2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Suanda da peceteye sıldıgımde gelıyor ya gerçekten öyle mi oldu suanda moralım çok bozuldu aglıcam ama işteyım asıstanına yazdım kullandığın ılaclar da yapar dedı gerçekten tutunmamıdır
Ben daha 8.gundeyım ama suanda bütün moralım gıttı ya adet olursam
tamam işte embriyonun 13. Günü oluyo 5. Gün embriyosu ise. Benim de oldu bu arada 1 gün sürdü lekelenme şeklindeydi bi ara rengi kırmızı bile olmuştu

tamam işte embriyonun 13. Günü oluyo 5. Gün embriyosu ise. Benim de oldu bu arada 1 gün sürdü lekelenme şeklindeydi bi ara rengi kırmızı bile olmuştu
Pozitif aldınız dımı sonuç olarak asıstanı yazdı kırmızıya donmedıgı sürece sorun yok dedı ılacları kullan dedı tek of moralım çok bozuldu

Geçiyor ya.. En güzel beklediğin zaman oluyor.. Böylesi çok stresli.. Darısı başına..
@Esrakcshn kuzu buradayız.. Arkadaşta opu olacak.. Aklına takılan olursa daha çok kişi görmüş olur..
Transfer i çok merak ediyorum çok farklı bi duygu burda kızları gördükçe heyecanlanıyorum🤭🤭

Pozitif aldınız dımı sonuç olarak asıstanı yazdı kırmızıya donmedıgı sürece sorun yok dedı ılacları kullan dedı tek of moralım çok bozuldu
Evet pozitifti hatta ertesi gün kan testi yaptım yani 10. Gün oluyo. Adet sancım da vardı baya normal dedi hemşirem. İnşallah sizin de pozitif olur

Transfer i çok merak ediyorum çok farklı bi duygu burda kızları gördükçe heyecanlanıyorum🤭🤭
En zahmetsiz kısmı transfer 🥰O koşturma bitiyor ve upuzun bir 12 gün bekleme serüveni başlıyor 😇bence bir ay ara verse de hiççç moralini bozma tam bahar ayları gez dolaş vakit su gibi akar zaten bu moddan da çıkarsın sonra sıfırdan başlıyor gibi transferini alır gelirsin ☺️

12 de progestan igne ve Oksapar vuruyorum kendime.
Sonra belirtiler basliyor😅
Belirtiler direkt ilaclardan yani ama belirti olmamasini da aklim kabul etmiyor🙈
Sonucta vucudun bir tepki vermesi gerekir.
Sizinle ayni gundeyiz degil mi?
Sizde durumlar nasil?
7. Günüm bugün.
Benim ilaçlarım az o yüzden yan etkilerim yok 🙈
baş ağrım oluyor, dün aşırı gaz sancısı yaşadım. böbrek yerinde ağrım var. Birde Sol kasıkta batma var galiba, o yüzden gerinmiyorum bebişim yerinden olmasın diye 🥰
Bekliyoruz bakalım birşey kalmadı test gününe.

Sabah-akşam birer tane fitil.
Kan sulandırıcı iğnem (Hergün)
Haftada bir bağışıklık serumu
Folikasit………. Başka yok 🥳

Doğal sülkilasyon oldu…

O okuryazar koku 😢😢 bugün öyle kötüyüm kiii
Anneme geçtim apartman yemek kokuyor nasıl eve çıktığımı anlayamadım bile
Babam sigara içer balkonda balkonda cam balkon şeklinde kapalı kiiiii bende içerdim transferden önce neredeyse günde 1 paket gibi anammm o balkondan nasıl içeriye kaçtım leş gibi bir koku dedim ben bınu nasıl içiyormuşum 🤣🤣🤣
Böyle giderse mahvolduk😂😂

O okuryazar koku 😢😢 bugün öyle kötüyüm kiii
Anneme geçtim apartman yemek kokuyor nasıl eve çıktığımı anlayamadım bile
Babam sigara içer balkonda balkonda cam balkon şeklinde kapalı kiiiii bende içerdim transferden önce neredeyse günde 1 paket gibi anammm o balkondan nasıl içeriye kaçtım leş gibi bir koku dedim ben bınu nasıl içiyormuşum 🤣🤣🤣
Böyle giderse mahvolduk😂😂
Evet bende de çok aşırı olmasa da bariz bir koku hassasiyeti oldu 🤢 Bugün sınıfta cips yemişler aman Allahım 🤯 bu arada ben de sigaradan rahatsız olmaya başladım ara sıra içerdim transfer öncesi 😑 Senin biraz daha ileri ya benden daha net belli demek ki 🤭 eyvah eyvah inşallah aşırı bulantı olayımız olmaz ama çok iştahlı olmak da istemem 😂

Evet bende de çok aşırı olmasa da bariz bir koku hassasiyeti oldu 🤢 Bugün sınıfta cips yemişler aman Allahım 🤯 bu arada ben de sigaradan rahatsız olmaya başladım ara sıra içerdim transfer öncesi 😑 Senin biraz daha ileri ya benden daha net belli demek ki 🤭 eyvah eyvah inşallah aşırı bulantı olayımız olmaz ama çok iştahlı olmak da istemem 😂
Valla ben normalde Fe kokuya hassasımdır ama bu çok farklıydı 🙄
Allah inşallah ilerde benim gibi olmazsın o zaman çünkü bende de cumartesi günü falan hafif başlamıştı ama kendi koku hassasiyetime yormuştum galiba degil 🤦🏼‍♀️
Aşırı bulantı mı iştah açıklığımı deşeler bulantıyı isterim ben 🤣🤣 9 ay sürmez herhalde belki kilo almam 🤣🤣

Benim kardeşim hemşire😁
Ama ben aileme söylemediğim için hastane hastane dolaşıyorum..
Tıp merkezi başta aramıştım hep yapmıyoruz deyince orayı bulmuştum.. Ama şimdi hepsini aradım😅 Hastane iyidir.. Allerjik bi ilaçmış..
😂😂😂😂 önce bir güleyim…
Demek hemşire 🧐 neyse yeğenine birşeyler alır açığı kapatırsınız 😉
Ben doktora sordum İlkini hastenede yap alerji vs. Birşey olmazsa evde yapabilirsin dedi.

Valla ben normalde Fe kokuya hassasımdır ama bu çok farklıydı 🙄
Allah inşallah ilerde benim gibi olmazsın o zaman çünkü bende de cumartesi günü falan hafif başlamıştı ama kendi koku hassasiyetime yormuştum galiba degil 🤦🏼‍♀️
Aşırı bulantı mı iştah açıklığımı deşeler bulantıyı isterim ben 🤣🤣 9 ay sürmez herhalde belki kilo almam 🤣🤣
Ahahah dur öyle deme ben de bazen diyordum belki kilo veririm diye 😂 ama mide bulantısı da berbat şu an için iştahım gayet açık 😢🥲

X