2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Bilgi bana daha çok mutluluk veriyor aksine çünkü ben olumsuz değil olumlu tarafına bakıyorum kabuğundan kendi kendine 5. Günde ayrılması kalitesinin güzel olduğunu gösteriyor yğksek ihtimalle de bana ilk onu transfer ederler bence söylenmesi daha çok iç rahatlatıyor

Son düzenleme:
Senin bu pozitifliğin beni daha çok heyecanlandırıyo

Senin bu pozitifliğin beni daha çok heyecanlandırıyo
Evrene hep pozitif enerji gönderiyorum ama beni hep yanlış anlıyor inşallah bu sefer doğru anlar heyecanımı geçen kandil de ismen eltime de dua etmiştim mesela o ay hamile olduğunu söyledi kendime ve başkalarına da çok ediyorum ama demekki rabbim başakları için ettiğimi kabul ediyor

Ahahahah o zaman sen bize et biz de sana

Kremleri bizimle de paylaş, ben de araştırma aşamasındayım

Bu gece herkes için tek tek edicem hepinize Özel, M mabel63 bsra61 nın özellikle kanamaları Dursun da sağlıkla doğursublar diye hepimizin yüzü güler inşallah bu hikayelerin sonunda
Canım benim çok teşekkür ederim Ben de hepimiz için ediyorum inan. Hepimiz bebeklerimizi kucağımıza alalım sağlıklı bir şekilde inşallah

Ne sayı, ne kalite ne de güne takılma bil ama yine de takılma onun en iyisi olduğunu, sana evlat olduğunu düşün, imagine et. Çünkü aradığımız hep O biricik embriyo. Hayırlı sonuçlar alırsın inşallah.

İnşallah canım benim içinde önemli olan bana tutunması benimle kalması

Arkadaşlar öncelikle kandiliniz mübarek olsun tüm dualarımız kabul olsun insallah Hamile Arkadaşlar nerdeyse hiç belirtim yok sizlerin nasıl geçiyor acaba yoksa ben mi çok evham yapıyorum Çok nadir kasığımda birşeyler oluyor bide göğsüm şiş o kadar ( ben sadece duphaston ve folik içiyorum ) ve cumartesi kontrolüm var insallah kese gözükür hayırlısıyla

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…