2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Tek yumurta ikizi istiyorum beeenn. Nolur dua edin benim için🙏🙏😍
İnşallah gönlüne göre versin Allah canım. Ama dondurulmuşta tek yumurta ikizi olma ihtimali yok diye biliyorum ben. Dondurulduğu için bölünmüyor, Taze transferlerde bölünme ihtimali oluyor diye okumuştum ilk tedaviye başladığım zamanlar.

İnşallah gönlüne göre versin Allah canım. Ama dondurulmuşta tek yumurta ikizi olma ihtimali yok diye biliyorum ben. Dondurulduğu için bölünmüyor, Taze transferlerde bölünme ihtimali oluyor diye okumuştum ilk tedaviye başladığım zamanlar.
Aaa öyle mi bilmiyodum 🙄

Aaa öyle mi bilmiyodum 🙄
Şuanda baktım biraz bulamadım ama eminim öyle şeyler dinleyip okuduğuma ben de hep ikiz hayal etmiştim o yüzden baya araştırmıştım başlarda. Ama doğruluğu hakkında eminim diyemem tabiki 2 sene önceden hatırladığım bir şey. Sen de bi araştır istersen. ☺️

Doğurganlıkla alakalı değil ama toksin atıcı besinler var özellikle pancar, kereviz sapı, avokado böbreği ve karaciğeri pırıl yapan onların çiğ suyunu sıkıp iç mesela bir shake&take gibi bir.şey işini görür. Açma da zaten arayı heyecan yüksekken daha iyi olur her şey. Instagram da embriyolog İdil bozkurt ve @naturopathicmedicine takip et
Teşekkür ederim canım hersey ıcın cuma gıdıp goruseyım bı ona göre yola devam pes etmeden

X