2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Canım evet cok sacma ama prosedür böyle olduğundan yine kan istiyorlar benim ilktedavide 11.gun 0 çıkmasına rağmen 12 gun yine yaptırdı doktorlar in hepsk aynı kafada cabim senin adına negatif alan arkadaslas adına gerçekten cok üzgünüm gönül isterki herkesin ilkdenemesinde olsu ama elden bisey gelmiyor ki nasipten öteye gidilmiyor lutfen negatifler sizi yıldirmasin biliyorum cok cok zor aynj acıyı defalarca yaşadım her negatifte öldüm sandım sonra 4.denemede pozitifi gördüm benegimle 12 haftalık olmuştuk rutin komtrole gittiğimde bebegimin kalbinin durduğunu ogrendim ertesi günü kurtaja alındım o negatifin acısı neymiş ki dedim rabbim baska acılar yasatmasin bu günleri aratmasin sonraki denemelerde allahım eger kaybedeceksem hic tutmasin diye dualar ettigimi bilirim öyle bi acı kirabbim düşmanına vermesin🙏 pes etmefen yılmafan 7 denemeyaptık gepsi sıfırdan hepsisil baştan o kadar yirucuydu ki ama şükür bugünlere şükür bugünleri gösteren rabbime en en kısa zaman da hepinize yasatsinbu mutluluğu 7.denemede ikizleri bekliyoruz hala her kontrole yüreğim ağzımda gidiyorum rabbim acılarını göstermesin ınsllah hicbirimize kusura bakma uzun oldu hakkını helal et 🙏safece pes etmeyin istiyorum rabbim nasip etmeyeceği hayalin peşinden koştirmaz🤗🤗🤗😍😘
Allah razı olsun evet tökezledim ama ıkıncıye daha dik olucam evet ılk olduğu ıcın daha çok yaktı canımı ama ınsallah bu defa hersey yolunda gıder ınsallah sende kucağına alırsın

Çok teşekkür ederim adınıza çok sevindim sağlıkla kucağınıza alın inşallah🤲 Benimde kramp şeklinde ağrı giriyor ama hemen geçiyor birde su gibi sıvı geliyor baya şeffaf enfeksiyon kapmamisimdir umarım
Aminnn Allah razı olsun 🤲🌹 kötü düşünmeyin saydıklarınızın hepsini burada ben dahil pozitif gören arkadaşların hepsi yaşadı. Tutunma belirtisi bunlar. Umarım sizinde öyledir. Bu arada akıntı yeşil, sarı yada kokulu değilse enfeksiyon değildir. Ben akıntı yaşamadım ama pozitif gören çoğu arkadaş yaşadı yaşıyor. İçinizi ferah tutun hem kendinize hem evrene olumlu mesaj gönderin bebeğim benimle diye😍 Kaçıncı gününüz bilmiyorum ama tez vakitte inşallah hayırlı haberlerinizi alalım burdan. Bekliyor olucam🙏🌹🥰

Aminnn Allah razı olsun 🤲🌹 kötü düşünmeyin saydıklarınızın hepsini burada ben dahil pozitif gören arkadaşların hepsi yaşadı. Tutunma belirtisi bunlar. Umarım sizinde öyledir. Bu arada akıntı yeşil, sarı yada kokulu değilse enfeksiyon değildir. Ben akıntı yaşamadım ama pozitif gören çoğu arkadaş yaşadı yaşıyor. İçinizi ferah tutun hem kendinize hem evrene olumlu mesaj gönderin bebeğim benimle diye😍 Kaçıncı gününüz bilmiyorum ama tez vakitte inşallah hayırlı haberlerinizi alalım burdan. Bekliyor olucam🙏🌹🥰
İnşallah öyledir çok teşekkür ederim 7 Mart'ta transfer oldum. Beklemek hiç bukadar zor olmamıştı

Kızlarrr 4. Günden selamm
Yine hiç belirtim veya hissiyatım yok . Gün geçtikçe içimi negatif bir his kaplıyo . Ona dair bişey hissetmemek ve beklemek ne kadar zormuş . Kendimi motive etmek istiyorum ama içimdeki kötü his geçmiyor 🥺

Yine hiç belirtim veya hissiyatım yok . Gün geçtikçe içimi negatif bir his kaplıyo . Ona dair bişey hissetmemek ve beklemek ne kadar zormuş . Kendimi motive etmek istiyorum ama içimdeki kötü his geçmiyor 🥺
Günaydın canım ıcını ferah tut senın yaşadıklarının aynısını bende yaşamıştım kı korktuğum basıma geldı inşallah sende güzel ılerler de pozitifi alırsın sıkma canını fazla

🥺 Aynı durumdayız bende iyi düşünmek istiyorum ama sonuç negatif çıkarsa çok üzülürüm diye iyi düşünmekte istemiyorum. 5. Günüm benimde acaba test yapsam çıkar mı

