2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Transferin en kötü yanı bu galiba ya 😂😂 bende normalde hiç tutamam bilmiyorum nasıl olucak hadi hayırlısıı 😂😂
Evet hıc sorma ben bıraz abartmışım sanırım normali ıdeal ay sımdı o anıma gerı geldım heyecan yaptım kız çok tuhaf karışık duygu inan

Hıc çıkmadı ıste bıde erken degıl normal kaset test öyle avutuyorum kendımı bızde buradakıler gıbı cıft cızgı görürüz ınsallah belırtın bıseyın warmı nasıl gıdıyor
İnşallah bizde mutlu mutlu yazarız buraya 🌹 belirti çok ya yani inşallah belirtidir 3-4. Gün başladı bende sol kasık batması oldu iğne gibi sızı o geçti sonra 5. Gün giderek artarak bel kasık ağrısı şort ağrısı ama dünden beri bel ağrısı var üstümden tıır geçmiş gibi belim ağrıyor ha bide en önemlisi bacak ağrım kalçadan itibaren sancılanıyor çekiliyor o geçti gerçi bir iki gün oldu çok. Progestan fitil kullanıyorum sadece ben başka ilaç vs vermedi doktorum belki ondan oluşordur hepsi bilemiyorum 😔

Kızlar genel olarak soruyorum 3. Gün embriyosu verildi bana bugün 6. Günüm transfer gününü saymazsak sayarsak 7 evde test yapmak istiyorum öncesinde bi olumlu olumsuz bişey görmek kendimi hazırlamak istiyorum sizce hangi gün yapayım 12 Mart asıl test günüm

3. gün dondurulmuş embriyoydu. Valla ben çok üşüdüm ilgisi var mı bilmiyorum ama eşim aşırı şaşırdı. Bi de 6. günden sonra bel ağrısı kasıklarımda hafif sızı tamamen regl belirtilerimle aynıydı
Yaa çok güzel benimde 3. Gün embriyosu taze transfer kaçıncı gün yaptın peki testi bende düşünüyorum da 🥰 bel ağrım çok fazla o üşüme bende de var evli çok sıcak olmasına rağmen belirti olarak düşünmemiştim 😌 göğüslerim çok hassas git gide koyulaşıyor gibi geliyor acıyor

Hıc çıkmadı ıste bıde erken degıl normal kaset test öyle avutuyorum kendımı bızde buradakıler gıbı cıft cızgı görürüz ınsallah belırtın bıseyın warmı nasıl gıdıyor
Ha bide ilaçtan mı bilmiyorum da gün gün artan göğüs ağrım acısı var dokunamıyorim kahve kısmı koyulaşmış geliyor bana büyümüş bide o ilgimi çok çakti

İnşallah bizde mutlu mutlu yazarız buraya 🌹 belirti çok ya yani inşallah belirtidir 3-4. Gün başladı bende sol kasık batması oldu iğne gibi sızı o geçti sonra 5. Gün giderek artarak bel kasık ağrısı şort ağrısı ama dünden beri bel ağrısı var üstümden tıır geçmiş gibi belim ağrıyor ha bide en önemlisi bacak ağrım kalçadan itibaren sancılanıyor çekiliyor o geçti gerçi bir iki gün oldu çok. Progestan fitil kullanıyorum sadece ben başka ilaç vs vermedi doktorum belki ondan oluşordur hepsi bilemiyorum 😔
İlaç yaparmış senın etkılerın bende de aynıları var bıde akıntı eklendı bana sol tarafımda benım ınce bı sızı bazen ayaklarıma bende ıgnesını kullanıyorum onun bıde folıkasıt verdı ıste bakalım sen ne zaman test yapmayı düşünüyorsun pekı

Kızlarrr sonucum çıktı 167,12🥳 Allahım sana şükürler olsun, bekleyen isteyen herkese nasip olsun🤲🤲🤲 Bu öyle bir süreç ki ne zaman ne olacağını kestirmek güç, Allah pozitif sonuç alıp ilk etabı geçen herkese ve bana sağlıkla tamamlamayı nasip etsin. Her şey bundan sonra başlıyor
Çok sevindim Rabbim kucağınıza almayıda nasip etsin🥰🥰🥰

Ha bide ilaçtan mı bilmiyorum da gün gün artan göğüs ağrım acısı var dokunamıyorim kahve kısmı koyulaşmış geliyor bana büyümüş bide o ilgimi çok çakti
Hmm bende ne adetımde göğüs agrısı cektım sımdı bıle aynı hıc göğüs agrım yok kasıklarımda batma war tek

İlaç yaparmış senın etkılerın bende de aynıları var bıde akıntı eklendı bana sol tarafımda benım ınce bı sızı bazen ayaklarıma bende ıgnesını kullanıyorum onun bıde folıkasıt verdı ıste bakalım sen ne zaman test yapmayı düşünüyorsun pekı
İnşallah belirtidir bunlar basıları hiç bişey olmadı bende belirti diyor yani progestan etkisi bu kadar olacağını düşünmüyorum ben. Ben 9 martta düşünüyorum aslında ya

Yaa çok güzel benimde 3. Gün embriyosu taze transfer kaçıncı gün yaptın peki testi bende düşünüyorum da 🥰 bel ağrım çok fazla o üşüme bende de var evli çok sıcak olmasına rağmen belirti olarak düşünmemiştim 😌 göğüslerim çok hassas git gide koyulaşıyor gibi geliyor acıyor
Bugün 10. günüm, henüz erken bence biraz bekleyin yapmayın derim😁

X