2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Sonuçta karnın büyürken söylemek zorundasın annem ve kayinvalideme dün soyledim bende duaya ihtiyacım var hadi azcik edin diye şok oldular tabi o anı kaciramazdm minik bir kutu ile yüreklerine indirdim.
Yaa riskli dönemi atlatalım diyoruz benim 7 haftalıkken henüz kalp atışını duyamadan bir düşük öyküm var korkuyorum o yüzden. En azından 10 haftalık olayım Ayy benim karnım zaten büyüdü anlamadım nasıl böyle davul gibi Ayy nasıl sevinmişlerdir yaa torun bambaşka onlar için

Yaptım gece 4 te uyandım, eşimi de uyandırdım Başlarım sürprize tek başıma bakamıcam diye Çok şükür çift çizgiyi gördüm, uyamadık da bi daha 6.30 gibi gidip acilde kan verdim. 167 teyzesi
Ayyyy maşallah sizden çok umutluydum ben kesin gibi bakıyordum çok şükür sağlıkla devam etsin kucağınıza alın inşallah

Evet evet indirdim bir tane daha varmış elika diye onu da çok öneriyorlar ona da bakayım dedim hatta ya düşündüm ki indirmezsem bu haftaları kaçıracağım bir şüphe uğruna belki
Elika nın forum kısmı vahşet ama ben orayı okurken sinirleniyorum hep

Evet ya arkadasımda onu söyledim zaten bizim hastane yarım saat yatırıyormuş en kötü sürgü ister kafam rahat bi şekilde beklerimm
Yarım saat sonra kalk derse kendimi iyi hissetmiyorum biraz daha kalabilir miyim diye izin iste sana yatış yazdiklari için gık diyemezler. 45 50 dakika yatmış ol hiç değilse eve gider gitmez de her işi kocaya kitleyip yan gelip yatma dönemi başlıyor zaten çok eğlenceli

Karın davul gbi çünkü gaz toplanmaya başlıyor o gaz çok birikmeden icabına bakmaya calis inan ki sürecin en zor kısmı benim için.İnsallah bu kez bebegini eline alırsın canim benim.korkularini bir yana bırak o acıyı yaşadın kabul ettin geçti.İnsallah bu evlat hep seninle olacak

Evet yaa gaz perişan ediyor gerçekten de tek sorunumuz bu olsun yine de. Bir oğlum var zaten allahım bunu da nasip ederse dünyalar benim olacak

Ayyyy maşallah sizden çok umutluydum ben kesin gibi bakıyordum çok şükür sağlıkla devam etsin kucağınıza alın inşallah
Çoook teşekkür ederim, inşallah hepimizin sağlıkla devam eder. 2 gün sonra değerim de iyi olur inşallah da ilk stresim geçer

Bu arada S Sntr ve O okuryazar ilk günden sabrınıza hayran kalmıştım. Sonra kendimce totem yaptım ikisi de hamileyse benim de pozitif dedim Sizden daha stresli sonucunuzu beklemiş olabilirim
Sabrın sonu selamet oldu hep kızlar siz de erken yapmayın pozitifi kapın eras0201 senin çift miydi sonucun 3.gün embriyosuna göre bayağı iyi bir de ikiz geliyormuş

Arkadaş aranızda öğretmen olup pozitif gören var mı? Çok ayakta durdunuz mu? Bende ile geldim baya ayakta kalacak gibiyim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…