2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Aminn🤲🏼🤲🏼
Allah razı olsun 🤲🏼🤲🏼 O kadar duaya benimle kalacak inanıyorum yer gök duadır derler 🤲🏼🤲🏼
Kalıcak inşallah 🤲
Valla bende sormaya çekiniyorum sizi üzüyorsam nolur söyleyin ama araştırıldı mı yani düşük nedenleriniz ne belli mi
Malesef u haftalık dusugumde kese ellerime düştü ama.ilk gebelik cahillik oldu genetige göndermek aklımıza gelmedi. Onun dışındaki dusuklerde malesef rahim filmi genetik sonuçlar sperm testleri hiçbirinde bir sorun cikmadi

Kalıcak inşallah 🤲

Malesef u haftalık dusugumde kese ellerime düştü ama.ilk gebelik cahillik oldu genetige göndermek aklımıza gelmedi. Onun dışındaki dusuklerde malesef rahim filmi genetik sonuçlar sperm testleri hiçbirinde bir sorun cikmadi
Rabbim dayanma gücü versin gerçekten çok zor ama maşallah toparlayıp tedavinize devam ediyorsunuz ben ilk negatifi alınca bilr bütün ümitlerim gitmişti devam etmek istemiyordum bu sefer eşim çok istiyor diye başlamıştım ama en başından beri ümitli değildim gibi bir şey

İnanıyorum kucağınız dolacak Allah’ın izni ile beklemek zor ama sonucu güzel olsun inşallah 🤲🏼🤲🏼🤲🏼 Size bol bol dua edeceğim

Sizi çok iyi anlıyorum 🙈 17 toplandı gün gün eksilme haberi verildi resmen elimde kalan 3 taneydi
Artık hiç yok 🤦🏼‍♀️ Bu ikinci transferim benimde
Her aşaması Çok zor bir süreç . Psikolojik , biyolojik ve maddi açıdan yıpratıcı. Sonu güzel olacaksa herşeye razıyız gerçi. Allah kimsenin emeğini , umudunu boşa çıkarmasin 🤲

Rabbim dayanma gücü versin gerçekten çok zor ama maşallah toparlayıp tedavinize devam ediyorsunuz ben ilk negatifi alınca bilr bütün ümitlerim gitmişti devam etmek istemiyordum bu sefer eşim çok istiyor diye başlamıştım ama en başından beri ümitli değildim gibi bir şey

İnanıyorum kucağınız dolacak Allah’ın izni ile beklemek zor ama sonucu güzel olsun inşallah 🤲🏼🤲🏼🤲🏼 Size bol bol dua edeceğim
Allah razı olsun canım benim 🤲 bende hepiniz için ayrı ayrı dua edeceğim özellikle bu gece.

Merhaba Bana 5 gün önce embriyo transferi yapıldı.Bugün erken oldu biliyorum ama kan tahlili yaptırdım ve negatif çıktı sonuç sonra araştırma yapmaya başladım ve herkes tüp bebek transferi sonrası 1 poşet ilaç iğne kullanıyormuş bana sadece folbiol ve duphaston verdi.Benimle aynı durumu yaşayan...
Merhaba ben varım. Her doktor farklı sekilde yürütüyor sanırım ben de şuanlık pozitifim ☺️ Ayrıca 5 gün baya erken test yapmışsınız insallah pozitif sonuç alırsınız🌹

Ay ne güzel 🥰 inşallah mutlu haberini duyarız. Belirtin var mı ? Yada test yaptın mı ? Benim durumuma gelince ultrosonda 8 e den fazla 16 mm üzerinde yumurta varken toplama.gunu sadece 2 yumurta toplandığı söylendi ve hiç bir açıklama yapılmadı. Ben zaten çok üzgündum neden diye soramadım bile. Neyse ki ikisi de 5. Güne geldi ama 1 tanesi sağlıklı çıktı. Senin kaç embriyon geldi ?
Diğerlerinin içimi boştu acaba.
Benden 7 toplandı biri küçüktü eledik. 6 taneden 4 ü döllendi. 5 güne geldiler biyopsi için boyut küçük kaldı 6. Güne getirdiler. Böyle oluncada 2 tane elendi. Kalan ikiyi gönderdik biri sağlam geldi.
Kaset test yaptım. Silik çizgi vardı.
Kanı pazartesi inşallah 🤲

Diğerlerinin içimi boştu acaba.
Benden 7 toplandı biri küçüktü eledik. 6 taneden 4 ü döllendi. 5 güne geldiler biyopsi için boyut küçük kaldı 6. Güne getirdiler. Böyle oluncada 2 tane elendi. Kalan ikiyi gönderdik biri sağlam geldi.
Kaset test yaptım. Silik çizgi vardı.
Kanı pazartesi inşallah 🤲
Öncelikle hayırlı olsun 🤗 güzel sonucunu bekleyenlerdenim bende artık 🤲 bana merkez malesef hiç bir açıklama.yapmadi. bilgi verme konusunda sıkıntılı bir merkezmis onu öğrenmiş oldum. Bugün regl oldum yarın toplamadan sonra ilk muanem olacak . O zaman soracağım doktora bakalım ne diyecekler.

Öncelikle hayırlı olsun 🤗 güzel sonucunu bekleyenlerdenim bende artık 🤲 bana merkez malesef hiç bir açıklama.yapmadi. bilgi verme konusunda sıkıntılı bir merkezmis onu öğrenmiş oldum. Bugün regl oldum yarın toplamadan sonra ilk muanem olacak . O zaman soracağım doktora bakalım ne diyecekler.
Muhakkak öğren ne olmuş ne bitmiş. nerede tedavi oluyorsunuz acaba. Aaa bu arada Serum tedavim de var bak bunu söylemeyi unuttum. Bağışıklık serumu. Sende iste. Hafta da bir gün. Transferden bir gün önce başladım.

Muhakkak öğren ne olmuş ne bitmiş. nerede tedavi oluyorsunuz acaba. Aaa bu arada Serum tedavim de var bak bunu söylemeyi unuttum. Bağışıklık serumu. Sende iste. Hafta da bir gün. Transferden bir gün önce başladım.
Bağışıklık serumu nedir acaba ilk kez duydum 😳 ben Ankara'da centrum tüp bebek merkezindeyim. Recai pabuccu

X