2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Benim kimyasalım doğal yolla denediğimizde olmustu canım böyle kan geldi önce sonra gitti 1 gün sonra gene geldi sonra aşırı kanamayla geçirdim 8 gün falan sürmüştü insallah bir daha yaşamam kimse yaşamasın insallah
İdrar testinde mi pozitif görmüştün yoksa beta baktırmış mıydın? Amin canım kimseye yaşatmasın Allah,çok geçmiş olsun sana da bu defa sağlıkla devam etsin 😇

Şehir dışına gidiyorum ama yine de her şey yolunda mı diye bi görmek isterim 🎈
Bulunduğunuz şehirde bi kadın doğumcuya gitseniz.. happy mom da soranlar varmış.. Sizden sonra indirip bi baktım..
En azından keseyi görürsünüz.. 1 hafta ara ile de bebeği görürsünüz ☺️

Ben de devlet olmaz ama hastanede Hematoloji de olmalı offf karışık burada olacak gibi değil normal durumda bile buradaki kadın doğumcular beni takip etmek istemeyip İzmit’e yolluyordu bu durumda hiç takip etmezler 😑Benim doktorun da 600 lira sizin gayet iyiymiş muayene ücreti ☺️Bence de öyle devam edin siz bana da belli olmaz belki devam ederim şu kese randevusu tutumu vs önemli
Aynen keseyi kalp atışını bi hayırlısıyla geçelim de
Tam net değilim ama öyle bir tutar diye biliyorum gerçi benim şansıma oda yükselir 🤣🤣🤣

Kızlar ben keseyi görmeden happy mom indirdim ,şu anda susammış geçen baktığımda haşhaş tohumu idi bu bir haftada önemli organları oluşacakmış 🥲 bu aşamaları da göreyim istedim indireyim bakayım 😂

Kimyasal nasıl olmuştu canım 😢
Canım öncelikle gene belirtiler böyleydi idrar testim pozitif çıktı akşamına kan geldi peçete dolusu gayet kırmızı ertesi gün gene aynısı oldu yerleşme kanaması mı ki diye düşündüm çalıştığım için yoğundum bir gün daha vereyim kendime demeden meğer kimyasal geçiriyomuşum şiddetli adet gibi düşün ama baya kanlıydı rahim duvarı düşüyomuş.. Allah kimseye göstermesin sağlıkla alalım bebeklerimizi insallah 🤲

Bulunduğunuz şehirde bi kadın doğumcuya gitseniz.. happy mom da soranlar varmış.. Sizden sonra indirip bi baktım..
En azından keseyi görürsünüz.. 1 hafta ara ile de bebeği görürsünüz ☺️
Öyle bi şeyler olabilir bakayım önce bü yarın iletişime geçeyim sekreterle sonra bir yol çizerim ay beslenmeyi falan iyice saldım ilaçları da 😑 ay ben niye böyleyim ya 😢

Valla yalan söylemek için bir nedenim yok😂 fark yoktu burayı takip ediyorum birkaç kişi erkenden test yapmaya başladığı için bende yaptım hatta ben adet olacağımdan çok emindim akıntım yok göğüs şişkinliğim yok ( ben sadece duphaston ve folik kullanıyorum bu kadar ilaçlarım) elimde işlemden önce fazla erken gebelik testi almıştım o yüzden yaptım bugün de sonucum böyle çıktı yani. 21 şubatta çatlatma iğnesi vurulmuştum
Çatlatma iğnesinin etkisi çoktan geçmiştir..
Ben Coraspin 1*1, Estrofem 3*1, Duphaston 3*1, Prolutex 1*1, Folik asit 1*1, Oksapar 1*1,Progestan 3*1
Kullanıyorum..
Siz hiç birşey kullanmıyorsunuz.. O bebek kesin tutunmuştur 😄

Çatlatma iğnesinin etkisi çoktan geçmiştir..
Ben Coraspin 1*1, Estrofem 3*1, Duphaston 3*1, Prolutex 1*1, Folik asit 1*1, Oksapar 1*1,Progestan 3*1
Kullanıyorum..
Siz hiç birşey kullanmıyorsunuz.. O bebek kesin tutunmuştur 😄
İnsallah öyledir 🤲🥰 Çünkü ilaç kullanmadığım için belirtim sadece adet olcak gibiydim gerçekten ne eksik ne fazla. Ayrıca hala adet olcak gibiyim korkuyorum o yüzden 🥲 bir tek bu 5günlük süreçte kuru dut 1 dilim ananas ve kabak çekirdeği yiyince kasığımda sızıntı gibi şeyler hissettim o his hala var

Hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim kızlar🥰 Dua ederken hep kendi durumumdaki herkese ediyorum, transfer esnasında bile bebişlerimi ultrasonda izlerken herkese dua ettim. Allahım hepimizin gönlündekini hakkımızda hayırlı eylesin🤲🤲🤲

Bi de sonrası var doktor olarak ne yapacağız hiç bilmiyorum benim diğer sağlık sıkıntımdan dolayı riskli oluyor biraz tecrübeli ve iyi bir doktorla ve tam teşekküllü bir hastaneyle devam etmem lqzım burada yok öyle bi hastane yine şehir dışı olacak 🤨 of o kadar negatif olunca da doktorumla devam edesim gelmiyor ben zaten çok rahat biri değilim öyle yapınca iyice geriliyorum 😑bir de yani o kadar muayene ücreti ödeyip de öyle muamele 🤨
Ben seni niye İstanbulda sanıyorum 🤔

Kızlarrrrr çıktı hepinizin yazılarını okudum 442 geldi 13.gün sonucum 😇çok şükür 🤲🤲 herkese çok teşekkür ederim bu arada biri sormuştu ilk gittiğimde tüp bebek için test günüm demiştim bu gidişimde cuma kan vermiştim artış için test günümdü dedim yani neyse onu söyledim hemşireye yazsam mı ki ya pazar ama
Hayırlı olsun canım çok sevindim🥰🥰

Kızlarrrrr çıktı hepinizin yazılarını okudum 442 geldi 13.gün sonucum 😇çok şükür 🤲🤲 herkese çok teşekkür ederim bu arada biri sormuştu ilk gittiğimde tüp bebek için test günüm demiştim bu gidişimde cuma kan vermiştim artış için test günümdü dedim yani neyse onu söyledim hemşireye yazsam mı ki ya pazar ama
Süper çıkmış, kese için 10 gün sonraya randevu veriyorlar bizde ama 2 haftada belki kalp atışı da görülür, her hocanın tarzı farklı çok sorun etmeyin, geçiyor bir şekilde, sonuçta artış çok güzel artık hamilesiniz, benim tüm ilaçlarıma devam ettirdi hemşire estrofem falan hepsine, yasaklar da devam 🙄☺️, bahsettiğiniz uygulama nedir?

X