2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Progestan igne mafetti beni kızlar totoşum taş gibi igne girmiyo napçam bilmiyom daha on gün vurulçam bide çok gaz yapıyo bende yaaa bu illet
Allah senin iyiliğini versin gülme krizine girerek okudum k.bkma gaz önemli değil sal gitsinfotosunu da dinlerdir göbekten olmuyor mu bn göbekten vuruluyorum Allah yar ve yardımcımız olsun

İkinci transferimden önce histereskopi yapıldı canım. İlaçlar aynıydı sadece progestan göbektendi ilkinde, ikincisinde o kalçadandı. Geri kalan tüm ilaçlar aynıydı. Ben artık bu işin gerçekten nasip kısmet olduğunu düşünüyorum. Nasibimizde varsa sağlıkla sonuna kadar gidecek yoksa da naparsa pozitif bile görünse olmayacaktır. Allahım burdaki herkesin kalbindekini hakkında hayırlı eylesin

Bakıyorum 5. Gün Embriyosu anne sağlıklı baba sağlıklı her şey mükemmel ama bebek olmuyor. Korkuyorum bunları duyunca

Şeytanın bacağını bi kırsaydık. Diyelim ki doktorum izin verdi 2 tane koydurdum. Bu sefer de 2 tane koydurduğum için sorun olursa diye korkarım

Rahim filmi çektirdim hormonlarıma baktırdım yumurta rezervi vs. Genetik testler pıhtılaşma testi yaptırdım. Histeroskopi yaptırdım hiç birinde bi sıkıntı çıkmadı. Hatta histeroskopide çizik attı doktorum. 11 embriyom 5. günü gördü 11 i de bölünmüş ama doktorum 7 sinin kaliteli olduğunu diğerlerini dondurmaya gerek olmadığını söyledi. Bizim için gerekli olan en kalitelileri dedi. Şimdi transferi bekliyorum yani tutmaması için bi sebep yok o yüzden tutmazsa gerçekten üzülürüm

Nasil bir mucadele bu
Bu herkesin verebilecegi bir sinav degil,helal olsun.
Ctesi insallah hayirli sonuclarini alacagiz senin de

Ayyy gerçekten yaaaa bir tek ben değilmişim böyle düşünen çok mutluyum yulafıydı kinoası keçiboynuzu unuydu beynimiz patladı yahu amin canım amin valla

Kızlar merhaba hamilelik ha
Histereskopide her hangi bişi yapıldımı. Canım cevabın için çok çok teşekkürler ben daha önce rahim perdesi ameliyatı oldum. En son istanbulda sonomedde rahim filmi çektirdim. Tüp bebek doktorum bir sorun yok dedi rahim filmine bende acaba rahmimde mi problem devam ediyor ondanmı tutmadı die korktum. Doktora sordum ameliyat falan mı olsam die hayır dedi rahmin ile ilgili bir sorunun yok die tekrarladı. Bilemedim işte evet benim doktorum da nasip olmadığı için olmadı herşeyi yaptık 2. Transfere inşallah dedi kusura bakma

Genetik testi ve pıhtılaşma testini nerede yaptırdın. Ben ankaradayım devlet hastanesinde yapılıyor mu? 2. Transfere kadar 2 3 sürem var bu süre zarfında yaptırsam Olurmu nereye başvurmak lazım hiç bilmiyorum

Ben özelde yaptırdım canım Ankara synlab merkezinde 20 güne çıktı. Devlette de 3 düşük sonrası ücretsiz yapıyorlar bu testleri. Gidip 3 düşüğüm var deyip yaptırabilirsin ama ne kadar sürede çıkar orasını bilemiyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…