2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Yaa maşallah olsun bir kese var en azından boyutu önemli mi ki büyüyecek nasılsa O zaman bizim gibi geç tarih verilenler telaşlanmasın Benim de geç yükseldi öyledir muhtemelen benim de

Bugün duphastonun son günüydü ve adetimi oldum erken oldum galiba normalde söktürücünün bitmesi gerekiyo ya. Yarın muayeneye gidecem bakalım ne diyecek doktorum

İnşallah tutunma işaretleridir ve mutlu sonla biter

Bende onu diyecektim. Her hemşire bunu yapabiliyor sonuçta. Büyük hastanelere takılmayın diyecektim ki sen yazmışsın. Bende bir sonrakini evde bile taktırabilirim. Hemşire var tanıdığım.

İğneden mi bahsediyorsunuz ?

Bana doktorum sadece estrofem verdi. Değişik bir kabı var . Çark gibi çeviriyorum üzerinde günler yazıyor . :) Doğru ilaçtır sanırım :)

İğne filan vermedi. 15 martta kontrole çağırdı. tahmini 25 mart transfer dedi.

Bu süreçte ilişki yasak mı ? Birde avakodo , nar vs yemeli miyim ?

Hemen bebişle ilgili daha net bişey arıyosun dimi Belki zamanla haftasını yakalar ve geçer bile. Geçmese de sorun değil zaten Kalp atışında da tam bebek formunda değil ama kalpten sonra gideceğin ilk randevuda ultrasonda tam bir bebek görüyosun. Nasıl bu kadar zamanda böyle oldu diyosun. Gerçekten mucizevi bişey

Hayırlı olsun canım

E bak sana dedik canım üzülme diye çok şükür gözün aydın sağlıkla ilerlesin inşallah

Umarım hersey güzel ılerler degerın güzel katlanmış bak ne güzel benımde 8.gun kahverengı kanama gördüm panık yaptım suanda ınsallah hersey yolundadır

Yaaa süper maşallah çok güzel çıkmış değerin bi de güzel yükselmiş randevun da erken oh kafa rahat

Yaaa Maşallah çok sevindim, artış çok güzel Ben de 2. kan sonucumu bekliyorum inşallah artışım iyidir.

Hemşire estroferm için bebeğin yatağını hazırlıyor gibi düşün demişti bana da estroferm ve prosesten vermişti ama benim taze transferdi,beslenme için de sağlıklı ve dengeli beslenin demişti .Alkol,sigara ,kafein vs uzak durun .Kabız olmamaya çalışın gaz ve kabızlık yapan şeylerden uzak durun progestan kabızlık ve gaz yapıyor transferden sonra başlayacaksınız .

Yaaa süper maşallah çok güzel çıkmış değerin bi de güzel yükselmiş randevun da erken oh kafa rahat
Bu sefer sanki tek embriyo ayarında artmış gibi dimi :))) çok teşekkür ederim çok sağolun hepimiz hep güzel haberler alalım insallah gerçekten süreç çok zor hepimizin yüzü gülsün insallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…