2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Bence de kızlar stres psikolojik etkiliyor diyoruz ama bunun dönüşü fiziksel oluyor mesela stres prolaktini yükseltiyor prolaktin de tutunmayı zorlaştırıyor tutunsa da düşük olabiliyor bi dönem prolaktinim yksekti hala kafama takılıyor transfer öncesi hiç bakmadılar buna aslnda bakmaları lazımdı belki yüksekti yani yüksekse riskli olmuş oluyot onu düşürüp sonra transfer etseydi daha mantıklı olurdu umarım yüksek değildir

Evet pazara kadar beklıcem sonuç degısecegını sanmıyorum ama allah büyük

Benim kese randevum ayın 15 de ve benden de yine hala lekelenme geliyor arada
Ben hiç yaşamadım çok korktum bide ben çorludayım hastane istanbulda 1 saat yol trafiksiz nasıl gittim belli değil ben en başta progestan iğne vuruluyodum sonra fitile geçtim ama 15 gün oluyor yinede kan değerlerinde dalgalanma olabiliyormuş ondan olmuş bide müjdemi isterim ikizmiş Gayet sağlıklılar çok şükür

Evet hanımlar yeni bi liste oluşturmaya çalıştık katılmak isteyeni de ekleriz yanlış yazdıklarım varsa düzeltelim söyleyin yeni topiğimiz hayırlı olsun umarım hepiniz pozitif olun
Ayyy hadi beni de ekleyelim listeye
Yas 33,dusuk Amh,Dr Ercan Bastu Nesta Clinic.
3.gun embriyosu, Test gunum 14 Mart

Bence sen adet oldun canım şimdi normal ikinci adetini zamanında olsan daha güzel olmaz mı 15-20 gün sonraya hem dinlenmiş olur vücudun
bence de öyle oldum ama şimdi adet zamanım takvime göre yine ağrılarım var, belim falan çok ağrıyor.. bende umuyorum ki ayın sonuna doğru olurum en azından 1 ay geçmiş olur

Yaaa maşallah
Fitilde oluyor bende de değişik haller ya sonu güzel olsun

Günaydın kızlar 7.günden merhaba erken gebelık testı yaptım ve sonuç sıfır bundan sonra da çıkacağını sanmıyorum
Dokunulmayacak bir sizidan bahsediyorlar ya eger oyleyse bence belirtidir.
Bende progestan hic boyle bir sey yapmadi cunku.
Insallah belirtiniz hayra isarettir
İnşallah ya ağrı ve acı var gerçekten ama bel ağrım falan geçti bi anda hepsi

Beni 24. Günde kaçırdı ya beklemek çok zor inşallah brn ve benim gibi bekleyenlerde güzel haberlerle geliriz
Amin inşallah Ben öyle olacağına inanıyorum.. Ben fakültede tedavi görüyorum özel olmadığı için yoğunluk falan ondan da erken çağırabiliyorlar. Beklemek zor ama daha iyi belki her dr farklı yöntemi farklı. Yavrularımıza kavuşucaz inşallah

Sağlık ocağına gidicem vurdurmak için söylerim canım. Amin inşallah yaa Evet progestan iki ampul birden vuruyorlar belki o yüzden de bu kadar ağrı yaptı bende bilmiyorum

Sağlık ocağına gidicem vurdurmak için söylerim canım. Amin inşallah yaa Evet progestan iki ampul birden vuruyorlar belki o yüzden de bu kadar ağrı yaptı bende bilmiyorum
Banada iki ampül vermişlerdi.... Yavaş vururlarsa inşallah çok ağrım sızın olmaz güzel geçer günlerin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…