2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Amin inşallah🥲 Ben öyle olacağına inanıyorum.. Ben fakültede tedavi görüyorum özel olmadığı için yoğunluk falan ondan da erken çağırabiliyorlar. Beklemek zor ama daha iyi belki her dr farklı yöntemi farklı. Yavrularımıza kavuşucaz inşallah🥰
Aynen birde iki embriyo transferlerini bir kaç gün daha geç çağırıyoruz dedi iyi hoş ama gel birde bize sor günler nasıl geçiyor 😂😂
Amin canım inşallah 🤲🏼🤲🏼🤲🏼

Aynen birde iki embriyo transferlerini bir kaç gün daha geç çağırıyoruz dedi iyi hoş ama gel birde bize sor günler nasıl geçiyor 😂😂
Amin canım inşallah 🤲🏼🤲🏼🤲🏼
Benim iki ondan mı acaba ama değerimden belli tek olduğu ,ama senin çift bence 🥰

Benim iki ondan mı acaba ama değerimden belli tek olduğu ,ama senin çift bence 🥰
Aynen çift embriyolar biraz geç çağırılıyor geç tutunmadan ötürü biri erken gözüküp biri geç gözükebiliyormuş
Ya değere bakarsak evet çift gibi benim ama erken tutunma yaşandıysa tek olabilir
Seninde geç tutunma yaşamış olabilir
Artık nasibimizde nr varsa 🙈 ama çok heyecanlyım

Yaşanmaz hayırlısı ile gidesiniz canım çok güzel olacak her şey İnan❤️
Çok teşekkür ederim allah razi olsun gittik geldik hamdolsun rabbime dün kontrolüm vardı yumoslarim büyümüş cetrotide başladık bir sıkıntı yok şimdilik cnm sen cetrotide kullanırken ilacı suyla karıştırınca pürtüklü kaliyormuydu tozu acaba ilaç bozuk falan mi diye endişelendim birde vurduğun yerde aşırı kaşıntı ve kızarıklık oluyor sende de olmusmuydu inş onda da bir sıkıntı yoktur

Kızlar yaa ben cuma gidip pazar dönecek şekilde 3 saatlik şehirdışı yola çıksam sorun olur mu acaba? Eşimin ailesinin yanına gidicez bayadır bekliyolardı, pozitifi de henüz söyleyemeyeceğiz. Doktor yarın test sonucu için aradığında sorcam zaten ama riskli bi durum olmaz dimi yaa

Canm benim de olumsuz sonuçlandı maalesef. Kaç gün oldu senin ne zaman adet oluruz acaba
Ben ilaçları bıraktıktan 5 gün sonra regl olmuştum.. ama 2 gün üst üste bebek sevmeye gitmiştim.. Bebekler 6-7 kilo olunca erken geldi diye düşünüyorum.. 4-5 saat elimde kalmışlardı.

X