2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Ahahah dur öyle deme ben de bazen diyordum belki kilo veririm diye 😂 ama mide bulantısı da berbat şu an için iştahım gayet açık 😢🥲
Bende bulantıyı istemem ama gidişatım kötü gözüküyor çünkü bende de iştah gayet yerinde maşallah yaniii😂😂

Suanda da peceteye sıldıgımde gelıyor ya gerçekten öyle mi oldu suanda moralım çok bozuldu aglıcam ama işteyım asıstanına yazdım kullandığın ılaclar da yapar dedı gerçekten tutunmamıdır
Benim ilk transferim negatifti ve hiç bir kahverengi lekelenme veya kanama yaşamamıştım ama direkt negatifi görmüştüm. Bu 2. Transferde 8. Gün peçeteye gelen leke başladı ve çok şükür pozitif oldu. Tabi ilaçlar da yapıyor olabilir siz yine progestanınızı ihmal etmeyin, anormal durumu hemşirenize bildirin. Ama moral bozmayın sakın😇 ben de leke ve kan görünce ağlayacak gibi oldum ve test gününe kadar stres yaptım. Bebeğe zarar stres, lütfen olumlu düşünün 😇

Ya ben bu ilaçları duydukça şaşırıyorum benim hiç ilacım yok 😦 yani doktor vermiyorsa da veriyorsa bir bildiği vardır diye düşünüyorum 😇içiniz rahat olsun
Canım sanırim doktorumuz tedaviye gore veriyor eski doktorum bana da hiç ilaç vermiyordu ama şimdiki allah razı olsun çok temkinli gidiyor inş hayırlı sonuçlar alalım yeterki herşeye razıyız valla 🥰🥰🥰

A Ales67 canım inşallah tutunma lekelenmesidir 🤲🏼🤲🏼 Benimde 8. Gün akşam lekelenmem başlamıştı kan sulandırıcı iğne aspirin vs kullanıyorsan doktorunla iletişe geç çünkü kesiyorlar kan sulandırıcıları

En zahmetsiz kısmı transfer 🥰O koşturma bitiyor ve upuzun bir 12 gün bekleme serüveni başlıyor 😇bence bir ay ara verse de hiççç moralini bozma tam bahar ayları gez dolaş vakit su gibi akar zaten bu moddan da çıkarsın sonra sıfırdan başlıyor gibi transferini alır gelirsin ☺️
Mayıs ayında sıcaklarla beraber güzel haberler le gelicem inşallah bu bahar hepimize iyi gelicek 🥰🥰🥰

Evet pozitifti hatta ertesi gün kan testi yaptım yani 10. Gün oluyo. Adet sancım da vardı baya normal dedi hemşirem. İnşallah sizin de pozitif olur
Of ınsallah öyle olur suanda moral oldunuz bana bıde sırt agrısı bacak agrısı da eklendı wala su son günleri sorunsuz atlatsam başka hıcbırsey ıstemıyorum

Benim ilk transferim negatifti ve hiç bir kahverengi lekelenme veya kanama yaşamamıştım ama direkt negatifi görmüştüm. Bu 2. Transferde 8. Gün peçeteye gelen leke başladı ve çok şükür pozitif oldu. Tabi ilaçlar da yapıyor olabilir siz yine progestanınızı ihmal etmeyin, anormal durumu hemşirenize bildirin. Ama moral bozmayın sakın😇 ben de leke ve kan görünce ağlayacak gibi oldum ve test gününe kadar stres yaptım. Bebeğe zarar stres, lütfen olumlu düşünün 😇
Aynısını ben de yaşıyorum suamda ve çok moralım bozuldu dedım adet oluyorum kesın çünkü ılk defa bu sürece gırdım ve en basından berı hıcbırsey gormemıstım takı sımdı yaşadığım ınsallah hepınızın dedıgı gıbıdır de bebeğim benımledır asıstanıyla görüştüm moralını bozma dedı kırmızıyı gormedıgın sürece dedı ama ınsan stres yapıyor ıste

Bende birkaç olumsuzluktan sonra embriyoyu genetiğe yolladım… Artık kötü sonuçlarla karşılaşmak istemiyorum. Rabbime bıraktım benim- bizim için hayırlıysa nasip etsin. Değilse fazla üzmeden bize vermesin.
Aynen öyle cnm bende bu tedavimde çok rahatım bakalım genetiğe yollayalım dedim ama doktorum gerek görmedi eşimle ikimizin genetiginde sorun çıkmadı onada gerek görmedi o yüzden oda baya masraflı oluyor allahım yardım etsin inş hepimize bende bu tedavimde rabbime teslim oldum hayirlsi neyse o olsun inş güzel gidiyor her sey allahıma şükürler olsun bu akşam çatlama ignelerimi olacağım cuma sabah yumurtalarım toplanacak çok şükür dualarınızı bekliyorum inş guzwl gitsin herşey 🤲🏻🤲🏻🤲🏻

