2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Oh çok şükür 🙏 Ben de hiç kötü bir şey hissetmemiştim inşallah o da kesilir ve normalmiş de zaten kan sulandırıcı vs de illaki etkili olmuştur ,maşallah ikizlere 💜 bir süre dinlenmek iyi gelecektir evet hamilelik hastalık değil ama bizler böyle zor kavuşunca tedavi ile biraz daha normal süreçten temkinli gitmek durumunda kalıyoruz,sağlıkla kucağınıza alırsınız inşallah çok sevindim 🙏Bu arada bana da hemşire aynısını demişti kaygın hep devam edecek bitmeyecek ama senle alakalı bir durum değil senin yapacağın veya yapmayacağın şeyler bu durumu etkilemez demişti 🙃
Evet canım teşekkür ederim ❤️ Ve Kan sulandırıcıyı kanama durduğunda tekrar başlayacağıZ bir kaç gün ya da bir hafta ara veriyoruz dedi yani o kanama yapmıyor kanamanın durmasını engelliyor sanırım ondan bıraktırıyorlar hiç bilmiyorum artık sebepleri sonuç önemli hepimiz için bu saatten sonra

Kızlar duphalac içmeme rağmen kabız oldum🥺stresten olur bazen benim. Yine stres yaptım muhtemelen. Transferden sonra 6. Gün. Tehlikeli di mi hala bu durum🥺

Allah’a şükür iki kesem de sağlıklı bi şekilde göründü şekillerinde de bi bozukluk yokmuş. Kanamalar bu haftalarda olabiliyor dedi.rapor al dinlen okula gitme dedi. Benim çok stresli ve çok soru sormalarımdan dolayı kısaca dediki sen ne yaparsan yap eğer olmayacaksa olmayacak. Bunun senin yaptıklarında ya da yapmadıklarınla alakası olmadığını unutma dedi. Hayırlısı değilse zaten baştan olmasın, ben ve eşim ikimizde doktoruz eşimin karnında 6aylık bebeği öldü bişey yapamadık bazen elden bişey gelmiyor kendini yıpratma o daha çok zarar verir şuanda dedi. İçim bi nebze rahatladı keselerimi görünce ama kahverengi kanamam var. İnşallah o da kesilir bir kaç güne
Benimde kırmızı kanamam başladı çok korkuyorum yarın sabah 10da gidicem bende. Vajinal muayene olmuştum o mu etkiledi diyorum😢 Rabbim hepimizin yardımcısı olsun

Evet canım teşekkür ederim ❤️ Ve Kan sulandırıcıyı kanama durduğunda tekrar başlayacağıZ bir kaç gün ya da bir hafta ara veriyoruz dedi yani o kanama yapmıyor kanamanın durmasını engelliyor sanırım ondan bıraktırıyorlar hiç bilmiyorum artık sebepleri sonuç önemli hepimiz için bu saatten sonra
Öyle tabi ,doktorlar ne derlerse öyle kişiye göre tedavi uyguluyorlar sonuçta Bahçeci idi senin kurum da onlar gayet tecrübeliler 💜doğuma kadar kan sulandırıcı kullananlar var bir bildikleri vardır elbet

Kızlar duphalac içmeme rağmen kabız oldum🥺stresten olur bazen benim. Yine stres yaptım muhtemelen. Transferden sonra 6. Gün. Tehlikeli di mi hala bu durum🥺
Azıcık dikkat etmezsem hala oluyor o durum duphalac nasıl kullandın gece yatmadan içince üstüne su içip etkili oluyor sabah da aynı şekilde açken ,lifli şeyler tüketmek de gerekiyor kayısı ile destekliyorum ben de kabız gibi olacak olursam şurup içiyorum😑

Benimde kırmızı kanamam başladı çok korkuyorum yarın sabah 10da gidicem bende. Vajinal muayene olmuştum o mu etkiledi diyorum😢 Rabbim hepimizin yardımcısı olsun
Doktorla görüştünüz mü bakın gidenlerin kanama olup da hiçbir sorunları olmadı Büşra’da olmuştu mabel yine aynı şekilde sapasağlam duruyorlar 🧿Endişe etmeyin inşallah olağan bir durumdur diken üstündeyiz 😔

Azıcık dikkat etmezsem hala oluyor o durum duphalac nasıl kullandın gece yatmadan içince üstüne su içip etkili oluyor sabah da aynı şekilde açken ,lifli şeyler tüketmek de gerekiyor kayısı ile destekliyorum ben de kabız gibi olacak olursam şurup içiyorum😑
Yemekten önce demişlerdi öyle kullandım. Gece yatmadan da içeyim o halde. lifli besleniyorum kuru kayısı da yedim ama niye oldu anlamadım. Allahım inşallah düzene girer hemen. Teşekkürler cevabınız için

Doktorla görüştünüz mü bakın gidenlerin kanama olup da hiçbir sorunları olmadı Büşra’da olmuştu mabel yine aynı şekilde sapasağlam duruyorlar 🧿Endişe etmeyin inşallah olağan bir durumdur diken üstündeyiz 😔
Benim fakülte olduğu için mesaileri bitmişti malesef😢 Bende yarın özelden randevu aldım inşallah değildir. İnsan ister istemez korkuyor hepimiz sağlıkla kucağımıza alalım tek duam🙏🏻

