2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Umarım hersey güzel ılerler degerın güzel katlanmış bak ne güzel benımde 8.gun kahverengı kanama gördüm panık yaptım suanda ınsallah hersey yolundadır
Amin canım insallah çok teşekkür ederim 🥰🤲 Yazılanları okudum bence de tutunma belirtisi olabilir lütfen umutsuzluğa kapılmayın benden de kahve leke gelmişti 7. Günden beri hatta dün kırmızı pembe falan da geldi korkmuştum çok 🥲 içinizi ferah tutun insallah güzel haberler verirsiniz 🤲

İğneden mi bahsediyorsunuz ?

Bana doktorum sadece estrofem verdi. Değişik bir kabı var . Çark gibi çeviriyorum üzerinde günler yazıyor . :) Doğru ilaçtır sanırım :)

İğne filan vermedi. 15 martta kontrole çağırdı. tahmini 25 mart transfer dedi.

Bu süreçte ilişki yasak mı ? Birde avakodo , nar vs yemeli miyim ?
Biz serumdan bahsediyoruz canım. Bize ekstra serum verildi. Nar avakado yiyebilirsin. Ben narı transfere bir gün kala bıraktım. Transferden sonra yenmiyor zaten…
İlişkiye gelirsek. Transfere son iki gün kala yapmayın biz öyle yaptık, yasak değildi.

Merhaba herkese 🌹 benim kan sonucum 7. Gün 90 dı bu sabah yine kan verdim yani 9. Günüm 211 çıktı 🥰 bir daha kan vermenize gerek yok dediler 19 martta kontrolüm var insallah herşey yolunda gider hepimiz için 🤲 ( tek embriyo 5. Gün 28 şubatta transfer olmustum O okuryazar 😂🤗🤗)
Çok güzel artmış, sağlıkla devam etsin. 10 gün sonra kese, üzerine iki hafta daha ekle kalp 💖 ohhhh ne güzel maşallah 🧿 rabbim bize de nasip eder inşallah 🤲🤲

Biraz erken adet oldum ve opu işlemi sonrası ilk adetim. Acaba bu adetle başlar mıyız ki transfer hazırlıklarına 🙄

Bu sefer sanki tek embriyo ayarında artmış gibi dimi🙈🥰🥰🥰🥰 :))) çok teşekkür ederim çok sağolun hepimiz hep güzel haberler alalım insallah gerçekten süreç çok zor hepimizin yüzü gülsün insallah🤲🌹
Evet evet öyle olmuş gönlünce 🥰🥰 Maşallah gayet güzel böyle devam etsin inşallah 🧿

Kızlar benim tüm belirti dediklerim geçti bi anda ne belim ne kasığım bacağım hiç bi ağrı sızı kalmadı 4-5-6. Günler oldu bitti olumsuz hissetmeye başladım dünden beri böyle olan var mı çok şiddetli belim falan ağrımıştı sadece şuan göğüs hassasiyetim var gece bi ara hareket edemedim öyle bi ağrıdılar ki göğüslerim

Kızlar benim tüm belirti dediklerim geçti bi anda ne belim ne kasığım bacağım hiç bi ağrı sızı kalmadı 4-5-6. Günler oldu bitti olumsuz hissetmeye başladım dünden beri böyle olan var mı çok şiddetli belim falan ağrımıştı sadece şuan göğüs hassasiyetim var gece bi ara hareket edemedim öyle bi ağrıdılar ki göğüslerim
Benim 3. gün baya belirtim oldu bacak ağrısı, göğüs ağrısı filan ama çok erken bir gündü belirti için. Sonrasında geriye bel ağrısı dışında bişey kalmadı. Şuan hala belim ağrıyor, içinizi ferah tutun🥰 İnşallah bebeğiniz sizinledir🤲💜

Amin canım insallah çok teşekkür ederim 🥰🤲 Yazılanları okudum bence de tutunma belirtisi olabilir lütfen umutsuzluğa kapılmayın benden de kahve leke gelmişti 7. Günden beri hatta dün kırmızı pembe falan da geldi korkmuştum çok 🥲 içinizi ferah tutun insallah güzel haberler verirsiniz 🤲
İnşallah bende sız gıbı görürüm çok korktum suanda ınsallah bebegınız sıkı sıkı tutunur sıze dualarımız senınle

Evet evet öyle olmuş gönlünce 🥰🥰 Maşallah gayet güzel böyle devam etsin inşallah 🧿
hayırlı olsun kızlar cok cok sevındımm,
sızı gızlıden takıpteyım bende ıkı negatıf asılama sonrası tup bebek dusunuyorum sızlerı goruncede ayrı bır ıcımde umut oluyor.
Rabbım ısteyen herkese nasıp etsın daha fazla bekletmesın.
ılk denenemıydı sızın ?

X