Aynısını ben de yaşıyorum suamda ve çok moralım bozuldu dedım adet oluyorum kesın çünkü ılk defa bu sürece gırdım ve en basından berı hıcbırsey gormemıstım takı sımdı yaşadığım ınsallah hepınızın dedıgı gıbıdır de bebeğim benımledır asıstanıyla görüştüm moralını bozma dedı kırmızıyı gormedıgın sürece dedı ama ınsan stres yapıyor ıste
Stres yapmamak pek elde değil değil ama sonradan olumlu sonuç görünce insan keşke o kadar strese sokmasaydım kendimi de bebeği de diye düşünüyor 😊 kahverengi leke, az kanama ve bacak ağrısı benim pozitif sonuç gördüğüm denememde ilk kez gördüklerimdi, o yüzden hayra yoralım sizinkini de 🙏🏻 İnşallah olumlu olacak 😇

A Ales67 canım inşallah tutunma lekelenmesidir 🤲🏼🤲🏼 Benimde 8. Gün akşam lekelenmem başlamıştı kan sulandırıcı iğne aspirin vs kullanıyorsan doktorunla iletişe geç çünkü kesiyorlar kan sulandırıcıları
İnşallah canım moralım çok bozuldu suanda anlatamam sana basından berı yoktu sımdı görünce gozlerım dolu dolu suanda ben progestan dex kullanıyorum tek asıstanıyla görüştüm ılaclara devam dedı tek korkma dedı

Bugün keseye gittik, böyle birşey beklememiştim açıkcası daha bir hissederim demiştim ama minik bir karaltı 7 mm zaten 🙈 2 hafta sonraya verdiler kalp atışı için randevuyu, yine belirsizlik yani. Bu arada benim transferim 14 şubat, normalde 6. Hafta doldu bugün ama kese boyuna göre 5+2 çıktı, başta da değerim geç yükselmişti zaten yani tüpte de geç yerleşme varmış gerçekten.

Stres yapmamak pek elde değil değil ama sonradan olumlu sonuç görünce insan keşke o kadar strese sokmasaydım kendimi de bebeği de diye düşünüyor 😊 kahverengi leke, az kanama ve bacak ağrısı benim pozitif sonuç gördüğüm denememde ilk kez gördüklerimdi, o yüzden hayra yoralım sizinkini de 🙏🏻 İnşallah olumlu olacak 😇
Insallah öyle olur suanda bı nebzede olsa rahatlamaya ıhtıyacım war çok moralım bozuldu anlatamam pazar kan testım napcam bılmıyorum

İnşallah canım moralım çok bozuldu suanda anlatamam sana basından berı yoktu sımdı görünce gozlerım dolu dolu suanda ben progestan dex kullanıyorum tek asıstanıyla görüştüm ılaclara devam dedı tek korkma dedı
Kesinlikle korkma bak bende iğne kullanmıyordum dex ekledi bana da dinlene bilme şansın varsa dinlen tutunma lekelenmesi o inşallah 🤲🏼 için rahat olsun

Bugün keseye gittik, böyle birşey beklememiştim açıkcası daha bir hissederim demiştim ama minik bir karaltı 7 mm zaten 🙈 2 hafta sonraya verdiler kalp atışı için randevuyu, yine belirsizlik yani. Bu arada benim transferim 14 şubat, normalde 6. Hafta doldu bugün ama kese boyuna göre 5+2 çıktı, başta da değerim geç yükselmişti zaten yani tüpte de geç yerleşme varmış gerçekten.
Yaa maşallah hadi kalp atışında sıra 🤲🏼
Amannn 14 şubatta transfer mi oldun sen
Bende seviniyordum 🤣🤣 belki kalp atışıda duyarım diye biraz geç çağırdı benimde 19 du umutlarım çöp oldu 🤣🤣🤣

Kesinlikle korkma bak bende iğne kullanmıyordum dex ekledi bana da dinlene bilme şansın varsa dinlen tutunma lekelenmesi o inşallah 🤲🏼 için rahat olsun
1 saatim kaldı ısten cıkmama eve gıdınce ılk işim dınlenmek olacak en basından berı dex kullanıyorum zaten bırakmadım Allah razı olsun hepınızden bende sızın gıbı bu yoldayım ve hepınız destek çıktınız ama çok sağolun cıdden

Valla ben normalde Fe kokuya hassasımdır ama bu çok farklıydı 🙄
Allah inşallah ilerde benim gibi olmazsın o zaman çünkü bende de cumartesi günü falan hafif başlamıştı ama kendi koku hassasiyetime yormuştum galiba degil 🤦🏼‍♀️
Aşırı bulantı mı iştah açıklığımı deşeler bulantıyı isterim ben 🤣🤣 9 ay sürmez herhalde belki kilo almam 🤣🤣
Bak sana bunları hatırlatcam demiştim, bulantının ayak izleri geliyor 🤣

X