Adet bu kadar erken gelmez bence ya ilaçlardan dolayı 🥺 çok üzüldüm inşallah adet değildir kan ver rahatla canım ben da olumsuz hissediyorum ayrı gün transfer olmuştuk ara ara ani gelen kasık ağrım başladı benim de adet ağrısı gibi 😢
Ben umıdı kestim artık gelıyor resmen devlete gıttım kan verılmıyormus acılde özelde 140 ıstedıler kaldım öyle yoruldum ınan

Ben de çok dikkatli beslenip 2,5 lt su içmeme rağmen kabızım ve istemeden de olsa ıkındım 2 gün. Progestan hormonu bağırsak kaslarına etki edip kabızlık yapıyormuş. Herkeste olmuyor ama bazı kişilerde oluyor işte. Duphalac ile 2 günde bir anca çıkabiliyorum ben de. Siz de ıkınmamaya zorlamamaya çalışın ☹️

Ben kabızlık için kuru erik ve kayisidan komposto yaptım hergun küçük bir kase iciyorum gayet iyi geliyor. Bazende saabhlari akşamdan kuru kayısı koyuyorum suya onu yiyip su içiyorum aç karnına bir bardak tavsiye ederim canım.

Benim fakülte olduğu için mesaileri bitmişti malesef😢 Bende yarın özelden randevu aldım inşallah değildir. İnsan ister istemez korkuyor hepimiz sağlıkla kucağımıza alalım tek duam🙏🏻
Çok haklısın endişe etmekte ama şimdiye kadar pozitif görüp kanaması başlayanların bir sıkıntısı olmadı çok şükür içiniz rahat olsun tek duamız hepimizin sağlıkla kucağımıza almamız 🤲

Ben de çok dikkatli beslenip 2,5 lt su içmeme rağmen kabızım ve istemeden de olsa ıkındım 2 gün. Progestan hormonu bağırsak kaslarına etki edip kabızlık yapıyormuş. Herkeste olmuyor ama bazı kişilerde oluyor işte. Duphalac ile 2 günde bir anca çıkabiliyorum ben de. Siz de ıkınmamaya zorlamamaya çalışın ☹️
Bir de yürüyüş çok iyi geliyor bağırsaklara ,özellikle ilaçtan sonra ya da bir şeyler yedikten sonra bi 15-20 dk yürümek çok iyi çalıştırıyor bağırsakları

Bir de yürüyüş çok iyi geliyor bağırsaklara ,özellikle ilaçtan sonra ya da bir şeyler yedikten sonra bi 15-20 dk yürümek çok iyi çalıştırıyor bağırsakları
Evet çok doğru, düzenli yürüyüş yapmak da iyi geliyor, bebişler için de inşallah önümüzdeki zamanlarda her şey yolunda giderse her gün düzenli yürüyüş yapmamız lazım 😊

Adet bu kadar erken gelmez bence ya ilaçlardan dolayı 🥺 çok üzüldüm inşallah adet değildir kan ver rahatla canım ben da olumsuz hissediyorum ayrı gün transfer olmuştuk ara ara ani gelen kasık ağrım başladı benim de adet ağrısı gibi 😢
Bıldıgın kırmızı kan adet oldum vermedım kan bu saatten sonrada vermeye gerek yok ped koydum kısmet degılmıs

Doktorum gece uyumadan içmemi ve etki etmesi için günlük bol su içmiş olmam gerektiğini söyledi. Ben de yaşıyorum maalesef, ilk transferimde hiç olmadı kabızlık bunda ilaçlara başladığım gibi 🥺

Evet çok doğru, düzenli yürüyüş yapmak da iyi geliyor, bebişler için de inşallah önümüzdeki zamanlarda her şey yolunda giderse her gün düzenli yürüyüş yapmamız lazım 😊
Yorgunluktan koltuktan kalkamıyoruz ki 😂 dün akşam tam böyle bi şişkinlik falan hissettim hemen on dk yürüdüm bantta direkt sorun çözüldü ama gerçekten halsizlik çok oluyor neyse ki havalar güzelleşecek bizim o dönemlerimize inşallah güzel güzel yürürüz sağlıkla devam etsinler de yaparız bir şeyler

Bir de ben ne zaman kahve içsem bağırsaklarım çalışıyor ve yardım ediyor kabız olmamama. Kafeini sınırla dedi Dr um o yüzden her gün içmiyorum ama 2 gün geçip hala kabızsam bir fincan kahve de yardımcı oluyor, belki başka kişilerde de işe yarar 😊

Bir de ben ne zaman kahve içsem bağırsaklarım çalışıyor ve yardım ediyor kabız olmamama. Kafeini sınırla dedi Dr um o yüzden her gün içmiyorum ama 2 gün geçip hala kabızsam bir fincan kahve de yardımcı oluyor, belki başka kişilerde de işe yarar 😊
Bizim hamile arkadaşlar var okulda normal kahve içiyorlar doktorları da için demiş abartmadan ben de içiyorum 😂bazı günler bir tane bir de bana ilk başlarda hiç sağlıklı olmasa da nescafe ikisi bir arada bağırsaklarıma çok iyi geldiği için içtim birkaç kere 😑Türk kahvesi çok daha masum ona göre

X