2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Hayırlı olsun canım

Her belirti apayrı demek.Su hassas dönemleri inşallah en kısa zamanda atlatırız da kuzularimizla rahat rahat geciciriz sonraki dönemlerimizi
İnşallah canım inşallah Hamilelik olarak 0 belirti yaşıyorum sanki daha kanda vermiyorum ne durumdayız düşünmekten delirebilirim

Arkadaş aranızda öğretmen olup pozitif gören var mı? Çok ayakta durdunuz mu? Bende ile geldim baya ayakta kalacak gibiyim
Ayakta durmakla tutunmasının alakası yok canım bence sadece çok belin ağrıyor ayakta durdukça. Ben öğretmenim ama üç buçuk gün dersim var rahat geçiriyorum o yüzden.

Ayakta durmakla tutunmasının alakası yok canım bence sadece çok belin ağrıyor ayakta durdukça. Ben öğretmenim ama üç buçuk gün dersim var rahat geçiriyorum o yüzden.
Benim uzun saat olan günlerde belim çok ağrıdı eve gelince evet biraz kendini dinlendirerek yapmak gerekiyor sürekli ayakta değil de nöbet günleri ölümcül darbe

Benim uzun saat olan günlerde belim çok ağrıdı eve gelince evet biraz kendini dinlendirerek yapmak gerekiyor sürekli ayakta değil de nöbet günleri ölümcül darbe
Evet nöbetleri gönüllüye çevirmeleri lazım artık bence gebelikte en azından. Çok zor

ozmut kız sen nerelerdesin kayboldun
yazacak olumlu bir şeyim kalmayınca dedim sizi üzmeyeyim birde haftasonu misafirdi dışarda gezmesiydi sadece girip okudum birikmesin diye:)) görüyorum çok güzel sonuçlar var içim heyecan doluyor, umut doluyor ya darısı bana ve tüm bekleyenlere inşallah

İnşallah canım ne oldu görüştün mü ne zaman başlıyorsun regl bitti mi

İnşallah canım ne oldu görüştün mü ne zaman başlıyorsun regl bitti mi
benim o 8. günü kanamam olmuştu ya sonra normal adet gibi 5-6 gün sürdü bitti şimdi arada kahve akıntı oluyor yani şeffaf kahve anlamadım ilaçları bıraktım yeniden gelir mi yoksa ayın sonunda mı olurum kestiremiyorum inşallah şimdi yeniden olmam 1 ay bekle dediler şimdi regl olursam çok erken 27 şubatta olmuştum 27 martta olsam nisan da başlarım diye düşünüyoırum tam da ramazan ayında :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…