuş gibi nasılda soruyo şaka bi yana ben iki aydır tedaviden ve aşılamadan dolayı düzenli adet oldum
doktorum ilaçlardan dolayı düzenli adet oluyosun demişti simdi takvimime baktım bugün adet olmam lazımmış bu iki aya göre) şimdi bugün adet olmazsam sevinmeye başlamalımıyım tranferin 3. Günü

Kızlar bahçecide bana gebelik olduğunda tekrar muayene parası vereceksin demişlerdi o aşamaya çok var diye ayrıntı sormamıştım. Şimdi kese görmek için çağırdıklarında muayene parası verip mi gircem ben? Aynı durumu yaşayan oldu mu bahçeci de ya da başka klinikte

İnşallah herşeyde vardır bir hayır demekten başka bişey yapamıyorum bende Rabbim kolaylaştırsın işlerimizi inşallah

Canım ben test günü gittim ve sonrasında kendi kadın doğumcuma gitmeye devam ettim. Eğer merkeze gitseydim kese görmeye ve kalp atışını görmeye ekstra muayene ücreti ödeyecektim

Kese ikinci artıştan sonra mı bakılıyor
Evet artışa bakıyor normalse 10 gün sonraya kese randevusu veriyor, sizin test yarın di mi olabilirse akşam yaptırın yine saati de farkediyor, 48-72 saat sonra diyor çünkü ya da çarşamba sabah yaptırın, eğer düzgün artmışsa 10 gün sonra kese

Canım ben test günü gittim ve sonrasında kendi kadın doğumcuma gitmeye devam ettim. Eğer merkeze gitseydim kese görmeye ve kalp atışını görmeye ekstra muayene ücreti ödeyecektim
Ben de öyle düşündüm yapsam mı diye ana riskli bi gebelik sonuçta bizimkiler ve ben bi sürü ilaç kullanıyorum günde üç iğne fitil estrofem falan onlara devam mı yoksa bırakılsın mı diye diğer doktorlar yorum yapar mı tüp bebek uzmanına mı gitmek gerekir onu bilemedim

kistten endişe etmeyin benim ilk transferden sonra aradan 3 ay geçti 2. Transfer hazırlığına başladık tam kist gördü doktor , hormon tahlilleri istedi. Hormona duyarı değil değerler güzel geldi diye transfere aldı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…