2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Kiz sende akinti yaptimi bu bugun bende akinti basladi ic camasirim islaniyo google amcaya sordum biri demis ic camasirim islaniyodu rahimde sivi birikmis transferim iptal oldu yazmis korktum
Valla akıntı yapıyor tabii vajinal kullanınca. Transferden önce de sonra da

Evet ya rahatlıkta benim dr gibi olmak yani daha doktorla hiç iletişime bile geçmedim hemşire ile sonuç paylaştım
Benim doktorum 10. gün sonucumu bildirince 2 gün sonra bildirmişler. Tebrik etmek için aradı, sonra da merkeze kan vermeye gittim karşılaştık laboratuvarda. Ayak üstü konuştuk çok tatlı ve kibar bir kadın. Güzel heyecanlar bunlar güzel düşünelim hep, artış da güzel olacak merak etme dedi. O konuşunca çok rahatlıyorum

Ryamm sesin çıkmıyor her şey yolunda mı
Yani bir arasalar tebrik etseler yani fena olmaz ne bileyim benim dr aşırı soğuk ya sinirli bir tip bir yanım tecrübesinden dolayı devam etmek istiyor bi yanım diyor kayda değer bir ücret verip neden böyle bir muamele göreyim yani gerçi kartını verdi ben de ona haber vermedim ama o sıcaklığı da alamadığım için

Aynen bende fitil kullanmıyorum hafif akıntım oluyorr

Merhaba arkadaşlar, bugün süpriz bir şekilde taze tranfer yapıldı.5.Gün embriyosu pgt dayanamaz ama transfer etmekte fayda var dedikleri için transfer kararı aldık.
Doğal yolla 5 gebelik kaybı
3 negatif tüp bebek tedavisi
4.tüp bebek denemesi taze transfer 5.gün embriyosu
Yaş 41
22 Mart test günüm

Son düzenleme:
Ne güzel maşallah hem ikizler hem bir kız bir oğlan ve 18 haftayı tamamlamışsınız maşallah Sağlıkla kucağınıza alın inşallah herhangi bir zorluk yaşadınız mı
Cok teşekkür ederim canım benim rabbim hepinize nasip etsin inşallah bekleyen ısteyen herkes bu mutluluğu yasatsin inşallah bizim bebeler fazlaca nazli çıktılar 7.7.denemede oldu şükür ilkhaftalar sürekli kanamali geçti 3 kez hastanede yatmak zorunda kaldım kanamadan her kontrole yüreğim ağzımda gittim hala da o korkuyu atabilmis değilim insallah sağlıkla gelirler rabbkm kimsenin emeğini boşa çıkarması inşallah zor oldu ama oldu cok şükür rabbim kucagımiza almayı da nasip etsin inşallah
Kan değerleriniz kaçtı ilk testlerde bide iki keseyi birden ne zaman gördünüz benimde iki tane transfer edildi ama 5.haftada sadece 1kese gördü doktor
Bencok erken davransim bebeklerde erkenci çıktılar 5.gun idrar testinde ikinci çizgi yi gördüm 6.gun kan verdim 87 8.gün 316 dr artışı yeterli bukdu 1 hafta sonra kese icin çağırdı amaayni gün lekelenme başladı yerlesme lekelenmesi sandık dr progestani arttırdı kimyasal olma ihtimaline karşı 10.gun kan verdim yine 1005 çıktı 11.gun kanamaya döndü dr hemen hastaneye gel yatış verelim dedi ultrasonda baktı göreceğinden cok umutlu değildi aama aşırı küçük bi kese gördük etrafında kanama alanı vardi düşük yapabilirsin riskli dedi hastanede yattım 13.gun lekelenme devam ettiği için yine beta bakıldı 3650 çıktı aynı gün bi daha muayene etti ikinci minnak keseyi de gördük şükür bizimkiler biraz erken göstermek istedi

Hayırlı olsun transferiniz benim de taze transferdi inşallah pozitif sonuç alırsınız ve sağlıkla kavuşursunuz

Hayırlı olsun. Allah tamamına erdirsin Tek embriyo mu?

Kizlar,
Sabah su gibi bir akimtim olmustu.
Simdi ise beyaz ve hafif sari-yesil arasi bir akintim oldu.
Bu genelde adet oncesi akinti diye yorumlanir ama deneyimi olan arkadaslar cevaplayabilirse cok sevinirim.
(Her adet oncesi cikan sivilceler de olusmaya basladi)
Biraz icim karardi acikcasi

Hayırlı olsun transferiniz benim de taze transferdi inşallah pozitif sonuç alırsınız ve sağlıkla kavuşursunuz
Teşekkür ederimİnşallah hepimiz güzel sonuçlar alır sağlıkla bebeklerimizi kucağımıza alırız.

Kanamalarınız kaçıncı haftada bitti peki? İlaç kıllanmaya devam ediyor musunuZ?

Bu arada 3.gun embriyosu,yarin 8.gunum.
Erken testlerden yapmam icin cok mu erken olur?

Zorlu ama sonu güzel olmuş ikinizin de inşallah sağlıkla kavuşursunuz bebeklerinize

Bende de sivilce çıkmıştı adet gibi yanağımda ama pozitif akıntı fitilden oluyot özellikle fitil iyi atılınca saydam su gibi oluyor iyi atamayınca beyazlıklar birlikte geliyor

Benim geçen seneden form arkadaşları sivilce basmıştı. Gebelikleride devam etti. Ama akıntıyı bilmiyorum bol su içtiğin sürece enfeksiyon bile olsa gider.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…