2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Belden ziyade sırt agrısı karın agrısı ve bacak agfosı devam göğüslerde şişlik başladı başka bir şey yok
Her belirti apayrı demek.Su hassas dönemleri inşallah en kısa zamanda atlatırız da kuzularimizla rahat rahat geciciriz sonraki dönemlerimizi 🙏

Kızlar genel olarak soruyorum 3. Gün embriyosu verildi bana bugün 6. Günüm transfer gününü saymazsak sayarsak 7 evde test yapmak istiyorum öncesinde bi olumlu olumsuz bişey görmek kendimi hazırlamak istiyorum sizce hangi gün yapayım 12 Mart asıl test günüm
Canım benimde 3.gun embriyosu 10.Güne kadar yapmamaya çalış derim çünkü deger daha dusuk çıkacak Sitede herkes 5. Gün embriyosu sen deegerini yazdığın anda bilinçsiz insanlar düşük görüyor o değeri 3. Gün embriyosu olduğunu göz ardı edip endiselenmemek için bence 10 Mart'ta kadar beklemeye çalış inşallah harika sonuçlar elde edersin 🙏

Transferin en kötü yanı bu galiba ya 😂😂 bende normalde hiç tutamam bilmiyorum nasıl olucak hadi hayırlısıı 😂😂
Sabah tuvalet ihtiyacinizi giderin.
Hiiic stres yapmayin.
En az 1 saat oncesinde hastanede olmaniz gerekiyor zaten.
Orda su tuketmeye baslayabilirsiniz.
Hizli hizli icin 500-750 ml arasi.
Sikintiniz olmaz boylelikle.
Zaten kontrol ediyorlar,ne kadar sıkışıksın diye.
Az ise biraz daha iciriyorlar.
Tam bir eziyete donusuyor aksi halde,boyle zirluk cekmeye hiic gerek yok😊

Yaptım gece 4 te uyandım, eşimi de uyandırdım🤣 Başlarım sürprize tek başıma bakamıcam diye 🤣 Çok şükür çift çizgiyi gördüm, uyamadık da bi daha 6.30 gibi gidip acilde kan verdim. 167 teyzesi 😇
Allahimmm çok sevindimnmm yaaaa şuan.Binlerce kez şükürler olsun Allah'a a🙏🌈😍 Nasıl sevindim nasıl sevindimmmmmmmm yaaaaa

Bu arada S Sntr ve O okuryazar ilk günden sabrınıza hayran kalmıştım. Sonra kendimce totem yaptım ikisi de hamileyse benim de pozitif dedim 🙈 Sizden daha stresli sonucunuzu beklemiş olabilirim 😂😂😂
Ahahaha iyi yapmışsın birtanem valla kendi cocugum olmuş gibi sevindim.Bu arada eşine surpriz yapamadığını söylemişsin.Ailene söylerken sürpriz yaparsın bende öyle yaptım eşler maşallah tüm değerlere vakıf oluyor zaten süreçte onlara da günah iyi ki yapmamissin..

Allahimmm çok sevindimnmm yaaaa şuan.Binlerce kez şükürler olsun Allah'a a🙏🌈😍 Nasıl sevindim nasıl sevindimmmmmmmm yaaaaa
Ahahaha iyi yapmışsın birtanem valla kendi cocugum olmuş gibi sevindim.Bu arada eşine surpriz yapamadığını söylemişsin.Ailene söylerken sürpriz yaparsın bende öyle yaptım eşler maşallah tüm değerlere vakıf oluyor zaten süreçte onlara da günah iyi ki yapmamissin..

Canım benim çok teşekkür ederim💜 İnan burda aldığım her pozitife ben de çok seviniyorum. Damdan düşenin halini damdan düşer anlıyor çünkü🥺 Eşim çok komikti o anında ikinci çizgi çıkcak sanmış bi dondu beti benzi attı ben çıktı dedikçe anlayamadı ama sonradan çıktı olur mu ki diyo😂😂😂 Sanırım bi süre ailelerimiz dahil kimseye söylemicez galiba korkuyoruz süreçten🙈

Canım benim çok teşekkür ederim💜 İnan burda aldığım her pozitife ben de çok seviniyorum. Damdan düşenin halini damdan düşer anlıyor çünkü🥺 Eşim çok komikti o anında ikinci çizgi çıkcak sanmış bi dondu beti benzi attı ben çıktı dedikçe anlayamadı ama sonradan çıktı olur mu ki diyo😂😂😂 Sanırım bi süre ailelerimiz dahil kimseye söylemicez galiba korkuyoruz süreçten🙈
Sonuçta karnın büyürken söylemek zorundasın 🤣🤣 annem ve kayinvalideme dün soyledim bende duaya ihtiyacım var hadi azcik edin diye şok oldular tabi o anı kaciramazdm minik bir kutu ile yüreklerine indirdim.🤣🤣

Sabah tuvalet ihtiyacinizi giderin.
Hiiic stres yapmayin.
En az 1 saat oncesinde hastanede olmaniz gerekiyor zaten.
Orda su tuketmeye baslayabilirsiniz.
Hizli hizli icin 500-750 ml arasi.
Sikintiniz olmaz boylelikle.
Zaten kontrol ediyorlar,ne kadar sıkışıksın diye.
Az ise biraz daha iciriyorlar.
Tam bir eziyete donusuyor aksi halde,boyle zirluk cekmeye hiic gerek yok😊
Güzel mantılçk valla teşekkür ederim zaten heyecandan bile geliyor insanın tuvaleti . İnşallah yarınıda atlatır test yapma aşamasına geçerimm 🥰🥰

Kızlarrr sonucum çıktı 167,12🥳 Allahım sana şükürler olsun, bekleyen isteyen herkese nasip olsun🤲🤲🤲 Bu öyle bir süreç ki ne zaman ne olacağını kestirmek güç, Allah pozitif sonuç alıp ilk etabı geçen herkese ve bana sağlıkla tamamlamayı nasip etsin. Her şey bundan sonra başlıyor
Tebrik ederim çok sevindim🌹🥰 Rabbim sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin inşallah

Sürgü iste altina tutamam de kuzum daha rahat yatarsın bir saat hiç değilse
Evet ya arkadasımda onu söyledim zaten bizim hastane yarım saat yatırıyormuş en kötü sürgü ister kafam rahat bi şekilde beklerimm

X