2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Hahahh ya benimki calısıyo sadec salı günü kalcak yanımda ama bazıları yatmayın diyo 1-2 dinlenmek yeterliymiş

O normaldi canım, ilk evliliğimden. 6 ay önce yeniden evlendim eşim hiç evlenmemiş dolayısıyla çocuk istiyordu. Yaştan dolayı zaman kaybetmek istemeyip direkt tüp bebeğe yöneldim. O da zaten 2. denemede oldu
Ah ne güzel.allah ikinci kere anneligi yasatsin sana

Ben de söylemeyi düşünmüyorum eşim dün annesine giderken on kere falan tembihledim 12 haftaya kadar söylemek yok diye ama ona çok uzun bir süre gibi geldi bu bir tek kızkardeşlerime söylerim onlar aile sayılmaz arkadaş grubu

Ben de kilo olarak hiç almadım her gün tartılıyorum ama karnımda şişlik oldu kıyafetlerimden anlıyorum kapanmıyor eşim bebekle ilgili sanıyor dedim saçmalama bebek henüz susam tanesi bu o değil şişkinlik

Biz de haftasonu eşimin memleketine gidicez, hocaya sormuştum pozitif olsa 3 saatlik yola gidebilir miyim diye he yere gidebilirsin dedi Eşime dedim söylemek yok, bi daha bayramda gidicez bayram hediyesi olur

Evet çift embriyoydu Ayy deme allahım hakkımızda hayırlısını eylesin. Eşim göbek atar da ben tek olsun istiyorum
Canım hayırlı olsun nedense hamile oldugun hep içime doğuyordu seni bu konuda çok takip ettim ikimizde aynı günde ilerlediğimiz için rabbim dualarını kabul etti ne güzel

Benim de kilom aynı ama şuan masamda düğme açık oturuyorum. Her gün ne giycem diye düşünüyorum. Havalar ısınsa bol elbiselerim var giycem de şuan her gün ne giycem derdi

Beeeen bir de en soğuk günde nöbet tuttum ,cuma günü de 9 saat dersim vardı o gün gidip kan verdim pozitif
İn çık nöbetler falan yorucu oluyor ama derste aşırı ayakta kalmıyorum çocukları kaldırıyorum tahtaya daha çok on dakika anlatıyorum on dakika etkinlik yaparken oturuyoruz onları sırayla kaldırıyorum vs güzelce gelip gidiyor zaten branşımdan dolayı hep ayakta olmam gerekmiyor

Ben dondurulmuş 5. Gün embriyosu transferi olucam
Genelde ya 3.gün ya 5.gün embriyosu transfer ediliyor benim 2tane 4. Gün embriyom var.hiç duymadım burda 4.gün transferi o yüzden tedirginim. Embriyonun biri çok iyi biri de normal şeklinde bilgi verdiler bana. Acaba normal olan 5.güne çıkamaz diye mi hemen 4.gün dondurdular anlayamıyorum

Bayanstress in 4. gün diye hatırlıyorum.

Canım o yüzden değildir genelde yumurta sayısı azsa riske atmayıp 3. Gün transfer ediyorlar ya da donduruyorlar.yumurta sayısı çoksa ve 3.günü görmüşse risk alıp 5. Güne gidiyorlar.mesela benden 12 toplandı 10 döllendi.4. Güne kadar 10 un hepsi geldi ama 5. Güne 5 tanesi kaldı onlar donduruldu.yani 5. Güne yarısı gidebildi o yüzden risk almayıp dondurmuşlardır

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…