2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Evet ya bir iki saat içinde de kahverengiye döndü Allah’a şükür şimdi leke şeklinde geliyor. Direk adet ağrısı gibi bi ağrı geliyor kalkıp bakıyorum kırmızı kan gelmiş bildiğin kanama leke falan değil şok oluyorum gerçekten Büşra. Perşembe günü kontrolüm vardı bidaha bidaha gitmek istemiyorum rapor aldım yattım direk. Çalışan birey olmakta çok sıkıntılı bide başkasına laf anlatıyorsun. Okul idarecilerimin üçü de erkek ve rapor alınmasından hiç hoşlanmıyorlar kanamam var diycem adamlara sonunda delirip.

İ
İnşallah canım inşallah. Çalışıyor olmak iki kat sıkıntı gerçekten. İyi olayım işe gideyim kimseyle muhattap olmayım istiyorum rapor yüzünden.

Bende de aynı oluyor hastaneden çıktıktan sonra 2 gün o kadar rahattım ki ne leke be agrı hiçç pazar günü bir agrı saplandı dedim tamam yine başladı progestan saatim gelmişti açık yazacam biraz fitili attım parmağım hep kıpkırmızı kan böyle damla şeklinde de avuç içime kayıyor beni aldı bi ağlama doktoru arasam yine aynı şeyler gittim hemen yattım ortalama 1 saat sonra lavaboya gittim bir parça geldi benden küçük ama ben daha önce düşük mü yaptım ne bileyim boyutu ne kadar olacak dedim bu sefer gitti bitti yani döndüm yattım ama korkudan mı ne bilmiyorum agrı devam yine aramadım doktoru öyle de anneme geldim işte hiç kalkmıyorum lavabo dışında hala lekelenme sildikçe devam bazen çok az kahverengi peçete geliyor peçete koyuyorum kontrol edeyim diye bi dolanayım hemen kırmızıya dönüyor
Allah yardımcımız olsun ya çok zor süreç yaşıyoruz hele sen çalışıyorsun çok daha zor doktoruna söyle sana rapor yazsın veya al ücretsiz izin falan bana öyle geliyor ki bu yatış dışında geçmeyecek

İyim canım çok şükür arada giriyorum okuyup çıkıyorum benimde hala lekeler devam ediyor azaldı ama devam rabbim daha kötüsünden korusun senin durumun nasıl
Amin canım amin Ben bi korku yaşadım pazar günü leke döndü kırmızıya anneme geldim öyle yatıyorum şimdi yine kahverengi devam ediyor perşembe çağırdı bakalım kalp atışı İçin gidecem lekelenmeye bir şey diyecek mi

Allah kolaylık versin annenin yakında olması çok güzel. Ben Şanlıurfa’da yaşıyorum şuanda ve ailem Sinop’ta bi eşim bi ben varız. Bu hafta için rapor alcam yarın biran önce düzene girer inşallah dua dan başka bişey gelmiyor elimden doktorların da yapacağı bişey yok iğne vermekten başka şu aşamada dediğin gibi.

Bende üzülmesinler diye gelmiyordum ama artık tek başıma başa çıkamıyordum malesef ki
Dinlen canım dinlenmekten ve duadan başka bir şey yapamıyoruz malesef

Canım güzel cevabın için çok teşekkür ederim. Doktorum ile görüştüm ve 2. Transfer için de aynı prosedür mü uygulayacaksınız die sordum evet dedi. Aynı ilaçlar ve aynı şekilde emriyonde yada senin rahminde bir problem yok nasip değildi ve olmadı. İnşaAllah diğerinde Allah nasip etsin. Die konuştum. Senin ilk ve ikinci tranfer arasında farklılık varmıydı ilaç yada gidişat ben yaza kadar şuan düşünmüyorum ama aklımada takıldı

Bende üzülmesinler diye gelmiyordum ama artık tek başıma başa çıkamıyordum malesef ki
Dinlen canım dinlenmekten ve duadan başka bir şey yapamıyoruz malesef
En iyisini yapmışsın uzaktalar diye ben de hiç bir şey söylemedim yapabilecekleri birşey yok endişelenmekten başka.ama annem yanımda olsa kesin söylerdim gider kalırdım

En iyisini yapmışsın uzaktalar diye ben de hiç bir şey söylemedim yapabilecekleri birşey yok endişelenmekten başka.ama annem yanımda olsa kesin söylerdim gider kalırdım
Allah yardımcın olsun canım uzakta tek başına çok zor inşallah en kısa zamanda gider sıkıntılarımız
Bir sonraki kontrolün ne zaman

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…