🥺 Aynı durumdayız bende iyi düşünmek istiyorum ama sonuç negatif çıkarsa çok üzülürüm diye iyi düşünmekte istemiyorum. 5. Günüm benimde acaba test yapsam çıkar mı
Sakın yapma ben basından berı yaptım o testleri sız yapmayın zaten erken çıkmaz ama bız çıkar dıye umut edıp yapıyoruz bıraz daha sabırlı olun az kalmış zaten

Merhaba ben varım. Her doktor farklı sekilde yürütüyor sanırım ben de şuanlık pozitifim ☺️ Ayrıca 5 gün baya erken test yapmışsınız insallah pozitif sonuç alırsınız🌹
2 ilaç mı kullanıyorsunuz sizde?o kadar çok yoruma baktım ki en az 6 ilaç kullanıyorlar iğneler falan da.sizce normal mi bu?kan sulandırıcı en azından vermesi gerekiyormuş diye biliyorum.Doktoruma ulaşamıyorum hiç de o yüzden burdan öğrenmeye çalışıyorum artık.

2 ilaç mı kullanıyorsunuz sizde?o kadar çok yoruma baktım ki en az 6 ilaç kullanıyorlar iğneler falan da.sizce normal mi bu?kan sulandırıcı en azından vermesi gerekiyormuş diye biliyorum.Doktoruma ulaşamıyorum hiç de o yüzden burdan öğrenmeye çalışıyorum artık.
Merhaba bende mesela transferden sonra tek ıgne verdı doktorum bu tedavı seklı kısıden kısıye göre degısıyor canım onlara takılma bence kan sulandıcı kan pıhtılaşması olanlara verılmıyor mu bende mı yanlış hatırlıyorum sız transfer oldunuz mu

Folbiol folik asit olmalı,duphaston da bizim kullandığımız progestan benzeri ben de aşılamadan sonrq sadece duphaston kullanmıştım ekstra olarak bir de estroferm var ,5.gün zaten çıkmaması çok normal moralinizi bozmayın 5 gün sonra bir daha yaparsınız
Çok teşekkür ederim ama dün doktpra ulaşamadım asistanı sizin negatif çıkmış biz 2 nin altında olan değeri görünce bir daha test istemiyoruz dedi çok ağladım üzüldüm ama yorumlarda sonra yükselenler varmış onu gördüm.Bana neye dayanarak böyle bir bilgi verdi bilmiyorum. 😡

Merhaba bende mesela transferden sonra tek ıgne verdı doktorum bu tedavı seklı kısıden kısıye göre degısıyor canım onlara takılma bence kan sulandıcı kan pıhtılaşması olanlara verılmıyor mu bende mı yanlış hatırlıyorum sız transfer oldunuz mu
Yok kan sulandırıcıyı nerdeyse bütün tüp bebek doktorları veriyormuş.ablamın bir arkadaşı bebeğini kan pıhtılaşması yüzünden kaybetmiş.kan sulandırıcı kullanmamış çünkü.çok yazı okudum araştırdım.

Benim transfer sonrası 6. Günüm bugün.Bekliyorum tekrar kan tahlili vericem.kan sulandırıcıyı sorun mutlaka doktorunuza.

Yok kan sulandırıcıyı nerdeyse bütün tüp bebek doktorları veriyormuş.ablamın bir arkadaşı bebeğini kan pıhtılaşması yüzünden kaybetmiş.kan sulandırıcı kullanmamış çünkü.çok yazı okudum araştırdım.
Vala bana vermedı mesela tek ılac bıde folık asıt ve 5.gun embriyosu transfer edılmıstı bana 8.gun kanamam başladı 9.gun test yaptım 0.1 doktora dıyorum sonuç bu benden 11 gun yanı bugün tekrar kan tahlılı ıstıyor sonuç ortada mucıze olması lazım o degerın yükselmesi ıcın vala kan pıhtılaşması vs testlerı su tedavılere başladığımız zaman yapılması lazım bence gerçekten emegımız var ortada hem maddı hem manevı

Günaydın kızlarrr ben opu yolunda yım gidiyoruz korkuyorum heyecanlıyım bakalım şans dileyin bana 🤭🤩😍🥰
Hadı bakalım bol bol yumurtaların çıksın da hepsı dollensin inşallah sen nerde yaptırıyorsun.canım tedavıyı bu ılk tedavı dımı senın

Benim transfer sonrası 6. Günüm bugün.Bekliyorum tekrar kan tahlili vericem.kan sulandırıcıyı sorun mutlaka doktorunuza.
Tabı bugün tekrar kanı verdıkten sonra arayıp konusucam kendısıyle 6.gun neden kan verdin bı problem mı çıktı acaba

Kızlar günaydın doktorum çıkışımı verdi ultrasonla baktı yine He eşey yolun da dedi 5+3 müşsüz🙈
Paniğe gerek yok bana gösterdiğin gibi lekelenmeler olacaktır kanamaya dönmediği sürece sakın kal kırmızıda gelebilir ama aktif kanama dediğimiz olay olana kadar sıkıntı yok dedi gel bir de bana sor 😁 ilk gebeliğin olduğu için panik yapıyorsun sadece dedi

X