2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Ay benim de tam tersi her şey yemek istiyorum yapıyorum yiyorum sadece tatlı hiç yemiyorum ama 2 haftadır falan iğnelere başladığımdan beri çikolata aşığı ben yemiyorum o iyi oldu 😀ben normalde de keyfi bi şeyler yapıp yemeyi severim ama 😇
Ben bildiğin aç geziyorum🥺

6. Gün adet tarihiniz nasıl oluyor normal adet tarihinize göre hesap yapmayın opuyu 1 sayın 14. Gün adet tarihiniz olacak, kaçıncı gün embriyosuydu, yerleşme kanaması olabilir inş öyledir 🙏
5. gün embriyosuydu, normal adet tarihime göre evet adet tarihim geldi. Bilemiyorum tüm adet öncesi belirtilerim geldi. Mide bulantısı, bacak ağrısı vs. Cevabınız için teşekkür ederim🙏🙏

Kızlar birde troid değerlerinden tsh gebelikte çok önemli.benim ilk gebeliğimde tsh değerim normal sınırlarda olmasına rağmen 3 ün üzerindeydi ve doktor hemen troid ilacı başlamıştı.gebelikte değerin 2 nin üzerinde olması istenmiyor.çevremde de 2 kişinin değerleri 2 üzeri diye gebeyken ilaca başlandı.troid gebe kalmayı engelliyor, gebe kalınsa bile tutunmayı engelliyor o yüzden baktırmadıysanız baktırın.tsh 2 üzerindeyse doktorunuza ve endokrin doktoruna söyleyin

Kızlar bu kanılara nasıl kapılıyorsunuz, 7. Gün kan testim 5 çıktı benim, kendinizi üzmeyin olmadık yere, çok erken tarihler bunlar, tamam bazı insanların çıkıyor ama çoğunun da çıkmıyor, normal gebeliği düşünün bilmeseniz adet gecikmesini bekleyecektiniz test için 🤨 bu stresler bebişe yaramaz lütfen ama ☺️🙏
Benim bir önceki pozitifimde 7.gün 30’lu değerlerde idi kan değerim. Zaten başıma ne geliyorsa hep bir önceki ile kıyaslamamdan geliyor. Beklemek zor, ümitsiz beklemek daha zor, ben normalde de aşırı stresli bir insanım. Bu süreç beni tümden bitirdi ne yazık ki :KK43:

Kızlar şöyle bişey buldum daha öncede burda okumuştum test sonucunun pozitif çıktığı gün 4 hafta olarak sayılıyormuş buna göre mi hesaplamalıyız eğer öyleyse bizim bebek 5 haftayı geçti 😅
3929670D-9C8C-4546-B039-9C3C18E127D8.png

Aaa sen keseyi gördün mü indirmecegini söylemiştin indirmissin dayanamayıp 🤣🌈
Evet evet indirdim bir tane daha varmış elika diye onu da çok öneriyorlar ona da bakayım dedim hatta 😅 ya düşündüm ki indirmezsem bu haftaları kaçıracağım bir şüphe uğruna belki 🧐

X